HBC Rakovník – Jungle Kladno 0:3 (0:0,0:1,0:2)

Utkání bylo soubojem gólmanů až do 29. minuty, kdy do rakovnické sítě proklouzla Hřebíkova střela od modré. Domácí tak mohli jen litovat hned několika neproměněných šancí i třech nevyužitých přesilovek. Tato antiproduktivita je neopustila až do konce zápasu, hosté navíc vstřelili další šťastný gól, na který mohl odpovědět hned dvakrát M. Tvarůžek, ale branka pro něj byla zakletá a v cestě stál vynikající gólman.
Druhý nedělní zápas byl o něčem jiném. Silné publikum hnalo Rakovník za vítězstvím, a to se povedlo.

HBC Rakovník – Jungle Kladno 3:1 (2:0,0:0,1:1)

Nástup do druhého utkání vyšel domácím mnohem lépe, na 1:0 skóroval pohotově Suchý, na rozdíl dvou branek střílel Prokop opět po asistenci Sýkory st. Když ale hosté v třetí části snížili, začalo před gólmanem Gerlichem místy peklo, které dokázal hasit svojí jistotou a klidem, naopak výhru pojistil M. Tvarůžek střelou ihned po Polívkově vyhraném vhazování. S výhrou byl spokojený i Martin Tvarůžek:

„Sobotní utkání se nám nepovedlo, soupeř dal dva šťastné góly a pak už si to dovedl uhlídat. Dnes to bylo o něčem jiném, nasazením, vůlí po vítězství i lepší koncovkou jsme dokázali uhrát důležité vítězství. Do Kladna jedeme s tím, že Jungle Fever musí už taky jednou doma v této sezoně prohrát."

HBC Rakovník: Gerlich - Cafourek, Suchý, Sunkovský, Tlustý, Truksa, Husák, Polívka, Schierl, Prokop, Stahl, Sýkora st., Sýkora ml., Martínek, Vondrák, Pospíšil. Hrající trenér Martin Tvarůžek.

MIROSLAV KOLOC