Hokejbalisté Strašecí mají na úvod jara dvě výhry

Pardubice - Hokejbalisté Nového Strašecí přivezli šest bodů z víkendového dvojzápasu v Pardubicích. Alfu porazilo 4:3, Svítkov 5:3 a vede tabulku druhé nejvyšší soutěže.

4.3.2010

Nové Strašecí před zápasem ve Svítkově.Foto: Foto: Lucie Syrovátková

Béčko Mostu navíc zaváhalo v domácím zápase proti Třemošné a svěřenci trenéra Veselého tak mají na prvním místě tabulky čtyřbodový náskok. Plný bodový zisk z uplynulého víkendu se ale nerodil lehce.

Alfa Pardubice - HBC Nové Strašecí
3:4

V sobotním zápase na hřišti Alfy byli domácí v první třetině jasně lepší, dostávali se do šancí, ale výborný Šnobl neinkasoval. Strašecí mělo problém dostat se do tempa, vázla kombinace. Dlouhá doba bez soutěžního zápasu byla na týmu kouče Veselého znát. Průša poté dostal hosty do vedení, když využil dělovkou od červené přesilovku. Daenemarkovo nedůrazné vyhození ale domácí využili a vyrovnali. V úvodu třetí třetiny pálil znovu od červené a znovu v přesilovce Průša, Ryss odvedl dobrou práci před brankářem a Středočeši znovu vedli. Svým důrazem na brankovišti se prosadil navrátilec do sestavy Němec a bylo to o dvě branky. Závěr přinesl tři rychlé góly. Nejprve Alfa snížila, na to zareagoval Sýkora a vrátil Novému Strašecí dvougólový náskok. Poslední slovo měli domácí, kteří upravili necelé dvě minuty před koncem na konečných 3:4.

Třetiny: 0:0, 1:1, 2:3. Branky: 43. a 44. Špingl, 29. Heller - 18. a 32. Průša (na první Sýkora, na druhou Ryss), 37. Němec (Porcal), 44. Sýkora (Horáček). Vyloučení: 5:5, využití: 0:3, střely na branku: 22:25

Svítkov Pardubice - HBC Nové Strašecí
3:5

Nedělní zápas proti neoblíbenému Svítkovu začal pro Strašecí nešťastně. Ač svého soupeře tlačilo, byli to domácí, kdo vedli. Dvě individuální chyby a dvě střely na branku znamenaly dvougólové vedení Pardubic. Nové Strašecí ale nepřestalo svého soupeře tlačit a šlo trpělivé za vítězstvím. Odměnou za dobrý výkon byly tři branky ve druhé části, ve které Horáčkův tým přestřílel soupeře 16:4. Nejprve snížil ranou od modré Duchoň, Petrus poté dorazil Duchoňovu střelu a vyrovnal. Do vedení dostal hosty Ryss, který jednoduše dorazil střelu Sýkory.

Strašecí mělo jasně navrch, Ve třetí třetině ale Svítkov vyrovnal nenápadnou střelou z dálky. Hosté pokračovali v tlaku, což přineslo kýžený úspěch. Rozhodující branku vstřelil Sýkora, který propálil brankáře mezi betony. Do prázdné branky pak Průša zpečetil účet zápasu na 5:3 pro hosty. Pro Strašecí je to první výhra za tři body na hřišti ve Svítkově.

Třetiny: 2:0, 0:3, 1:2. Branky: 2. Nesládek, 3. Mifek, 33. Nekola - 17. Duchoň (Douša, Lev), 19. Petrus (Duchoň), 21. Ryss (Sýkora), 38. Sýkora (Průša, Kuna), 45. Průša. Vyloučení: 7:6, navíc Nekola M., Nekola L. - Ryss 10 minut. Využití: 0:1, střely na branku: 20:30.

Kromě plného bodového zisku může kouče Veselého těšit i fakt, že se do sestavy vrátili dlouhodobě zranění Němec s Čížkem. Prvně jmenovaný se dokonce střelecky prosadil, Čížek bude potřebovat ještě několik zápasů, aby se dostal do zápasového tempa. V dalším kole hraje Nové Strašecí na hřišti Třemošné. Zápas je na programu v neděli.

FRANTIŠEK KUNA

4.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Geodeti a ostatní 20 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii a zeměměřictví Ostatní odborní pracovníci. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností - 2.62.11- Systémové činnosti při vedení a obnově operátu, zjišťování průběhu hranic., Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick day., Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 30.9.2018 na e-mail Marcel.Franek@cuzk.cz, Kontakt: osobně, tel. 313521613 nebo e-mailem.. Pracoviště: Katastrální úřad pro středočeský kraj - pracoviště rakovník, Na Sekyře, č.p. 2123, 269 01 Rakovník 1. Informace: Marcel Franěk, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 22 000 Kč Všeobecné sestry a porodní asistentky bez specializace Ranní zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí), základní zdravotní péče (odběry, převazy, TK, podávání léků) administrativní činnost (zápis intervencí, spolupráce s lékařem - zpracování vizit), Požadavky: znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), zodpovědnost, empatie, pracovitost, týmovost, praxe v obdobném zařízení výhodou, čistý RT., Nabízíme: firemní benefity, možnost ubytování, úhradu požadovaného kurzu, měsíční masáže, příspěvek na obuv, ošacení., Nástup možný dle domluvy i dříve, smlouvu možno prodloužit na dobu neurčitou., Kontakt: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz. Pracoviště: Alma mater, o.p.s., Dukelská, č.p. 1142, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Eva Benešová, +420 734 750 821. Věda a výzkum - Specialisté v oblasti vědy a techniky 22 000 Kč Specialisté v oblasti vědy a techniky Technik/technička zkušební laboratotoře. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: práce při provádění zkoušek stavebních materiálů a konstrukcí v laboratoři a na stavbách., Požadujeme: min. SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření (stavební apod...), aktivní práci na PC (MS Office), pečlivost, samostatnost, dochvilnost, časovou flexibilitu, logické myšlení. Aktivní řidič sk. B. , Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, možnost kariérního postupu., Kontakt: e-mailem vymyslicky@qualiform.cz. Pracoviště: Qualiform, a.s. - řevničov, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Petr Vymyslický, . Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 14 650 Kč Manipulační dělníci ve výrobě manipulační pracovník skladu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14650 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Český inter control cz kom. spol., Na Spravedlnosti, č.p. 2542, 269 01 Rakovník 1. Informace: Jana Rendlová, +420 313 515 718.

Hokejisté HC Rakovník porazili v prvním čtvrtfinálovém duelu Černošice 5:4.

Rakovník pohasl, ale jen na stadionu, výhru mít asi bude

Pozemní hokejisté Rakovníka nasázeli Bolevci osm gólů.
4

Výkon rakovnického týmu gradoval po přestávce

To tu ještě nebylo. Noční turnaj ve fotbale jeden na jednoho

Mladá Boleslav - V sobotu 29. září od 20 hodin se pod září reflektorů uskuteční turnaj ve fotbale jeden na jednoho.

Mladší žáci pálili jako o život

Rakovnicko - Okresní přebor mladších žáků pokračoval zápasy pátého kola. A mladí fotbalisté pálili jako o život.