HBC Nové Strašecí – HC Kert Park Praha 3:6 (1:2, 1:0, 1:4), 3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
V úvodu dopoledního zápasu si domácí vynutili tlak, ale byli to hosté, kdo se jako první radoval z gólu. V 7. min. je do vedení při vlastním oslabení dostal Urbánek – 0:1. O tři minuty později srovnal po asistenci Kroba výborně hrající Masák. Do kabin šli ale radostněji Pražané. A opět to byl Urbánek, který podruhé překonal Vopata.

Prakticky celá druhá třetina se nesla ve znamení domácího tlaku a touhy po vyrovnání. To se Novostrašeckým povedlo až minutu před druhou sirénou, kdy po asistenci Ševčíka skóroval Duchoň – 2:2.

V úvodu poslední části si domácí vybrali několik slabších chvilek, kterých hosté dokonale využili. Ve 4. min. je do dalšího vedení dostal Caisek, v 5. min. na 2:4 zvýšil Urbánek. Za dvacet vteřin dokázal po přiťuknutí Ševčíka snížit Masák, ale to bylo z domácí strany vše. V posledních dvou minutách se na druhé straně prosadili ještě Vomáčka a Caisek – 3:6.

Heroický výkon podali domácí žáci v odpolední odvetě. Po první bezbrankové třetině nasázeli ve druhé části Pražanům tři branky. V 1. min. se prosadil po samostatné akci Masák, v 5. po asistenci Leva Duchoň a v 8. Lev po přihrávce kapitána Čížka – 3:0 Hostům se sice podařilo ve 2. min. poslední třetiny snížit Musilem, ale víc toho disciplinovaní domácí Kertu už nedovolili – 3:1.

Nové Strašecí: Vopat – Čížek, Lev, Krob, Váradi, Masák, Duchoň, Novák, Ševčík, Houžvička, Knobloch, Prokop, Veselý, Acs. Trenér: Martin Knobloch.


Ve stejné soutěži mladších žáků bojuje o body celek HBC Rakovník. Ten na svém hřišti hostil tým Kladna.


HBC Rakovník – TJ HBC KEB Kladno 0:14 (0:4, 0:7, 0:3), 2:8 (0:2, 1:4, 1:2)

Pouhé dvě střely z hole Prokopa vyslal v dopoledním utkání hokejbalového MČR mladších na hostující branku domácí celek. Naopak hosté zasypali domácího Bendla třiceti projektily. Z toho čtrnáct skončilo za jeho zády.

Odpolední odveta přinesla v domácím podání daleko lepší a sebevědomější výkon. Hosté sice vedli již o šest branek, ale rakovnický potěr se nevzdal a jeho touhu po gólu korunoval kapitán Prokop po samostatné akci, kdy zatáhl od červené, obešel branku a střelou pod břevno nedal brankáři šanci – 1:6. Ve třetím dějství hosté zaznamenali již jen dva přesné zásahy, mezi kterými skóroval po vyhraném buly a obejití soupeře střelou do šibenice opět Prokop – 2:8.
Rakovník: Bendl – Grünwald, Novák, V. Chvosta, Centek, Zemljanek, Prokop, Kučera, Nováková, Sýkora, Kolář. Trenér: Pavel Pospíšil.