HBC Rakovník - Hostivař Praha 7:1 (2:1, 2:0, 3:0) a 15:0 (4:0, 5:0, 6:0)

Rakovník začal ve vysokém tempu, kdy se ve druhé minutě dvěma rychlými góly ujal vedení. Poté domací zvolnili a byla znát i určitá nervozita a nesehranost po zimní přestávce. Zákonitě přišel trest v podobě snížení hostujícího celku 2:1.

Ve druhé třetině, kdy o přestávku trenér vyburcoval hráče, uklidnil Rakovnické Kraft a poté Truksa - 4:1. Třetí třetina se hrála celá pod taktovkou domacích, kteří přidali na přesnosti a bojovnosti. Zlepšila se také hra beků. Výsledkem byly další tři branky, z nichž vyčníval gól D. Krafta, který po krásném a přesném pasu mazácky překonal hostujícího brankáře – 7:1.

Góly Rakovníka: 6x Kamil Truksa , 3x Radek Ács , 2x Robin Kolář, 2x Kuba Staněk , 1x Dominik Kraft , 1x Milan Sýkora.

Ve druhém zápase Rakovník po celou dobu jasně kontroloval hru a tak se hrálo pouze na jednu bránu. Postupně domácí nastříleli 15 krásných branek a tím si zvedli sebevědomí do dalších zápasů.

V obou zápasech se blýskl Kamil Truksa, Dominik Kraft a Radek Ács. Naopak své umění nemohl ukázat brankář Bendl, jenž neměl žádnou práci. Pochvalu zaslouží hra beků, která se lepší a stává se oporou týmu.

Další zápas sehrají rakovničtí mladší žáci v neděli od 12 a 15 hodin s pražským Kertem, přijďte zafandit. Zápas se hraje na hřišti na Zátiší.

HBC Rakovník: Bendl - Šmíd, Nováková, Sladkovský, V. Chvosta - Truksa, Staněk, Sýkora, Dolejšek, Ács, Kolář, Kraft. Trenér: Pavel Pospíšil.

ZŠM, HEJ