VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hředle ztrácí bod na první KK Rakovník

Rakovnicko - Přinášíme vám aktuální výsledkový servis okresního přeboru stolních tenistů.

2.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

I. třída - 15. kolo

So. Krupá A - So. Nesuchyně A 11 : 7 (40 : 37)
- Macek Z. ml. 3, Kapoun O. 3, Mrázek M. 2, Mrázek J. 2, čtyřhra Mrázek M. – Macek Z. ml.
- Hetto T. 4, Šerák M. 2, Šebek V. 0, Krob M. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.

KK Rakovník - So. Rakovník B 15 : 3 (46 : 18)
- Cír L. 4, Fojtík J. 3, Sušánka P. 3, Koloc M. 2 (2), Holý J. 1 (2), čtyřhry Fojtík J. – Holý J. a Cír L. – Sušánka P.
- Čermák L. 2, Mladý V. 1, Hlavatý V. 0, Jerhot J. 0

SK Přílepy A - So. Olešná A 8 : 10 (34 : 36)
- Müller J. 4, Jílek J. 2, Holý K. 1, Kutílek J. 0, čtyřhra Jílek J. – Müller J.
- Lédl J. 3, Procházka T. 3, Kočovský T. 2, Bařtipán Z. 1, čtyřhra Lédl J. – Kočovský T.

So. Hředle A - So. Janov A 11 : 7 (38 : 29)
- Dvořáček J. 3 (3), Novák T. 2 (3), Linc J. 2, Beránek J. 1 + 1WO, čtyřhry Dvořáček J. – Novák T. a Beránek J. – Linc J.
- Dráždil M. 3, Pacourek J. 2 + 1WO, Pacourek R. 0 + 1WO, Amler Mil. 0 (3)

So. Lány C - So. Nové Strašecí A 2 : 16 (18 : 51)
- Slánička P. 1, Eichenmann F. 0, Ságnerová M. 0, Lážnovský J. 0, čtyřhra Slánička P. – Lážnovský J.
- Fabinger F. 4, Libovický V. 4, Pittner K. 4, Brožek M. 3, čtyřhra Pittner K. – Fabinger F.

So. Rakovník A - RC Rakovník A 12 : 6 (39 : 28)
- Jansa S. st. 4, Stibor J. 2 + 1WO, Jansa S. ml. 2, Cibulka J. 2, čtyřhra Cibulka J. – Jansa S. st.
- Dupač Z. 2, Hejda L. 2, Krůta V. 1 (3), Smitka L. 0, čtyřhra Hejda L. – Krůta V.

1. KK Rakovník 15 9 5 1 0 167:103 38
2. So. Hředle A 14 10 3 1 0 156:96 37
3. So. N. Strašecí A 15 9 4 1 1 149:121 36
4. RC Rakovník A 15 8 3 4 0 156:114 34
5. So. Olešná A 15 7 4 4 0 142:128 33
6. So. Rakovník A 15 7 3 5 0 141:129 32
7. SK Přílepy A 15 6 2 7 0 138:132 29
8. So. Krupá A 14 6 2 6 0 129:123 28
9. So. Nesuchyně A 15 4 4 7 0 136:134 27
10. So. Janov A 15 4 3 8 0 118:152 26
11. So. Lány C 15 1 1 13 0 88:182 18
12. So. Rakovník B 15 1 0 14 0 82:188 17

II. třída - 15. kolo

RC Rakovník B - SK Přílepy B 16 : 2 (52 : 12)
- Cafourek M. 4, Smitka L. 4, Pavlík M. 4, Brabcová A. 2 čtyřhry Brabcová A. – Cafourek M. a Pavlík M. – Smitka L.
- Hubka M. 1, Adamczuk J. 1, Zajíc V. 0, Mayer F. 0 (2), Kunc J. 0 (2)

So. Nové Strašecí B - So. Rakovník D 12 : 6 (41 : 26)
- Brožek M. 4, Rovný P. 3, Červený Z. 2, Zíma M. 1, čtyřhry Zíma M. – Brožek M. a Červený Z. – Rovný P.
- Jansa S. ml. 3, Kratochvíl M. 1, Sosna P. 1, Pitař M. 1

St. Rakovník - So. Panoší Újezd 7 : 11 (31 : 38)
- Hruška L. 3, Jílek R. 2, Chovan D. 1, Franěk F. 1
- Beneš V. st. 3, Tomášek R. 3, Zuda A. 1, Čekal V. 1 (2), Beneš V. ml. 1 (2), čtyřhry Zuda A. – Beneš V. st. a Čekal V. – Tomášek R.

