I. třída - 8. kolo
So. Olešná A - So. Janov A 12 : 6 (44 : 31)
- Procházka T. 4, Kreidl P. 3, Kočovský T. 2, Bařtipán Z. 1, čtyřhry Bařtipán Z. – Procházka T. a Kočovský T. – Kreidl P.
- Dráždil M. 2, Kapoun O. 2, Amler Mil. 1, Fric J. 1
So. Nesuchyně A - So. Hředle A 5 : 13 (23 : 48)
- Šerák M. 3, Hetto T. 2, Šebek V. 0, Krob M. 0
- Dvořáček J. 3, Novák T. 3, Pacourek J. 3, Linc J. 1 (2), Mrázek J. 1 (2), čtyřhry Pacourek J. – Linc J. a Dvořáček J. – Novák T.
KST Rakovník D - So. Křivoklát A 11 : 7 (34 : 28)
- Fabinger V. 4, Froněk P. 3 (3), Podestát V. 3 (3), Tvrz J. 0 (2), Pastor J. 0 (2), čtyřhra Fabinger V. – Froněk P.
- Jaroš L. 1 + 1WO, Mika M. 1 + 1WO, Hauner M. 1, Brožek V. 1, čtyřhra Brožek V. – Mika M.
So. Nové Strašecí A - KK Rakovník 9 : 9 (36 : 38)
- Fabinger F. 3, Červený Z. 3, Libovický P. 1, Hrdý S. 1, čtyřhra Fabinger F. – Hrdý S.
- Štengl J. 4, Sušánka P. 2, Holý J. 1, Fojtík J. 1, čtyřhra Štengl J. – Sušánka P.
TJ Čistá A - SK Přílepy A 7 : 11 (27 : 42)
- Bezstarosti V. 3, Bedenk P. 2, Lepka M. 0 + 1WO, Zeman J. 0, čtyřhra Bedenk P. – Bezstarosti V.
- Jílek J. 3, Jiříček J. 3, Kutílek J. 2, Holý K. 2 (3), čtyřhra Jílek J. – Jiříček J.
RC Rakovník A - So. Rakovník A 9 : 9 (41 : 35)
- Hejda L. 4, Smitka L. 2, Cafourek M. 1, Pacourek R. 1, čtyřhra Smitka L: - Cafourek M.
- Jansa S. 3, Stibor J. 3, Čermák L. 2, Miller F. 0, čtyřhra Čermák L. – Jansa S.
1. So. Hředle A 8 8 0 0 0 103:41 24
2. So. Nesuchyně A 8 7 0 1 0 88:56 22
3. KK Rakovník 8 5 1 2 0 83:61 19
4. So. N. Strašecí A 8 5 1 2 0 89:55 19
5. So. Rakovník A 8 4 1 3 0 75:69 17
6. So. Janov A 8 4 0 4 0 78:66 16
7. KST Rakovník D 8 4 0 4 0 75:69 16
8. So. Olešná A 8 4 0 4 0 72:72 16
9. RC Rakovník A 8 2 1 5 0 68:76 13
10. SK Přílepy A 8 2 0 6 0 53:91 12
11. So. Křivoklát A 8 1 0 7 0 43:101 10
12. TJ Čistá A 8 0 0 8 0 37:107 8

