HBC Rakovník - TJ KOVO Praha B
3:1 ( 0:1,2:0, 1:0)

Z několika povedených akcí v první třetině Rakovník skórovat nedokázal, naopak hosté se brzy osmělili a jejich úsilí bylo korunováno vedoucím gólem, když míček doslova protlačili ve skrumáži před brankou za Hubálkova záda. Zlepšeným výkonem po přestávce přišly i domácí chvíle, a to hlavně v přesilovkách, které duel nakonec rozhodly.

Na 1:1 vyrovnal Schierl po Tlustého přihrávce, o několik minut později pak Kolocovo přiklepnutí poslal Gebhart nezadržitelně do sítě hostů podruhé.
V dramatickém a bojovném utkání, ve kterém nechyběly emoce na obou stranách, se pokračovalo i ve třetím dějství.

Snahu Pražanů zmrazily nejen zákroky Hubálka, ale hlavně třetí gól z hokejky Ondřeje Tvarůžka, jehož přesná střela zapadla osm minut před koncem k tyčce soupeřovy svatyně. V závěru sice hosté ještě pozlobili rakovnickou obranu, ale kýžené kontaktní branky se nedočkali, a tak si Rakovník výhru k radosti asi šesti desítek příznivců zkušeně pohlídal.

HBC Rakovník: Hubálek - Cafourek, Pospíchal, O. Tvarůžek, Mejtský, Tlustý, Gebhart, Boháč, Lisner, Schierl, Kučaba, Šik, Prajzler, Koloc. Trenér: Roman Němeček.

HBC Rakovník v šestadvaceti zápasech nastřílel 111 branek a 60 jich inkasoval.