TJ Čistá A - So. Hředle B 7 : 11 (33 : 40)
- Lepka M. ml. 3, Bezstarosti V. 2, Bedenk P. 0, Lepka M. st. 0 (2), Šajner J. 0 (2), čtyřhry Lepka M. st. – Lepka M. ml. a Bedenk P. – Bezstarosti V.
- Polášek M. 4, Martínek J. 3, Bečvář M. 2, Vitner K. 2

So. Olešná B - SK Skryje A 10 : 8 (35 : 29)
- Kreidl P. 3, Pavlíček V. 2, Folber J. 2, Leskovjan M. 1, čtyřhry Pavlíček V. – Kreidl P. a Leskovjan M. – Folber J.
- Jedlička J. 4, Rybáček L. 2, Jedlička M. 2, Zíma P. 0

So. Rakovník C - So. Křivoklát A 3 : 15 (16 : 46)
- Zelenka V. 1, Renč Z. 1, Procházka V. 0, Zach F. 0, čtyřhra Renč Z. – Zelenka V.
- Brožek V. 4, Mika M. 4, Jaroš L. 4, Hauner M. 1 (2), Štěpnička J. 1 (2), čtyřhra Brožek V. – Mika M.

1. So. Křivoklát A 15 11 3 1 0 167:103 40
2. So. N. Strašecí B 15 12 0 3 0 175:95 39
3. So. Hředle B 15 10 3 2 0 166:104 38
4. So. P. Újezd 15 10 2 3 0 160:110 37
5. TJ Čistá A 15 9 0 6 0 155:115 33
6. So. Olešná B 15 6 1 8 0 138:132 28
7. SK Přílepy B 15 5 2 8 0 114:156 27
8. RC Rakovník B 15 5 1 9 0 126:144 26
9. So. Rakovník C 15 3 3 9 0 101:169 24
10. St. Rakovník 15 4 1 10 0 119:151 24
11. SK Skryje A 15 3 2 10 0 102:168 23
12. So. Rakovník D 15 2 2 11 0 97:173 21

III. třída - 15. kolo

So. Křivoklát C - So. Všetaty A 11 : 7 (40 : 29)
- Dolejš J. 4, Mika M. 3, Mika L. 2, Lysý V. 2
- Herink M. 3, Gebhart V. 2, Herink O. 0, Bureš L. 0, čtyřhry Gebhart V. – Herink M. a Bureš L. – Herink O.

So. Křivoklát B - So. Kroučová A 9 : 9 (37 : 34)
- Pavlíček J. 3, Šiška J. 2, Šíma R. 2, Durčiak J. 1, čtyřhra Pavlíček J. – Durčiak J.
- Jelínek P. 4, Kalivoda Š. 2, Štěchmüllerová A. 2, Staněk V. 0, čtyřhra Jelínek P. – Kalivoda Š.

So. Nesuchyně B - SK Hřebečníky A odloženo

So. Janov B - TJ Čistá B 6 : 12 (31 : 42)
- Fric J. 3, Šobek V. 2, Ryska L. 0, Houdek P. st. 0, čtyřhra Houdek P. st. – Šobek V.
- Lepka M. ml. 4, Votýpka M. 3, Šajner J. 2, Zlechovec E. 2, čtyřhra Lepka M. ml. – Šajner J.

So. Olešná C - So. Nové Strašecí C 14 : 4 (43 : 20)
- Vít V. 4, Folber J. 3, Leskovjan M. 2 + 1WO, Kočovský L. 2, čtyřhry Vít V. – Folber J. a Kočovský L. – Leskovjan M.
- Brožek M. 3, Hladký J. 1, Libovický R. 0, Doubravský P. 0 (3)

Loko Lužná - So. Krupá B 12 : 6 (43 : 29)
- Štrougal L. ml. 3, Štrougal L. st. 3, Komínek O. 3, Hájek J. 2, čtyřhra Hájek J. – Štrougal L. ml.
- Veselský P. 3, Macek Z. st. 2, Bureš J. 0, Kapoun K. 0, čtyřhra Macek Z. st. – Kapoun K.