II. třída - 6. kolo
SK Přílepy B - So. Hředle B 5 : 13 (29 : 47)
- Zajíc V. 2, Jiříček J. 1, Adamczuk J. 0, Havel V. 0, čtyřhry Jiříček J. – Havel V. a Zajíc V. – Adamczuk J.
- Pacourek J. 4, Polášek M. 3, Martínek J. 3, Bečvář M. 3
II. třída - 8. kolo
SK Přílepy B - RC Rakovník B 14 : 4 (46 : 16)
- Havel V. 4, Zajíc V. 4, Adamczuk J. 4, Mayer F. 1, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
- Gebhart T. 1, Pýcha H., 1, Kolář M. 1 (3), Štysová G. 0, Cír J. 0 (1), čtyřhra Gebhart T. – Pýcha H.
So. Rakovník B - So. Hředle B 7 : 11 (31 : 43)
- Mladý V. 2, Jerhot J. 2, Čermák L. 1, Hlavatý V. 0, čtyřhry Mladý V. – Hlavatý V. a Jerhot J. – Čermák L.
- Polášek M. 4, Vitner K. 4, Bečvář M. 2, Martínek J. 1
Loko Lužná - So. Nové Strašecí B 9 : 9
- nedošel zápis
So. Nové Strašecí C - SK Pšovlky A 16 : 2 (50 : 16)
- Libovický P. 4, Bouček J. 4, Koiš E. 3, Bünter M. 3, čtyřhry Libovický P. – Libovický V. a Bouček J. – Bünter M.
- Koleníková D. 2, Koleník D. 0, Šulitka O. 0, Flajšingr P. 0
So. Lány C - So. Olešná B 9 : 9 (34 : 32)
- Kosár E. 3, Lážnovský J. 2, Eichenmann F. 1, Slánička P. 1, čtyřhry Kosár E. – Eichenmann F. a Slánička P. – Lážnovský J.
- Kreidl P. 4, Itner R. 3, Vít V. 1, Bařtipán J. 1
Žst. Rakovník - So. Rakovník C 7 : 11 (29 : 36)
- Jílek R. 3, Chovan D. 3, Řenč J. 0, Chvojan J. 0, čtyřhra Chovan D. – Jílek R.
- Kratochvíl M. 3, Zach F. 3, Folk J. 2, Sosna P. 2, čtyřhra Sosna P. – Zach F.

1. So. Hředle B 8 8 0 0 0 115:29 24
2. SK Přílepy B 8 6 0 2 0 89:55 20
3. So. Olešná B 8 5 1 2 0 89:55 19
4. So. Rakovník B 8 5 1 2 0 93:51 19
5. Loko Lužná 8 3 4 1 0 73:71 18
6. So. N. Strašecí C 8 3 4 1 0 80:64 18
7. So. Rakovník C 8 3 2 3 0 70:74 16
8. So. N. Strašecí B 8 2 2 4 0 61:83 14
9. RC Rakovník B 8 2 1 5 0 45:99 13
10. So. Lány C 7 1 3 3 0 58:68 12
11. SK Pšovlky A 8 0 0 8 0 28:116 8
12. Žst. Rakovník 7 0 0 7 0 45:81 7

III. třída - 8. kolo
So. Kroučová A - So. Janov B 9 : 9 (39 : 35)
- Kováčik J. 2, Fejfar V. 2, Valeš M. 2, Jelínek P. 2, čtyřhra Kováčik J. – Fejfar T.
- Amler Mar. 3, Houdek P. st. 2, Pacourek J. 2, Šobek V. 1, čtyřhra Houdek P. st. – Amler Mar.
So. Rakovník D - TJ Čistá B 6 : 12 (22 : 39)
- Procházka V. 3, Renč Z. 1, Pitař M. 1 (1), Zelenka V. 0, Pospíšil F. 0 (3), čtyřhra Renč Z. – Zelenka V..
- Šajner J. 3, Lepka M. 3, Bláha M. 3, Cipra P. 2, čtyřhra Šajner J. – Bláha M.

SK Skryje A - So. Křivoklát B 12 : 6
- nedošel zápis
B. Lubná - SK Skryje B 14 : 4 (49 : 20)
- Koutník P. 4, Volevecký M. 3, Spurný P. 3, Novák R. 3, čtyřhra Volevecký M. – Koutník P.
- Hůla J. 2, Hůla V. 1, Jedlička P. 0, Zíma P. 0, čtyřhra Zíma P. – Jedlička P:
So. Všetaty A - So. Olešná C 8 : 10 (37 : 36)
- Herink M. 3, Gebhart V. 2, Herink O. 2, Herink P. 0, čtyřhra Herink M. – Gebhart V.
- Šebek M. 4, Hubka M. 2, Bařtipán J. 2, Svoboda V. 1, čtyřhra Hubka M. – Šebek M.
SK Hřebečníky - So. Nesuchyně B 5 : 13 (21 : 43)
- Tomášek M. 3, Hejný P. 1, Jirouš P. 0, Krůta J. 0, čtyřhry Tomášek M. – Hejný P.
- Barsa T. 4, Štindl R. 3, Vopravil M. 3, Micura D. 2, čtyřhra Štindl R. – Vopravil M.
1. SK Skryje A 8 7 0 1 0 97:47 22
2. So. Nesuchyně B 8 6 0 2 0 83:61 20
3. So. Rakovník D 7 5 1 1 0 76:50 18
4. B. Lubná 8 5 0 3 0 86:58 18
5. TJ Čistá B 8 4 2 2 0 74:70 18
6. So. Kroučová A 8 3 3 2 0 80:64 17
7. So. Olešná C 8 3 2 3 0 66:78 16
8. So. Janov B 8 3 2 3 0 73:71 16
9. So. Křivoklát B 7 2 2 3 0 67:59 13
10. SK Hřebečníky 8 1 2 5 0 53:91 12
11. So. Všetaty A 8 0 2 6 0 56:88 10
12. SK Skryje B 8 0 0 8 0 35:109 8

