Rakovničtí, kteří jsou účastníky okresního přeboru Kladenska, ale rozhodně kfavoritům nepatřili. O to víc je jejich celkové vítězství cennější. Na cestě za svým historickým úspěchem museli porazit nejen týmy zpražských soutěží, ale i druholigový Kmochův Odkaz. Vsedmi patnáctiminutových zápasech soupeřům nastříleli 15 branek a obdrželi jen jedinou!
FC Kings Rakovník – S.F.O.TPraha 2:0
K prvnímu utkání Rakovničtí nastoupili ihned po příjezdu a zpočátku ještě byla znát nerozehranost. Ta postupem času mizela a začali soupeře jednoznačně přehrávat. Vytvořili si několik brankových příležitostí a dvě z nich zásluhou Kopřivy a Doška skončily v síti.
FC Kings Rakovník – Bumble Bees Praha 1:0
Ve druhém utkání se Kings postavil do cesty zkušený futsalový celek „včel“, který se objevuje i v Rakovníku na vánočních turnajích. V zápase byli „králové“ lepším týmem, ale nemohli se prosadit gólově. V posledních minutách tlak gradoval a po hezké akci na jeden dotek vstřelil Mokrejš vítězný gól, když vymetl pavučinku v šibenici.
FC Kings Rakovník – SG1 Futsal Team Praha 2:0
Vcelkem vyrovnaném duelu, vněmž si Rakovničtí vytvořili několik slibných příležitostí, vstřelili rozhodující branky Mokrejš a Došek .
FC Kings Rakovník – 1.FC Beton Praha 5:1
V posledním utkání základní skupiny čekal „krále“ tým, kterému šlo o postup do čtvrtfinále, a tak nastoupil s poměrně agresivní taktikou. Některé souboje byly na hraně regulérnosti, ale Rakovničtí udrželi nervy na uzdě a stříleli jednu branku za druhou. Naopak vjejich brance zářil Herink, který chytil i pokutový kop. Dvě branky dali Mokrejš a Beneš, Žalud 1. Skupinu A tedy FC Kings Rakovník vyhráli s plným počtem 12 bodů a impozantním skóre 10:1. Ve čtvrtfinále je ale čekal největší favorit turnaje – Kmochův Odkaz, který hraje II.celostátní ligu.
FC Kings Rakovník – Kmochův Odkaz 3:0
Od samého počátku utkání byli „králové“ pod trvalým tlakem.V brance však měli Herinka, který pochytal vše, co se dalo. Rakovnickým tak stačilo podnikat rychlé brejky a jeden z nich šťastně proměnil Došek. Favorit poté ještě zvýšil rychlostní stupeň, ale obrana Kings byla neoblomná. Pět minut před koncem zápasu utekl soupeři Mokrejš a zvýšil na 2:0. „Kmoši“ se poté rozhodli pro dlouhou power-play a uzamkli Rakovník na jeho polovině. Branku však nevstřelili. Naopak Došek spřehledem vstřelil gól do opuštěné svatyně a dal výsledku definitivní podobu.
FC Kings Rakovník – FC Warriors Praha 1:0
V semifinále FC Kings narazil na pořádající celek. A měl obrovské štěstí, neboť Pražané měli převahu a dvakrát nastřelili břevno a jednou zazvonila tyč. O postupu Rakovníka do finále rozhodl Došek spomocí teče domácího hráče.
FC Kings Rakovník – Betis Kadaň 1:0
Ve finále turnaje čekal FC Kings celek, který hraje přebor Ústeckého kraje a byl tedy favoritem. K vidění byla velká taktická bitva bez větších šancí na obou stranách. Kings opět držela nad vodou vynikající defenzíva a brankář Herink. O vítězství Rakovníka rozhodl rychlý brejk, který zlatým gólem zakončil Beneš.„Musím před kluky smeknout pomyslný klobouk. Tento turnaj pro nás znamená bezesporu největší úspěch v naší čtyřleté historii. Dosáhli jsme ho po velmi dobrých výkonech a proti kvalitním soupeřům. Před odjezdem jsme se sice opět potýkali s nezodpovědností některých hráčů, ale těchto šest bojovníků dokázalo, že mají vysokou kvalitu a jsou „srdcem“ FC Kings. Naši obrannou hru chválily i týmy z vyšších soutěží a přestože směrem dopředu to nebylo dokonalé, tak jsem na tým hrdý“, řekl trenér FC Kings Rakovník Marek Titlbach.

O historický úspěch FC Kings Rakovník se zasloužila sestava: Herink – Mokrejš, Kopřiva, Beneš, Došek, Žalud.