HC 1972 Rakovník - Slavia H. Králové 7:0 (2:0)

Starší dorostenky se z chutí zakously do svých soupeřek a po čtvrthodině hry otevřela skóre kapitánka Fojtíková. Z následných šancí se ještě jednou radovala Hanzlová a další brankostroj se rozjel po přestávce. Nejprve Kolocová využila přihrávek Čermákové a Hanzlové, Hanzlová pak dokončila svůj hattrick a a pohotovou tečí střely Fojtíkové z trestného rohu navíc vstřelila šestou branku do sítě reprezentační dorostenecké gólmanky Čechákové. Výhru podtrhla v posledních minutách ještě Steinbachová, která našla skulinku do hradecké svatyně.

HC 1972 Rakovník: Wittmannová – Knorová, Holubová, Fojtíková, Vorlová, Čermáková, Steinbachová, Kuchárová, Hanzlová, Hlaváčková, Kolocová, Hrachová.
Trenéři: Luboš Čermák a Jaroslav Chytrý.


HC 1972 Rakovník – Bohemians Praha 5:0 (4:0)

Starší žákyně postupně ovládly hřiště a A. Doubková, Kopřivová, Vorlová a Bártová stanovily skóre prvního poločasu. I po přestávce se tým Bohemians dostával před branku Holečkové jen sporadicky, ale i rakovnické střelkyně s výjimkou Hrachové už důvod k radosti neměly.

HC 1972 Rakovník: Holečková – Vorlová, Hrachová, M. Hanzlová, Broučková, A. Doubková, T. Doubková, Polívková, Treglerová, Bártová, Chytrá, T. Kopřivová, V. Kopřivová, Thang.
Trenéři: Luboš Čermák a Jaroslav Chytrý.

Další výsledky:
Starší žáci TJ Litice - HC 1972 Rakovník 16:0 a starší dorostenci TJ Litice - HC 1972 Rakovník 23:0.

Autor:Miroslav Koloc