I. třída - 4. kolo
So. Rakovník B - So. Nesuchyně A 5 : 13 (25 : 46)
- Folk J. 2, Pitař M. 1, Mladý V. 1, Miller F. 0, čtyřhra Mladý V. - Folk J.
- Hetto T. 4, Krob M. 4, Šerák M. 3, Šebek V. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
So. Olešná B - KST Rakovník D 8 : 10 (33 : 38)
- Šebek T. 3, Vít V. 2, Itner R. 1, Šebek M. 1, čtyřhra Vít V. – Itner R.
- Fabinger V. 4, Lepka M. 3, Podestát V. 2, Podestát J. 0, čtyřhra Fabinger V. – Lepka M.
RC Rakovník A - So. Rakovník A 5 : 13 (20 : 43)
- Hejda L. 3, Smitka L. 1, Dupač Z. 1 (3), Kolář M. 0 (1)
- Jansa S. st. 4, Jansa S. ml. 3, Čermák L. 3, Cibulka J. 1, čtyřhry Jansa S. st. – Cibulka J. a Jansa S. ml. – Čermák L.
So. Lány B - So. Janov A 13 : 5 (47 : 22)
- Szabo J. 4, Moravec P. ml. 4, Jirkovský V. 3, Eichenmann F. 1, čtyřhra Moravec P. ml. – Eichenmann F.
- Dráždil M. 2, Kapoun O. 1, Pacourek R. 1, Fric J. 0, čtyřhra Kapoun O. – Pacourek R.
So. Hředle A - SK Přílepy A 13 : 5 (44 : 23)
- Dvořáček J. 2 + 1WO, Pacourek J. 2 + 1WO, Mrázek J. st. 2 + 1WO, Novák T. 1 + 1WO, čtyřhry Dvořáček J. – Novák T. a Pacourek J. – Mrázek J. st.
- Adamczuk J. 3, Kutílek J. 1, Jílek J. 1
So. Nové Strašecí A - So. Olešná A 15 : 3 (49 : 25)
- Pittner K. 3 + 1WO, Červený Z. 3, Brožek M. 3, Fabinger F. 3, čtyřhry Brožek M. – Červený Z. a Pittner K. – Fabinger F.
- Kočovský T. 2, Bařtipán Z. 1 (3), Procházka T. 0, Bařtipán J. 0
1. So. Rakovník A 4 4 0 0 0 56:16 12
2. So. Hředle A 4 4 0 0 0 53:19 12
3. So. Lány B 4 4 0 0 0 49:23 12
4. SK Přílepy A 4 2 0 2 0 39:33 8
5. So. Janov A 4 2 0 2 0 36:36 8
6. So. Nesuchyně A 4 2 0 2 0 35:37 8
7. KST Rakovník D 4 2 0 2 0 30:42 8
8. So. N. Strašecí A 4 1 1 2 0 36:36 7
9. So. Rakovník B 4 1 1 2 0 29:43 7
10. So. Olešná A 4 1 0 3 0 25:47 6
11. So. Olešná B 4 0 0 4 0 23:49 4
12. RC Rakovník A 4 0 0 4 0 21:51 4

II. třída - 4. kolo
Žst. Rakovník - So. Nové Strašecí B 7 : 11 (36 : 39)
- Jílek R. 2, Chovan D. 2, Hruška L. 1, Franěk F. 1, čtyřhra Franěk F. – Hruška L..
- Libovický V. 4, Libovický P. 3, Libovický R. 3, Bujdák P. 0, čtyřhra Libovický V. – Libovický P.
So. Nové Strašecí C - So. Lány C 13 : 5 (46 : 24)
- Rovný P. 4, Linke P. 3 (3), Zíma M. 2, Hrdý S. 2, Soukup J. 0 (1), čtyřhry Rovný P. – Hrdý S. a Zíma M. – Linke P.
- Lážnovský J. 3, Kosár E. 1, Eichenmann F. 1, Moravec Mich. 0
SK Přílepy B - So. Rakovník C 11 : 7 (42 : 30)
- Havel V. 4, Holý K. 4, Zajíc V. 1, Mayer F. 1, čtyřhra Havel V. – Mayer F.
- Kratochvíl M. 2, Sosna P. 2, Folk J. 2, Zelenka V. 0 (2), Renč Z. 0 (2), čtyřhra Folk J. – Sosna P.
TJ Čistá A - SK Pšovlky A 5 : 13 (21 : 42)
- Bezstarosti V. 2 + 1WO, Zeman J. 1, Míková E. 0, Lepka M. 0, čtyřhra Lepka M. – Bezstarosti V.
- Kadeřábek M. 4, Hospodářský J. ml. 3, Šulitka O. 3, Netrh V. 2 (3), čtyřhra Kadeřábek M. – Hospodářský J. ml.
So. Hředle B - So. Křivoklát A 12 : 6 (44 : 26)
- Polášek M. 4, Martínek J. 3, Bečvář M. 2, Vitner R. 2, čtyřhra Dvořáček J. – Martínek J.
- Jaroš L. 2, Hauner M. 2, Dolejš J. 1, Lysý V. 0, čtyřhra Dolejš J. – Lysý V.
So. Nesuchyně B - SK Slabce A 10 : 8 (41 : 33)
- Štindl R. 3, Vopravil M. 3, Barsa T. 3, Micura D. 0, čtyřhra Micura D. – Barsa T.
- Tomášek R. 3, Zuda A. 2, Čekal V. 1, Hlaváček J. 1, čtyřhra Tomášek R. – Hlaváček J.

