VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hředle A rozdávaly zase kanára

Rakovník - Výsledky okresního stolního tenisu na Rakovnicku.

24.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

I. třída - 14. kolo
So. Olešná A - So. Nové Strašecí A 8 : 10 (32 : 39)
- Lédl J. 3, Procházka T. 2, Kreidl P. 2, Bařtipán Z. 0, čtyřhra Kreidl P. – Lédl J.
- Fabinger F. 3, Pittner K. 3, Libovický V. 2, Libovický P. 1, čtyřhra Fabinger F. – Pittner K.
KST Rakovník D - TJ Čistá A 14 : 4 (45 : 23)
- Froněk P. 4, Lepka M. ml. 4, Podestát V. 4, Podestát J. 0, čtyřhry Podestát J. – Podestát V. a Froněk P. – Lepka M. ml.
- Bedenk P. 1, Bezstarosti V. 1, Zeman J. 1, Lepka M. st. 1
So. Nesuchyně A - RC Rakovník A 11 : 7 (40 : 29)
- Hetto T. 4, Šerák M. 2, Šebek V. 2, Krob M. 2, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Hejda L. 3, Smitka L. 2, Pacourek R. 1, Camfourek M. 0, čtyřhra Hejda L. – Pacourek R.
So. Janov A - So. Rakovník A 6 : 12 (28 : 42)
- Dráždil M. 3, Kapoun O. 1, Macek Z. 1, Amler Mil 0 (2), Fric J. 0 (2), čtyřhra Macek Z. – Kapoun O.
- Stibor J. 4, Čermák L. 3, Jansa S. 3, Jerhot J. 1, čtyřhra Stibor J. – Jansa S.
So. Hředle A - SK Přílepy A 18 : 0 (54 : 13)
- Pacourek J. 4, Novák T. 4, Linc J. 4, Mrázek J. 4, čtyřhry Linc J. - Pacourek J. a Mrázek J. – Novák T.
- Jílek J. 0, Jiříček J. 0, Kutílek J. 0, Holý K. 0 (2), Adamczuk J. 0 (2)
So. Křivoklát A - KK Rakovník 7 : 11 (26 : 39)
- Jaroš L. 3, Hauner M. 2, Brožek V. 1, Mika M. 0 čtyřhra Hauner M. – Mika M.
- Štengl J. 4, Koloc M. 3, Fojtík J. 2, Holý J. 1, čtyřhra Štengl J. – Koloc M.
1. So. Hředle A 14 12 0 2 0 176:76 38
2. So. Nesuchyně A 14 11 0 3 0 149:103 36
3. KK Rakovník 14 10 1 3 0 147:105 35
4. So. N. Strašecí A 14 9 3 2 0 151:101 35
5. So. Rakovník A 14 8 2 4 0 139:113 32
6. So. Janov A 14 6 2 6 0 139:113 28
7. So. Olešná A 14 5 2 7 0 124:128 26
8. KST Rakovník D 14 5 1 8 0 114:138 25
9. SK Přílepy A 14 5 0 9 0 103:149 24
10. RC Rakovník A 14 3 2 9 0 115:137 22
11. TJ Čistá A 14 2 0 12 0 76:176 18
12. So. Křivoklát A 14 1 1 12 0 79:173 17