1. So. Křivoklát C 15 11 1 3 0 160:110 38
2. So. Všetaty A 15 10 2 3 0 157:113 37
3. So. Janov B 15 10 0 5 0 142:128 35
4. So. N. Strašecí C 15 10 0 5 0 149:121 35
5. So. Olešná C 15 8 2 5 0 145:125 33
6. So. Kroučová A 15 6 3 6 0 146:124 30
7. Loko Lužná 15 6 1 8 0 123:147 28
8. TJ Čistá B 15 6 1 8 0 133:137 28
9. SK Hřebečníky A 14 5 3 6 0 121:131 27
10. So. Nesuchyně B 14 5 1 8 0 122:130 25
11. So. Křivoklát B 15 3 3 9 0 116:154 24
12. So. Krupá B 15 0 1 14 0 88:182 16

IV. třída - 15. kolo

SK Pavlíkov - R. Třtice A 9 : 9 (34 : 32)
- Jílek J. 3, Mrzena J. 3, Mika M. 2, Pelc Přem. 0, čtyřhra Jílek J. – Pelc Přem.
- Vidrich F. 4, Eis J. 2, Kandler Z. 1, Libovický T. 1 (2), Halíř D. 0 (2), čtyřhra Kandler Z. – Vidrich F.

SK Skryje B - B. Lubná 10 : 8 (39 : 30)
- Korf J. 3, Hůla J. 3, Zíma P. 2, Jedlička P. 1, čtyřhra Korf J. – Hůla J.
- Pokorný M. 4, Novák R. 2, Spurný P. 1, Volevecký M. 0, čtyřhra Pokorný M. – Volevecký M.

So. Nesuchyně C - So. Lány D 5 : 13 (23 : 41)
- Kapoun M. 3, Jílek M. 2, Češka F. 0, Barsa J. 0
- Lážnovský J. 4, Moravec P. ml. 3, Moravec L. st. 2, Ságnerová M. 2, čtyřhry Moravec L. st. – Moravec P. ml. a Lážnovský J. – Ságnerová M.

So. Janov C - So. Skřivaň 13 : 5 (43 : 23)
- Pacourek J. st. 4, Ryska P. 4, Amler Mar. 2. Černý J. 1 (2), Benda J. 0 (2), čtyřhry Pacourek J. st. – Černý J. a Ryska P. – Amler Mar.
- Lev A. 2, Broum Z. 2, Ledvinka M. 1, Gebhart F. 0

SK Hřebečníky B - SK Pšovlky A 5 : 13 (23 : 40)
- Hejný P. 2, Kolský V. 1, Skála P. 0 + 1WO, Kašpar T. 0, čtyřhra Hejný P. – Kolský V.
- Folk J. 4, Koleníková D. 3, Flajšingr P. 3, Netrh V. 2 (3), čtyřhra Netrh V. – Flajšingr P.

So. Kroučová B - RC Rakovník C 2 : 16 (19 : 50)
- Kučaba L. 2, Fejfar T. 0, Štěchmüllerová A. 0, Štěchmüllerová V. 0
- Štysová G. 4, Pýcha H. 4, Cír J. 3, Nachtigal V. 3, čtyřhry Štysová G. – Cír J. a Pýcha H. – Nachtigal V.