1. So. Hředle B 4 4 0 0 0 50:22 12
2. So. N. Strašecí B 4 4 0 0 0 47:25 12
3. So. Nesuchyně B 4 3 0 1 0 43:29 10
4. SK Přílepy B 4 3 0 1 0 39:33 10
5. So. N. Strašecí C 4 3 0 1 0 37:35 10
6. SK Pšovlky A 4 2 0 2 0 41:31 8
7. So. Křivoklát A 4 2 0 2 0 38:34 8
8. So. Rakovník C 4 1 0 3 0 32:40 6
9. SK Slabce A 4 1 0 3 0 31:41 6
10. Žst. Rakovník 4 1 0 3 0 28:44 6
11. TJ Čistá A 4 0 0 4 0 26:46 4
12. So. Lány C 4 0 0 4 0 20:52 4

III. třída - 4. kolo
SK Pavlíkov - SK Skryje A 6 : 12 (23 : 43)
- Gebhart L. 2, Mrzena J. 2, Pelc Petr 1, Jílek J. 1 (2), Mika M. 0 (2)
- Jedlička J. 4, Rybáček L. 3, Švarc J. 2, Jedlička M. 1, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Švarc J. – Jedlička M.
So. Olešná C - SK Rousínov 9 : 9 (39 : 35)
- Svoboda V. 3, Šebek M. 2, Hubka M. 2, Pavlíček V. 1, čtyřhra Svoboda V. – Pavlíček V.
- Průcha J. 4, Sosna J. 3, Hrach R. 1 (2), Kurtovič A. 0, Kubla Z. 0 (2), čtyřhra Sosna J. – Průcha J.
So. Křivoklát B - SK Hřebečníky 15 : 3 (48 : 19)
- Jaroš L. 4, Povolný J. 4, Šiška J. 3, Štěpnička J. 1 (2), Durčiak J. 1 (2), čtyřhry Štěpnička J. – Jaroš L. a Šiška J. – Povolný J.
- Tomášek M. 2, Jirouš P. 1, Krůta J.0, Kovář M. 0
So. Janov B - So. Kroučová A 5 : 13 (25 : 41)
- Pacourek R. 3, Amler Mil. 1, Houdek P. st. 1, Šobek V. 0
- Beránek J. 4, Hájek M. 3, Kováčik J. 2, Fejfar V. 2, čtyřhry Hájek M. – Beránek J. a Kováčik J. – Fejfar V.
B. SDH Lubná - RC Rakovník B 13 : 5 (43 : 22)
- Niezgoda R. 4, Koutník P. 4, Pokorný M. 3, Novák R. 1 (3), Volevecký M. 0 (1), čtyřhra Niezgoda R. – Koutník P.
- Nachtigal V. 2, Kolář M. 1, Hromádka D. 1, Pýcha H. 0, čtyřhra Kolář M. – Nachtigal V.
So. Všetaty A - R. Třtice A 10 : 8 (38 : 29)
- Herink M. 3, Gebhart V. 3, Bureš L. 1, Herink O. 1, čtyřhry Gebhart V. – Herink M. a Bureš L. – Herink O.
- Kolek V. 4, Libovický T. 2, Vidrich F. 2, Kandler Z. 0

1. So. Kroučová A 4 4 0 0 0 51:21 12
2. So. Janov B 4 3 0 1 0 47:25 10
3. SK Rousínov 4 2 2 0 0 45:27 10
4. B. SDH Lubná 4 2 1 1 0 42:30 9
5. So. Olešná C 4 1 2 1 0 35:37 8
6. SK Skryje A 4 2 0 2 0 35:37 8
7. So. Všetaty A 4 2 0 2 0 30:42 8
8. R. Třtice A 4 1 1 2 0 32:40 7
9. RC Rakovník B 4 1 1 2 0 29:43 7
10. So. Křivoklát B 4 1 0 3 0 34:38 6
11. SK Pavlíkov 4 1 0 3 0 31:41 6
12. SK Hřebečníky 4 0 1 3 0 21:51 5

