II. třída - 10. kolo: Žst. Rakovník - So. Nové Strašecí B 9 : 9 (35 : 39) - Jílek R. 3, Chovan D. 3, Franěk F. 1, Chvojen J. 1, čtyřhra Jílek R. – Chovan D. - Červený Z. 4, Libovický R. 2, Vlášek O. 1, Brožek M. 1, čtyřhra Vlášek O. – Červený Z.
So. Hředle B - So. Olešná B 11 : 7 (40 : 27) - Polášek M. 4, Dvořáček J. 3 (3), Bečvář M. 2, Martínek J. 1, čtyřhra Bečvář M. – Polášek M. - Pavlíček V. 2, Itner R. 1 + 1WO, Vít V. 1, Kreidl P. 1, čtyřhra Pavlíček V. – Kreidl P.
SK Přílepy B - TJ Čistá A 10 : 8 (35 : 27) - Havel V. 3, Zajíc V. 3, Mayer F. 2, Adamczuk J. 1, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J. - Lepka M. ml. 4, Bezstarosti V. 2, Bedenk P. 1, Zeman J. 0, čtyřhra Bezstarosti V. – Bedenk P.
So. Rakovník C - RC Rakovník B 12 : 6 (40 : 30) - Kratochvíl M. 3, Zach F. 3, Procházka V. 2, Sosna P. 2, čtyřhry Zach F. – Sosna P. a Sosna J. – Zelenka V. - Cafourek M. 4, Pýcha H. 1, Brabcová A. 1, Kolář M. 0
So. Lány C - So. Křivoklát B 11 : 7 (42 : 24) - Moravec P. ml. 3, Slánička P. 3, Lážnovský J. 3, Moravec L. st. 0, čtyřhry Slánička P. – Lážnovský J. a Moravec L. st. – Moravec P. ml. - Mika M. 4, Štěpnička J. 1, Mika L. 1, Dolejš J. 1
So. Rakovník B - volno

1. So. Rakovník B⋌ 9 8 1 0 0 114:48 26
2. So. Hředle B⋌ 9 8 0 1 0 103:59 25
3. SK Přílepy B ⋌9 6 1 2 0 90:72 22
4. So. N. Strašecí B⋌ 10 4 4 2 0 99:81 22
5. So. Olešná B⋌ 9 6 0 3 0 95:67 21
6. RC Rakovník B⋌ 9 4 1 4 0 76:86 18
7. So. Rakovník C⋌ 9 2 1 6 0 62:100 14
8. So. Lány C⋌ 9 2 1 6 0 75:87 14
9. Žst. Rakovník⋌ 9 1 2 6 0 57:105 13
10. TJ Čistá A ⋌9 2 0 7 0 73:89 13
11. So. Křivoklát B⋌ 9 1 1 7 0 56:106 12

III. třída - 10. kolo: So. Nesuchyně B - SK Skryje B 11 : 7 (47 : 33) - Vopravil M. 4, Barsa T. 3, Micura D. 1, Jílek M. 1, čtyřhry Micura D. – Vopravil M. a Barsa T. – Jílek M. - Jedlička P. 2, Hlaváček J. 2, Špaček P. 2, Šimůnek L. 1
So. Janov B - So. Rakovník D 4 : 14 (15 : 47) - Pacourek J. 2, Ryska L. 1, Amler Mar. 1, Houdek P. ml. 0 - Pitař M. 4, Zelenka V. 3, Renč Z. 3, Sosna J. 2, čtyřhry Sosna J. – Pitař M. a Zelenka V. – Renč Z.
TJ Čistá B - So. Olešná C 7 : 11 (33 : 41) - Lepka M. st. 3, Cipra P. 2, Zlechovec E. 1, Šajner J. 1 - Folber J. 3, Svoboda V. 3, Kočovský L. 2, Bařtipán J. 1, čtyřhry Kočovský L. – Svoboda V. a Folber J. – Bařtipán J.
So. Všetaty A - SK Hřebečníky 7 : 11 (29 : 35) - Herink M. 4, Gebhart V. 2, Kalík J. ml. 0, Herink O. 0, čtyřhra Gebhart V. – Herink M. - Tomášek M. 3, Hejný P. 3, Jirouš P. 2, Krůta J. 2, čtyřhra Tomášek M. – Hejný P.
So. Kroučová A - SK Pšovlky A 5 : 13 (25 : 42) - Kováčik J. 2, Fejfar V. 1, Valeš M. 1, Jelínek P. 0 + 1WO - Hubka M. 4, Folk J. 3. Netrh V. 3 (3), Hospodářský J. 1, čtyřhra Folk J. – Hubka M. a Netrh V. – Hospodářský J.
SK Skryje A - So. Křivoklát C 14 : 4 (45 : 25) - Jedlička J. 4, Jedlička M. 4, Pour J. 3, Rybáček L. 1, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. Jedlička M. – Pour J. - Pavlíček J. 2, Durčiak J. 1, Šiška J. 1, Šíma R. 0

