Rakovník – Šenkvice 8:1

Hned na začátku sice Martin Seemann otevřel skóre po vydařeném trestném rohu na 1:0, ale to bylo na dlouhé minuty všechno, protože ani Bodnárův únik, ani Jahodovo vybídnutí Beneše brankami neskončily. I na druhé straně byl gólman Jan Seemann úspěšný proti Kovačevičovi.

Druhý poločas přinesl řadu pěkných útočných kombinací a jedna z nich po ose Bodnár – Jahoda – M. Seemann skončila gólem do odkryté slovenské branky. O dvě minuty později M. Seemann dovršil hattrick po trestném rohu už na 3:0. Agilní Kovačevič se pak sice přece jen dočkal snížením na 3:1 proměněnou penaltou, ale Tran zvýšil na 4:1, Dašek přesně trefil na 5:1, šestý gól zařídil přesnou přihrávkou na střelce M. Seemanna Trejbal a sedmičku s osmičkou na ukazateli rozsvítili Jahoda a Hamouz.

S utkáním byl spokojený i trenér Pavel Hraba: „Důležitý vstup do sezony se nám povedl, je vidět výsledky letní přípravy a jako tým, ve kterém je zabudováno hodně mladých hráčů, jsme zahráli velmi dobře,“ pochvaloval si rakovnický kormidelník.


Rakovník: J. Seemann – Dašek, Kopřiva, J. Ostaš, Branšovský, Trejbal, R. Ostaš, Klaban, Hamouz, Krejčí, M. Seemann, Tran, Beneš, Jahoda, Bodnár.

AUTOR: Miroslav Koloc