II. třída - 14. kolo
SK Přílepy B - So. Nové Strašecí B 7 : 11 (29 : 35)
- Adamczuk J. 3, Zajíc V. 2, Havel V. 1, Jiříček J. 0, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
- Libovický V. 4, Libovický P. 3, Bouček J. 2, Bünter M. 1, čtyřhra Libovický V. – Libovický P.
Loko Lužná - So. Lány C 13 : 5 (43 : 24)
- Vajnar L. 3 + 1WO, Štrougal L. ml. 2 + 1WO, Hájek M. 2 + 1WO, Komínek O. 1, čtyřhry Hájek M. – Vajnar L. a Štrougal L. ml. – Komínek O. WO
- Eichenmann F. 2, Lážnovský J. 2, Kosár E. 1, Moravec Mich. 0 (1)
So. Rakovník B - Žst. Rakovník 13 : 5 (46 : 24)
- Čermák L. 4, Hlavatý V. 3, Pitař M. 3, Jerhot J. 1, čtyřhry Hlavatý V. – Pitař M. a Jerhot J. – Čermák L.
- Chovan D. 3, Řenč J. 1, Chvojan J. 1, Franěk F. 0
RC Rakovník B - So. Rakovník C 5 : 13 (26 : 42 )
- Kolář M. 2, Pacourek R. 1 (3), Nachtigal V. 1, Pýcha H. 1
- Folk J. 4, Zach F. 2 + 1WO, Sosna P. 2, Kratochvíl M. 2, čtyřhry Kratochvíl M. – Folk J. a Sosna P. – Zach F.
So. Hředle B - So. Olešná B 15 : 3 (49 : 27)
- Pacourek J. 4, Martínek J. 4, Bečvář M. 3, Polášek M. 2, čtyřhry Bečvář M. – Polášek M. a Martínek J. – Pacourek J.
- Kreidl P. 2, Vít V. 1, Itner R. 0, Pavlíček V. 0
So. Nové Strašecí B - SK Pšovlky A 10 : 8 (31 : 29)
- Hrdý S. 3, Zíma M. 3, Libovický R. 1 Vlášek O. 1 (3), Rovný P. 1 (1), čtyřhra Rovný P. – Hrdý S.
- Kadeřábek M. 4, Šulitka O. 2, Hospodářský J. 1, Šulitka V. 0 , čtyřhra Šulitka O. – Kadeřábek M.
1. So. Hředle B 14 12 1 1 0 183:69 39
2. So. N. Strašecí C 14 8 5 1 0 145:107 35
3. So. Olešná B 14 9 2 3 0 150:102 34
4. SK Přílepy B 13 9 0 4 0 141:93 31
5. So. Rakovník B 14 8 1 5 0 149:103 31
6. Loko Lužná 13 6 4 3 0 126:108 29
7. So. Rakovník C 14 5 4 5 0 127:125 28
8. So. N. Strašecí B 14 5 3 6 0 115:137 27
9. So. Lány C 14 4 3 7 0 119:133 25
10. Žst. Rakovník 14 3 0 11 0 99:153 20
11. RC Rakovník B 14 2 1 11 0 76:176 19
12. SK Pšovlky A 14 0 0 14 0 64:188 14

III. třída - 10. kolo
SK Hřebečníky - SK Skryje B 11 : 7 (44 : 27)
- Tomášek M. 3, Hejný P. 3, Jirouš P. 2, Krůta J. 2, čtyřhra Jirouš P. – Krůta J.
- Hůla J. 3, Zíma P. 2, Jedlička P. 1, Krauz J. 0, čtyřhra Hůla J. – Zíma P.
III. třída - 14. kolo
So. Kroučová A - B. Lubná 8 : 10 (32 : 36)
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 2, Valeš M. 1, Staněk V. 0, čtyřhry Valeš M. – Staněk V. a Fejfar V. - Kováčik J..
- Pokorný M. 4, Spurný P. 3, Novák R. 2, Volenecký M. 1
SK Skryje A - So. Všetaty A 13 : 5 (42 : 20)
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 3, Švarc J. 3, Rybáček L. 3, čtyřhra Jedlička M. – Švarc J.
- Herink M. 4, Gebhart V. 0, Herink O. 0, Kalík J. ml. 0, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.
So. Rakovník D - SK Hřebečníky 11 : 7 (36 : 31)
- Pitař M. 4, Renč Z. 4, Procházka V. 2, Pospíšil F. 0 (2), Skřivan J. 0 (2), čtyřhra Pitař M. – Renč Z.
- Krůta J. 2, Tomášek M. 2, Jirouš P. 1, Hejný P. 1, čtyřhra Krůta J. – Jirouš P.
So. Janov B - So. Nesuchyně B 7 : 11 (22 : 42)
-Houdek P. st. 3, Ryska L. 2, Šobek V. 1, Houdek P. ml. 0, čtyřhra Houdek P. st. – Šobek V.
- Barsa T. 4, Štindl R. 3, Vopravil M. 2, Micura D. 1, čtyřhra Vopravil M. – Štindl R.
TJ Čistá B - So. Olešná C 5 : 13 (27 : 43)
- Kadavý V. 2, Lepka M. st. 1, Cipra P. 0, Šajner J. 0, čtyřhry Cipra P. – Šajner J. a Kadavý V. – Lepka M. st.
- Šebek M. 4, Hubka M. 4, Bařtipán J. 3, Folber J. 2
So. Křivoklát B - SK Skryje B 14 : 4 (47 : 26)
- Mika L. 4, Dolejš J. 4, Štěpnička J. 3, Lysý V. 2, čtyřhra Mika L. – Dolejš J.
- Hůla J. 2, Jedlička P. 1, Zíma P. 0, Hůla V. 0, čtyřhra Hůla V. – Jedlička P:
1. So. Nesuchyně B 14 12 0 2 0 153:99 38
2. SK Skryje A 13 10 1 2 0 146:88 34
3. So. Rakovník D 14 7 5 2 0 139:113 33
4. B. Lubná 14 8 1 5 0 143:109 31
5. So. Olešná C 14 6 4 4 0 127:125 30
6. So. Křivoklát B 14 4 6 4 0 135:117 28
7. TJ Čistá B 14 5 3 6 0 123:129 27
8. So. Janov B 14 5 3 6 0 130:122 27
9. So. Kroučová A 13 4 4 5 0 122:112 25
10. SK Hřebečníky 14 3 5 6 0 108:144 25
11. So. Všetaty A 14 1 4 9 0 104:148 20
12. SK Skryje B 14 0 0 14 0 64:188 14

