Rakovník – Kladno 4:3 pp

Vyrovnané a bojovné střetnutí načal první brankou na 0:1 Barták, ale na konci 4. minuty se po asistenci Nistora trefil Mendel na 1:1.Téměř stejné obsazení mělo i druhé gólové kolo, nejprve šli do vedení znovu hosté Bartákem, po minutě Nistor srovnal skóre první třetiny na 2:2.

I přes další šance vidělo početné publikum branky až v závěrečném dějství. Poprvé dostal Rakovník do vedení Molnár po přihrávce Nistora, pět minut před koncem opět srovnal krok kladenský Patera a začínalo se znovu. Závěrečné dvě minuty měl Rakovník výhodu přesilovky, ale tu sehrál bez efektu, naopak kladenský Cajthaml mohl překonat Nistora, ale ten se překvapit nenechal.

V prodloužení uběhlo půl minuty, když domácí rozjásal Molnár po Sušánkově asistenci.

„Je to týmový výkon, my letos chceme do play off, máme schopný tým, který je určitě budoucností rakovnického hokejbalu a kluci rozhodli bojovnějším srdcem a větší vůlí po úspěchu,“ okomentoval napínavé derby trenér Rakovníku Josef Moravec.

HBC Rakovník : M. Nistor – Sušánka, Mendel, Molnár, D.Nistor, Korf, Slabý, Pořádek, M. Bureš, Císař, Dudič, Čech, J. Švec, V. Švec, J. Bureš, Svoboda, Sikola, Průcha, Hošek, Pešek. Trenér Josef Moravec.

Miroslav Koloc