V letošním roce čekají na vítěze velmi zajímavé ceny:
1. místo – roční fee 2017 pro celou rodinu (nebo 3 roční fee pro 1 osobu),
2. místo – 3denní wellness pobyt pro 2 osoby v hotelu Jesenice,
3. místo – 50 % sleva na roční fee pro 1 osobu.
Turnaj je vždy rozdělen na dvě kategorie. V kategorii HCP 0-20 (sportovní) bylo pořadí následující: 1. místo – Veselý Pavel, 2. místo – Bestajovský Martin, 3. místo – Zuska Jiří. V kategorii HCP 20,1-54 (rekreační) zvítězil Ivan Koděra, druhé místo obsadil Radek Šiml a třetí skončil Jakub Kouba. Vítězové, kteří porazili asi 30 účastníků turnaje, získali krásné upomínkové poháry.

Nábor dětí a mládeže Golf Club Podbořánky
Jedno z nejlépe hodnocených 9 jamkových hřišť v České republice, kde pro odehrání 18ti jamek se hrají 2 kola a jež má vlastní tréninkovou louku (driving range) a dvě tréninkové jamky pro začátečníky, pořádá nábor dětí a mládeže.
O začátečníky i již zkušené golfisty se zde stará profesionální trenér Vladimír Gregor, rodák z Podbořan, který působí i jako trenér ve špičkovém Golf Resortu Albatros u Berouna.

Nábory mladých golfistů od 4-18 let se konají každý rok. Tréninky probíhají každou středu od 16:00 do 18:00. V tuto dobu tedy můžete přivézt svého potomka do Podbořánek, aby si rovnou golfovou hru vyzkoušel. Nepotřebujete žádné vybavení, vše je možné půjčit si na místě. Pokud se vaše dítě rozhodne golf hrát, roční poplatek za tréninky je pouze 500 Kč.

Děti z oddílu se účastní spousty klubových turnajů, ale i celorepublikových i mezinárodních mistrovských turnajů. Odchovanci klubu jsou i v reprezentaci ČR (Jiří Zuska jr., 17 let).

Cílem oddílu je získat klubový status tréninkového centra mládeže a podporovat děti a mládež i v dalších letech. Proto je třeba oslovit co nejširší veřejnost se zájmem o sport a smazat povědomí o golfu jako o snobském drahém sportu.

Ve dnech 23.4. – 24.4. se v Podbořánkách koná Regionální tour mládeže západ B pořádané ČGF, které se účastní i hráči z Podbořánek.