IV. třída - 14. kolo
SK Slabce A - So. Krupá 14 : 4 (47 : 22)
- Tomášek R. 4, Zuda A. 4, Čekal V. 3, Hlaváček J. 1, čtyřhry Tomášek R. – Čekal V. a Hlaváček J. – Zuda A.
- Veselský P. 1, Macek Z. 1, Bureš J. 1, Svoboda V. 1
SK Pšovlky B - So. Křivoklát C 6 : 12 (33 : 41)
- Flajšingr P. 3, Koleníková D. 2, Švejkovský Z. 1, Šulitka V. 0
- Šiška J. 4, Pavlíček J. 3, Šíma R. 2, Durčiak J. 1, čtyřhry Pavlíček J. – Durčiak J. a Šiška J. – Šíma R.
So. Branov - RC Rakovník C 9 : 9 (31 : 36)
- Mencl M. 4, Šípek M. 2, Pergler P. 2, Pokorný J. 0 (2), Horn J. 0 (2) , čtyřhra Mencl M. – Pergler P.
- Nachtigal V. 3, Polák M. 3, Červenka J. 1, Nekovář J. 1, čtyřhra Červenka J. – Nekovář J.
So. Skřivaň - So. Nesuchyně C 1 : 17 ( 8 : 53)
- Gebhart F. 1, Ledvinka M. 0, Šíma J. 0, Lev A. 0 (2), Megerle M. 0 (2)
- Jílek M. 4, Štindl R. 4, Kapoun M. 4, Staněk M. 3, čtyřhry Kapoun M. – Staněk M. a Jílek M. – Štindl R.
TJ Čistá C - R. Třtice A 2 : 16 (24 : 51)
- Zlechovec E. 0, Plincner L. 0, Fehér Š. 0, Štrunc F. 0, čtyřhry Štrunc F. – Fehér Š. a Zlechovec E. – Plincner L.
- Vidrich F. 4, Kolek V. 4, Novotný M. 4, Libovický T. 4
SK Pavlíkov - R. Třtice B 17 : 1 (53 : 10)
- Pelc Petr 4, Mrzena J. 4, Gebhart L. 4, Mika M. 3, čtyřhry Pelc Přem. – Pelc Petr a Mrzena J. – Gebhart L.
- Eis J. 1, Halíř D. 0, Nedvěd D. 0, Vondra P. 0 (3), Vožechová M. 0 (1)
1. SK Slabce A 14 14 0 0 0 218:34 42
2. R. Třtice A 14 12 0 2 0 184:68 38
3. So. Nesuchyně C 14 11 0 3 0 171:81 36
4. So. Křivoklát C 14 8 2 4 0 139:113 32
5. So. Branov 14 7 2 5 0 138:114 30
6. SK Pšovlky B 14 6 0 8 0 105:147 26
7. RC Rakovník C 14 5 2 7 0 115:137 26
8. SK Pavlíkov 14 5 1 8 0 109:143 25
9. So. Krupá 14 4 2 8 0 106:146 24
10. So. Skřivaň 14 3 1 10 0 94:158 21
11. R. Třtice B 14 2 1 11 0 64:188 19
12. TJ Čistá C 14 1 1 12 0 69:183 17

