O dva dny později se konal Velikonoční turnaj, kde byly vypsány dvě kategorie. V kategorii 20,1-54 (rekreační) bylo následující pořadí: 1. Milan Neumann, 2. Krejčí Milan, 3. Langer Jan. V druhé kategorii HCP 0-20 (sportovní) zvítězil Tomáš Enders, druhý skončil Jiří Zuska a na třetím místě byl Vojtěch Kepka.

Vítěz sportovní kategorie Tomáš Enders nejenže snížil svůj HCP, ale také zahrál na jamce číslo 11 svou životní ránu, jamku na jeden úder (tzv. hole in one - v golfové terminologii). V historii golfového hřiště na této dlouhé a obtížné jamce se to podařilo jen několika hráčům.

Třetí turnaj – Jarní se uskutečnil 2. dubna a jeho vítězem se stal Jan Kodeš, který zahrál nejméně ran, druhý Miloš Kodeš a třetí Martin Bestajovský zaostali o pět ran.
Budoucí turnaje jsou otevřeny všem golfistům s HCP. Zájemcům, kteří ještě s golfem zkušenosti nemají, poskytne GC Podbořánky informace, jak získat osvědčení o golfové způsobilosti (zelenou kartu), aby co nejdříve mohli vyrazit na hřiště.

Následující turnaje: 9.4. Golf Park tour, 17.4. Golf Park tour (celoroční série turnajů, kde se hraje o roční fee zdarma a další ceny).
Ve dnech 23.4. – 24.4. se v Podbořánkách koná Regionální tour mládeže západ B - pořádané Českou golfovou federací. ⋌