1. SK Pšovlky A 15 13 1 1 0 191:79 42
2. So. Lány D 15 12 0 3 0 169:101 39
3. B. Lubná 15 11 1 3 0 164:106 38
4. SK Skryje B 15 10 2 3 0 167:101 37
5. SK Hřebečníky B 15 10 0 5 0 145:125 35
6. SK Pavlíkov 15 9 1 5 0 149:121 34
7. RC Rakovník C 15 8 1 6 0 159:111 32
8. So. Janov C 15 5 0 10 0 123:147 25
9. So. Nesuchyně C 15 3 1 11 0 106:162 22
10. So. Kroučová B 15 2 2 11 0 87:183 21
11. R. Třtice A 15 1 2 12 0 91:179 19
12. So. Skřivaň 15 0 1 14 0 67:203 16

V. třída - 14. kolo

R. Třtice B - TJ Čistá C 11 : 7 (40 : 25)
- Kolek V. 4, Novotný M. 3, Urbanovič V. 2, Nedvěd D. 1 (3), Vožechová M. 0 (1), čtyřhra Kolek V. – Novotný M.
- Lepka M. st. 3, Smetana J. st. 2, Vocetka J. 1, Plincner L. 0, čtyřhra Lepka M. st. – Smetana J. st.

SK Pšovlky B - SK Pšovlky C 13 : 5 (44 : 22)
- Šulitka V. 4, Čech J. 3, Švejkovský Z. 2 (2), Hospodářský J. 2 (2), Polák V. 1, čtyřhra Čech J. – Šulitka V.
- Koleník D. 2, Kochleffl P. 1, Horváth J. 1, Leman N. 0, čtyřhra Koleník D. – Kochleffl P.

SK Skryje C - So. Všetaty B 2 : 16 (15 : 48)
- Korf J. 2, Slepička V. 0, Hůla V. 0, Šimůnek L. 0
- Uhrin P. 4, Pešek M. 4, Kalík J. ml. 3, Pešek L. 3, čtyřhry Kalík J. ml. – Uhrin P. a Pešek L. – Pešek M.

1. R. Třtice B 14 13 0 1 0 174:78 40
2. SK Pšovlky B 14 10 0 4 0 173:79 34
3. TJ Čistá C 13 7 1 5 0 140:94 28
4. So. Všetaty B 14 7 0 7 0 134:118 28
5. SK Skryje C 13 2 1 10 0 83:151 18
6. SK Pšovlky C 14 1 0 13 0 34:218 16

POHÁR RAKOVNICKÉHO DENÍKU – výsledek čtvrtfinále
So. Janov A - So. Rakovník A 7 : 3 (22 : 15)
- Dráždil M. 3, Pacourek J. ml. 3, Pacourek R. 0 (2), Amler Mil. 0 (1), čtyřhra Dráždil M. – Amler Mil.
- Jansa S. ml. 1, Jansa S. st. 1, Miller F. 1 (2), Cibulka J. 0 (1)

Semifinálová utkání: So. Nesuchyně A - RC Rakovník A, So. Janov - So. Nové Strašecí A.

JAROSLAV KRAUS

2.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Poldi Kladno hutě
28

Výroba stojí, platy nejsou. Soud pošle kladenskou Poldi do konkurzu

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

OBRAZEM: Advent na Křivoklátě byl opravdu královský

Křivoklát - Advent na hradě Křivoklát už oficiálně začal. A jak ho přivítat lépe a honosněji, než přímo královsky? Nejen královskou audienci včetně slavnostního koncertu, ale i nepřeberné množství stánků s vánočním zbožím, kejklíře, divadelníky, hudebníky i betlémy – od toho s živými zvířaty až po ten v kokosové skořápce – mohli návštěvníci na hradě vidět tento víkend.

Na přechodu srazil seniorku, prý ho oslnilo slunce

Rakovník – K dopravní nehodě, při které ke zraněné letěl vrtulník, došlo v sobotu čtvrt hodiny po desáté dopolední na křižovatce v Havlíčkově ulici v Rakovníku. Osobní auto tam na přechodu srazilo chodce, kterým byla asi pětasedmdesátiletá seniorka.

Derby bez překvapení. Šanov potvrdil roli favorita

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Třetiligové derby dvou nejlepších týmů okresu dopadlo podle očekávání. I podruhé v sezoně zvítězili stolní tenisté Šanova, kteří v tělocvičně šanovské základní školy zdolali rakovnický KST jednoznačně 10:3. V tabulce soutěže mají tříbodový náskok na druhou Studenou, která má ovšem zápas k dobru. KST je devátý.

Rumuni klátili značku a pošťák házel balíky: prohlédněte si nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 8. prosince 2017.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT