FC Kings Rakovník B – Baník Lubná
7:1 (4:1)

V prvním utkání se střetl vedoucí tým soutěže – Kings B s týmem Baníku Lubná. Skóre se poprvé měnilo ve 3. minutě, kdy brankový účet večera otevřel Vávra – 1:0. Neuběhly ani dvě minuty a prosadil se také Lukáš Koník Konopásek. Dalších pár minut bylo k vidění několik pološancí na obou stranách hrací plochy. V 10. minutě se do historie tohoto utkání zapsal i Tomáš Mokrejš, posila z „A“ mužstva, která v tomto utkání dosáhla na hattrick. Hostím se ještě podařilo snížit na 3:1 Benešem, ale do sirény ještě stihl navýšit vedení Kingů Hejduk. V druhém poločase se na listinu tedy zapsali Mokrejš dvakrát, a konečnou podobu výsledku dal kapitán Marek Titlbach. Skóre se zastavilo na konečných 7:1.
Kings Rakovník B: Hejduk - Titlbach, Mokrejš ( K ), Vávra, Volráb, Žižka.

Baník Lubná: Folkman - Beneš Z., Suchý P.,Suchý M., Klik, Koch T., Košťál, Štiller
ŽK domácí: Volráb
Branky domácí: 3. Vávra, 5. Konopásek, 10. Mokrejš, 20. Hejduk, 26. Mokrejš, 36. Mokrejš, 40. Titlbach
Branky hosté: 12. Beneš Z.

Sokol Řevničov – Rekrea Třtice
7:5 (2:3)

Druhé utkání bylo na góly, závary před brankami a emoce přeci jen bohatší. První utkání těchto sousedních týmů vyznělo lépe pro hosty poměrem 6:5. Bylo tedy na snadě, že Řevničovští šli do utkání s přáním tuto porážku odčinit. Hráči Sokola nastoupili v plné sestavě. Futsalisté Rekrey sice již mohli do branky počítat s Janem Urbanovičem, ale pro karetní trest nemohl do hry zasáhnout hrající trenér Martin Pošta a k tomuto utkání nenastoupil ani Štáfek. Také v tomto špílu se diváci dočkali první branky po třech minutách hry. Vsítil kapitán hostí, Martin Tichý. – 0:1 Po dalších třech minutách se podařilo snížit Raisovi – 1:1. Remízový stav však netrval dlouho. Dvě branky přidal s chutí hrající, nejlepší střelec Třtice, Jakub Trkal. – 1:2, 1:3. Asi minutku před koncem snížil Marek Tóth na 2:3.

Druhé dějství načal bleskovým vyrovnáním Marek Tóth. – 3:3. Poté bylo utkání ve znamení neustálého vzájemného dorovnávání skóre. Až do stavu 4:4. – Hošek. Poté domácí přidali dvě branky Markem Tóthem a jednu Arnoštem. Třtice odpověděla pouze brankou Jirase. Rozhodujícími okamžiky tohoto utkání byly jistě neproměněné devítky zahrávané hráči Třtice. Na některých hráčích bylo vidět, že ne zcela unesli psychicky poslední minuty zápasu. Je to škoda, protože to trošku kazí celkový dojem z toho zajímavého utkání, které vyhrál Sokol Řevničov 7:5.

Sokol Řevničov: Tomeš - Arnošt, Hošek, Palivec, Pirkl, Tóth Marek, Tóth Martin, Bechynský ( K ), Rais, Pešek.
Rekrea Třtice: Urbanovič - Kožíšek, Ducár, Chaloupka, Škutchan, Jiras, Trkal, Pošta Michal, Tichý ( K ).
Branky domácí: 6. Rais, 19.+21.+27.+35. Tóth Marek, 24. Hošek, 30. Arnošt
Branky hosté: 3.+23. Tichý, 8.+10. Trkal, 34. Jiras
ŽK domácí: Tomeš,Arnošt, Tóth Martin.
ŽK hosté: Chaloupka.