IV. třída - 8. kolo
TJ Slabce A - So. Skřivaň 18 : 0 (54 : 4)
- Tomášek R. 4, Čekal V. 4, Zuda A. 4, Hlaváček J. 4, čtyřhry Tomášek R. – Čekal V a Hlaváček J. – Zuda A.
- Megerle M. 0, Broum Z. 0, Gebhart F. 0, Ledvinka M. 0
So. Branov - TJ Čistá C 12 : 6 (42 : 32)
- Mencl M. 4, Pergler P. 3, Šípek M. 2, Pokorný J. 1 (2), Horn J. 0 (2), čtyřhry Šípek M. – Horn J. a Mencl M. – Pergler P.
- Štrunc F. 2, Zlechovec E. 2, Plincner L. 2, Vocetka J. 0
SK Pšovlky B - SK Pavlíkov 14 : 4 (45 : 22)
- Koleníková D. 4, Flajšingr P. 4, Čech J. 4, Švejkovský Z. 1, čtyřhra Koleníková D. – Flajšingr P.
- Mrzena J. 1, Pelc Petr 1, Mika M. 1, Miller Z. 0, čtyřhra Pelc Petr – Pelc Přem.
So. Krupá - R. Třtice B 14 : 4 (47 : 25)
- Svoboda V. 4, Veselský P. 4, Macek Z. 3, Kubů V. 1, čtyřhry Svoboda V. – Veselský P. a Macek Z. – Kubů V.
- Halíř D. 2, Eis J. 1, Nedvěd D. 1, Vožechová M. 0
So. Křivoklát C - R. Třtice A 4 : 14 (23 : 46)
- Pavlíček J. 2, Šiška J. 1, Šíma R. 0, Durčiak J. 0, čtyřhra Pavlíček J. – Durčiak J.
- Vidrich F. 4, Libovický T. 4, Kolek V. 3, Novotný M. 2, čtyřhra Vidrich F. – Libovický T.
RC Rakovník C - So. Nesuchyně C 8 : 10 (31 : 38)
-Polák M. 3, Nachtigal V. 2, Červenka J. 1, Nekovář J. 1, čtyřhra Nachtigal V. – Polák M.
- Jílek M. 4, Kapoun M. 3, Češka F. 1, Staněk M. 1, čtyřhra Kapoun M. – Staněk V.
1. SK Slabce A 8 8 0 0 0 133:11 24
2. R. Třtice A 8 8 0 0 0 115:29 24
3. So. Nesuchyně C 8 7 0 1 0 95:49 22
4. So. Branov 8 4 1 3 0 79:65 17
5. So. Křivoklát C 8 3 2 3 0 68:76 16
6. So. Krupá 8 3 1 4 0 58:86 15
7. SK Pšovlky B 8 3 0 5 0 58:86 14
8. RC Rakovník C 8 3 0 5 0 60:84 14
9. R. Třtice B 8 2 1 5 0 51:93 13
10. So. Skřivaň 8 2 0 6 0 54:90 12
11. TJ Čistá C 8 1 1 6 0 47:97 11
12. SK Pavlíkov 8 1 0 7 0 46:98 10

