V prvním zápase s Kolínem to ale chvilku trvalo. V prvních osmi minutách totiž nemohly rakovnické hráčky trefit branku, ale pak už byly k nezastavení. Do konce poločasu dokázaly vstřelit šest branek. Ve své střelecké potenci pokračovaly i po přestávce, přidaly dalších šest branek a ustanovily nejvyšší výhru v soutěži – 12:0. Fungovala zejména kombinace Beránková, Dubcová. Prvně jmenovaná zaznamenala 4 branky, druhá 3. Další 2 branky přidala Churanová, jednu Vajcová a 2 byly vlastní.

Ve svém druhém utkání nastoupila Olympie proti Slanému. I tady trvalo osm minut, než rakovnická děvčata našla tu správnou mušku. To opět zafungovala spolupráce Beránková - Dubcová. Do poločasu pak přidaly rakovnické futsalistky další 3 branky. Ve druhé půli už hrály úsporněji, takže padl do slánské sítě už jen jeden gól. Na konečném skóre 5:0 se třemi brankami podílela Beránková, jednou Dubcová a Churanová.

„Za šest bodů a výkony zaslouží holky jen pochvalu. Po předcházejících dvou zápasech, kdy jsme nezískali ani bod a nevstřelili ani branku, jsou tyto výsledky příjemným povzbuzením do odvet a rozhodujících zápasů s Libercem a Kadaní,“ byl spokojen vedoucí týmu Olympie Jaromír Štefan.

Olympie: Vacíková – Vajcová, Jungová, Hajnová - Beránková, Dubcová, Andrová, Churanová.

Zdeněk Andr