Ženy ve složení Diana, Simona a Martina Najmonová, Lucie Svěráková a Alena Čapková udržely třetí místo a v Darovanském dvoře budou hrát o postup do 1. ligy. Muži na Dýšině se druhý den odlepili z posledního místa tabulky, do Mladé Boleslavi pojedou z desátého místa a pokusí se 1. ligu udržet. Za mužský team nastoupili Štěpán, Viktor a Viktor Kepka ml., Martin Příhoda, Martin Zimerman, Jan Unatinský, Jan Kodeš a Jakub Kodeš.

Týmy tvoří z větší poloviny mladí hráči z tréninkového centra mládeže GC Podbořánky, jejichž trenérem je Vladimír Gregor. Třikrát týdně probíhají tréninky a ve středu od 16.00 nábor nových golfových talentů do 18ti let. Přijďte rádi vás provedeme golfovými začátky na našem krásném hřišti.

Lucie Svěráková

Golfistky Podbořánek ve složení Diana, Simona a Martina Najmonová, Lucie Svěráková a Alena Čapková udržely na Karlštejně třetí místoGolfistky Podbořánek ve složení Diana, Simona a Martina Najmonová, Lucie Svěráková a Alena Čapková udržely na Karlštejně třetí místoZdroj: GC Podbořánky

Fotbalgolf - Major v Pavlíkově. Tým Atlanticu
OBRAZEM: Historicky první Major ve fotbalgolfu ovládl Atlantic