V. třída - 8. kolo
So. Kroučová B - So. Všetaty B 17 : 1 (53 : 17)
- Fejfar T. 4, Staněk V. 4, Štěchmüllerová A. 4, Píša J. 3, čtyřhry Píša J. – Fejfar T. a Štěchmüllerová A. – Staněk V.
- Mendel P. 1, Kalík J. ml. 0, Pešek M. 0, Uhrin P. 0
So. Srbeč B - R. Třtice C 4 : 14
- nedošel zápis
SK Rousínov - So. Rakovník E 16 : 2 (49 : 10)
- Kubla Z. 4, Hrach R. 4, Králíček P. 4, Lavička J. 1 (3), Kurtovič A. 1 (1), čtyřhry Kurtovič A. – Hrach R. a Otradovec K. – Králíček P.
- Dašek S. 1, Skřivan J. 1, Čech D. 0, Vaidiš D. 0
So. Lány D, SK Slabce B a So. Srbeč A - volno

1. SK Rousínov 6 6 0 0 0 83:25 18
2. So. Kroučová B 6 4 1 1 0 86:22 15
3. So. Srbeč A 6 4 1 1 0 75:33 15
4. So. Všetaty B 6 4 0 2 0 69:39 14
5. R. Třtice C 6 2 1 3 0 43:65 11
6. SK Slabce B 5 2 1 2 0 46:44 10
7. So. Rakovník E 5 2 0 3 0 23:67 9
8. So. Lány D 6 0 0 6 0 25:83 6
9. So. Srbeč B 6 0 0 5 1 18:90 5

Pohár Rakovnického deníku - výsledek předkola
So. Nesuchyně B - So. Nové Strašecí A 1 : 9
- podrobnosti nedodány
Pohár Rakovnického deníku - výsledky 1. kola
Žst. Rakovník - KK Rakovník 0 : 10 (11 : 30)
- Franěk F. 0, Řenč J. 0, Chovan D. 0
- Holý J. 3, Štengl J. 3, Sušánka P. 3, čtyřhra Sušánka P. – Štengl J.

So. Rakovník C - So. Olešná B 3 : 7 (12 : 27)
- Sosna P. 1, Zach F. 1, Kratochvíl M. 0, čtyřhra Zach F. – Sosna P.
- Kreidl P. 3, Itner R. 3, Pavlíček V. 1
So. Kroučová A - RC Rakovník A 3 : 7 (14 : 25)
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 0, Valeš M. 0 (2) Jelínek P. 0 (1)
- Hejda L. 2, Smitka L. 2, Cafourek M. 2, čtyřhra Hejda L. – Pacourek R.
RC Rakovník B - So. Rakovník A 1 : 9 (10 : 29)
- Pýcha H. 1, Gebhart T. 0, Kolář M. 0
- Jansa S. 3, Čermák L. 3, Miller F. 2, čtyřhra Jansa S. – Čermák L.
SK Rousínov - So. Olešná 0 : 10 ( 5 : 30)
- Kurtovič A. 0, Otradovec K. 0, Hrach R. 0
- Kočovský T. 3, Bařtipán Z. 3, Procházka T. 3, čtyřhra Procházka T. – Bařtipán Z.
So. Kroučová B - So. Janov A 3 : 7 (14 : 26)
- Fejfar T. 1, Staněk V. 1, Píša J. 1
- Dráždil M. 2, Kapoun O. 2, Macek Z. 2, čtyřhra Kapoun O. – Macek Z.
KST Rakovník D - So. Nesuchyně A 9 : 1 (29 : 5)
- Froněk P. 3, Krůta V. 2, Fabinger V. 2 (2), Lepka M. 1 (1), čtyřhra Froněk P. – Fabinger V.
- Šerák M. 1, Hetto T. 0, Šebek V. 0 (2), Krob M. 0 (1)
Čtvrtfinálová utkání
Vítěz So. Rakovník B – So. Nové Strašecí A - KK Rakovník, So. Olešná B - RC Rakovník A, So. Rakovník A - So. Olešná A, So. Janov A - KST Rakovník D

Dle rozpisu soutěže musí být čtvrtfinále odehráno do 11.01.2012.

JAROSLAV KRAUS