1. SK Pšovlky A ⋌10 9 1 0 0 122:58 29
2. So. Kroučová A ⋌10 8 0 2 0 104:76 26
3. SK Skryje A⋌ 10 8 0 2 0 114:66 26
4. So. Rakovník D⋌ 9 7 1 1 0 114:48 24
5. So. Olešná C ⋌10 4 2 4 0 84:96 20
6. So. Nesuchyně B ⋌10 4 0 6 0 84:96 18
7. SK Skryje B⋌ 9 4 1 4 0 79:83 18
8. SK Hřebečníky ⋌10 4 0 6 0 79:101 18
9. So. Všetaty A ⋌10 3 1 6 0 87:93 17
10. TJ Čistá B ⋌10 2 2 6 0 72:108 16
11. So. Janov B⋌ 10 1 1 8 0 67:113 13
12. So. Křivoklát C⋌ 10 0 1 9 0 56:124 11

IV. třída - 10. kolo: RC Rakovník C - So. Kroučová B 17 : 1 (51 : 17) - Kolář M. 4, Cír J. 4, Pýcha H. 4, Štysová G. 3, čtyřhry Cír J. – Štysová G. a Pýcha H. – Kolář M. - Staněk V. 1, Štěchmüllerová A. 0, Fejfar T. 0, Kučaba L. 0
So. Krupá B - SK Pavlíkov 8 : 10 (32 : 36) - Svoboda V. 2, Macek Z. st. 2, Bureš J. 1, Havlík J. 1, čtyřhry Bureš J. – Svoboda V. a Macek Z. st. – Havlík J. - Mrzena J. 4, Mika M. 4, Pelc Petr 2, Pelc Přem. 0
B. Lubná - Loko Lužná 10 : 8 (37 : 26) - Koutník P. 3, Pokorný M. 3, Novák R. 1, Volevecký M. 1 (2), Spurný P. 1 (2), čtyřhra Novák R. – Koutník P. - Vajnar L. 4, Komínek O. 2, Štrougal L. ml. 1, Štrougal L. st. 0, čtyřhra Vajnar L. – Štrougal L. ml.
R. Třtice B - So. Nesuchyně C 9 : 9 (35 : 34) - Kolek V. 4, Vitner R. 2, Nedvěd D. 1, Urbanovič V. 1 (2), Novotný M. 0 (2), čtyřhra Nedvěd D. – Kolek V. - Kapoun M. 3, Jílek M. 2, Hynek L. 2, Češka F. 1, čtyřhra Češka F. – Kapoun M.
SK Pšovlky B a R. Třtice A - volno

1. B. Lubná ⋌8 8 0 0 0 115:29 24
2. RC Rakovník C ⋌9 7 0 2 0 108:54 23
3. Loko Lužná ⋌8 7 0 1 0 104:40 22
4. SK Pavlíkov ⋌8 6 0 2 0 94:50 20
5. R. Třtice A⋌ 8 5 0 3 0 83:61 18
6. SK Pšovlky B⋌ 8 3 0 5 0 59:85 14
7. R. Třtice B ⋌9 2 1 6 0 61:101 14
8. So. Krupá B ⋌8 1 0 7 0 52:92 10
9. So. Kroučová B ⋌8 1 0 7 0 35:109 10
10. So. Nesuchyně C ⋌8 0 1 7 0 27:117 9

V. třída - 10. kolo: TJ Čistá C - So. Všetaty B 10 : 8 - nedošel zápis
So. Branov - So. Srbeč 14 : 4 (46 : 22) - Kruba V. 4, Šípek M. 4, Tkáč J. 3, Štiller M. 1 (1), Pokorný J. 0 (3), čtyřhry Kruba V. – Štiller M. a Šípek M. – Tkáč J. - Zelenka Z. 2, Čermák P. 1, Červenka F. 1, Mazourek P. 0
SK Skryje C - RC Rakovník D 6 : 12 (21 : 40) - Hlaváček J. 3, Slepička V. 1, Hůla V. 1, Šimůnek L. 0, čtyřhra Hůla V. – Šimůnek L. - Nachtigal V. 4, Polák M. 3, Zinka L. 2, Nekovář J. 2, čtyřhra Nachtigal V. – Polák M.
R. Třtice C - SK Pšovlky C 9 : 9 (33 : 33) - Kandler Z. 3, Houdková J. 2, Vondra J. 2, Halenková P. 1, čtyřhra Kandler Z. – Houdková J. - Hospodářský J. 4, Šulitka V. 3, Kochleffl P. 1, Kroupa V. 0, čtyřhra Šulitka V. – Kochleffl P.
So. Lány D a So. Skřivaň - volno

1. So. Skřivaň ⋌8 7 1 0 0 96:48 23
2. So. Branov ⋌8 7 0 1 0 98:46 22
3. TJ Čistá C ⋌9 6 1 2 0 110:52 22
4. So. Všetaty B⋌ 8 6 1 1 0 101:43 21
5. RC Rakovník D⋌ 8 4 1 3 0 78:66 17
6. R. Třtice C⋌ 8 3 1 4 0 68:76 15
7. So. Srbeč⋌ 8 2 0 6 0 56:88 12
8. SK Skryje C⋌ 8 2 0 6 0 51:93 12
9. So. Lány D⋌ 8 1 0 7 0 30:114 10
10. SK Pšovlky C⋌ 9 0 1 8 0 50:112 10

Okresní přebory dospělých se uskuteční v sobotu 18. prosince 2010 v tělocvičně ZŠ v Šanově (8:30 – 9:00 hod. - prezentace 9:15 hod. – losování 9:30 hod. zahájení).

JAROSLAV KRAUS