IV. třída - 4. kolo
So. Rakovník D - So. Všetaty B 15 : 3 (46 : 21)
- Zelenka V. 4, Lukeš Z. 4, Renč Z. 3, Skřivan J. 2, čtyřhry Renč Z. – Zelenka V. a Lukeš Z. – Skřivan J.
- Kalík J. 2, Uhrin P. 1, Hornof P. 0, Pešek L. 0
SK Slabce B - So. Krupá
- nenahlášen výsledek a nedošel zápis
RC Rakovník C - So. Srbeč A 0 : 18 ( 4 : 54)
- Cífka P. 0, Štysová G. 0, Nekovář J. 0, Kronich O. 0
- Jung R. 4, Mazourek P. 4, Baron P. ml. 4, Červenka F. 4, čtyřhry Jung R. – Mazourek P. a Baron P. ml. – Červenka F.
TJ Čistá B - SK Pšovlky B 2 : 16 (12 : 50)
- Štrunc F. 1, Plincner L. 1, Steinbach S. 0, Kašpar P. 0
- Koleníková D. 4, Hlavata J. 4, Švejkovský Z. 4, Hospodářský J. ml. 2 (2), Čechová E. 0 (2), čtyřhry Hlavata J. – Hospodářský J. ml. A Koleníková D. – Čechová E.

So. Hředle C - So. Branov 11 : 7 (42 : 32)
- Vitner L. 4, Mrázek J. ml. 2, Mauer L. 2, Kellermann E. 1 (2), Trousil P. 1 (2), čtyřhra Mauer L. – Vitner L.
- Horn J. 2, Pergler P. 2, Štiller M. 1, Šípek M. 1, čtyřhra Horn J. – Štiller M.
So. Nové Strašecí D - R. Třtice B 16 : 2 (52 : 14)
- Doubravský P. 4, Soukup J. 4, Fejfar T. 3 (3), Hladký J. 2, Libovický R. 1 (1), čtyřhry Doubravský P. – Libovický R. a Fejfar T. – Soukup J.
- Nedvěd D. 1, Eis J. 1 (2), Vondra P. 0, Halíř D. 0, Vojtík P. 0 (2)

1. SK Pšovlky B 4 4 0 0 0 55:17 12
2. So. N. Strašecí D 4 4 0 0 0 55:17 12
3. So. Srbeč A 4 2 2 0 0 46:26 10
4. So. Hředle C 4 2 1 1 0 35:37 9
5. So. Rakovník D 4 2 1 1 0 41:31 9
6. So. Branov 4 1 2 1 0 42:30 8
7. R. Třtice B 4 2 0 2 0 32:40 8
8. So. Všetaty B 4 0 2 2 0 25:47 6
9. So. Krupá 3 0 2 1 0 25:29 5
10. RC Rakovník C 4 0 1 3 0 22:50 5
11. SK Slabce B 3 0 1 2 0 23:31 4
12. TJ Čistá B 4 0 0 4 0 13:59 4

V. třída - 4. kolo
FC Jesenice - So. Lány D 15 : 3
- nedošel zápis
So. Skřivaň - So. Srbeč B 17 : 1 (53 : 8)
- Broum Z. 3 + 1WO, Ledvinka M. 3 + 1WO, Gebhart F. 3 + 1WO, Megerle M. 2 + 1WO, čtyřhry Broum Z. – Ledvinka M. a Megerle M. – Gebhart F. WO
- Zelenka Z. 1, Fischr J. 0, Čermák P. 0
KST Rakovník E - Velká Buková 15 : 3 (46 : 21)
- Tvrz J. ml. 4, Hejda V. ml. 4, Pisár J. 3, Podestát J. 2 (2), Pastor J. 0 (2), čtyřhry Tvrz J. ml. – Pisár J. a Hejda V. ml. – Podestát J.
- Matějovský V. 1, Matějovský P. 1, Svoboda P. 1, Kafka L. 0
So. Skryje B - R. Třtice C 6 : 12 (24 : 43)
- Špaček P. 3, Slepička V. 2, Krauz J. 1 (2), Šimůnek L. 0, Hůla V. 0 (2)
- Kandler Z. 4, Vondra J. 3, Halenková P. 2, Svobodová L. 1, čtyřhry Kandler Z. – Svobodová L. a Vondra J. – Halenková P.
So. Kroučová B – So. Srbeč C - volno

1. FC Jesenice 4 4 0 0 0 55:17 12
2. So. Skřivaň 4 3 1 0 0 55:17 11
3. KST Rakovník E 3 3 0 0 0 45:9 9
4. So. Srbeč B 4 1 1 2 0 31:41 7
5. So. Kroučová B 3 1 1 1 0 33:21 6
6. So. Lány D 3 1 1 1 0 28:26 6
7. R. Třtice C 3 1 0 2 0 20:34 5
8. Velká Buková 3 0 0 3 0 6:48 3
9. So. Srbeč C 3 0 0 3 0 6:48 3
10. SK Skryje B 2 0 0 2 0 9:27 2