V. třída - 14. kolo
So. Kroučová B - So. Srbeč B 17 : 1 (51 : 8)
- Píša J. 4, Fejfar T. 4, Staněk V. 4, Trkal J. 3, čtyřhry Píša J. – Fejfar T. a Staněk V. – Trkal J.
- Baron P. 1, Fischer J. 0, Matoušek S. 0, Erlebach V. 0 (2), Keder M. 0 (2)
So. Všetaty B - So. Rakovník E 15 : 3 (50 : 19)
- Hornof P. 4, Pešek L. 4, Uhrin P. 3, Mendel P. 2, čtyřhry Uhrin P. – Mendel P. a Hornof P. – Pešek L.
- Pospíšil F. 1, Dašek S. 1, Čech D. 1, Skřivan J. 0
So. Lány D - SK Slabce B 7 : 11 (25 : 36)
- Moravec Mich. 3, Hrbek D. 2, Matoušek F. 1, Běloušek D. 0, čtyřhra Moravec Mich. – Běloušek D.
- Němeček P. 4, Špaček P. 3, Hejda J. 2, Slepička V. 1, čtyřhra Němeček P. – Špaček P.
SK Rousínov, R. Třtice C a So. Srbeč A - volno 1. SK Rousínov 10 10 0 0 0 144:36 30
2. So. Kroučová B 11 9 1 1 0 156:42 30
3. So. Všetaty B 10 7 0 3 0 114:66 24
4. So. Srbeč A 10 6 1 3 0 120:60 23
5. SK Slabce B 10 5 1 4 0 95:85 21
6. So. Rakovník E 9 3 0 6 0 47:115 15
7. R. Třtice C 10 2 1 7 0 61:119 15
8. So. Lány D 10 1 0 9 0 42:138 12
9. So. Srbeč B 10 0 0 9 1 31:149 9

JAROSLAV KRAUS

24.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pražský okruh.

Na dostavbu Pražského okruhu ministerstvo kývlo

Poutavé vyprávění Václava Vodvářky přitáhlo do lánského Muzea T. G. M. posluchače všech věkových kategorií.
13

Vzpomínali na Masarykův život na zámku

Krimi mix z Rakovnicka: Nebezpečná návštěva stála seniorku úspory

Rakovnicko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu. 

AKTUALIZOVÁNO

S kabelkou žena přišla o desítky tisíc korun

Jesenice – Jako varování pro čas předvánočního shonu může posloužit krádež s velmi nemilými následky, jíž se od čtvrtka zabývají policisté z Prahy-venkov: Jih.

AUTOMIX.CZ

Má vaše škodovka jedno zrcátko menší než druhé? Víte, proč to tak je?

V devadesátých letech se začal zejména u německých aut objevovat zvláštní jev. Mnozí z vás si dost možná všimli, že starší auta koncernu Volkswagen, ale i Mercedesy nebo vozy BMW, mají na straně spolujezdce výrazně menší zpětné zrcátko, než je to na straně řidiče. Proč to ale tak je?

Kraj chystá setkání se starosty. Budou velkým tématem odpady?

Střední Čechy – Na přípravy již třetího setkání se starosty obcí a měst začíná zvolna myslet středočeské hejtmanství. Půjde vlastně o první příležitost, kdy partnerům z radnic budou moci představit své vize, plány a záměry krajští radní v novém složení, vzešlém z říjnových změn v koalici. Setkání nicméně zatím není aktuální: uskutečnit by se mělo za čtvrt roku. „Chystá se na začátek března,“ konstatovala hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT