FBC Rakovník – FBC Žraloci Příbram 1:3 (0:1/0:0/1:2)

Přesto, že Příbram, vzhledem k postavení v tabulce vstupovala do utkání jako favorit, po dvě třetiny se hrála velmi vyrovnaná hra. Ovšem úvod třetího dějství se Rakovníku nepovedl, když ihned po úvodním buly inkasoval. O pár minut později Žralokyně přidaly pojistku, na kterou sice Procházková dokázala reagovat, ovšem další drama soupeřky nedovolily.

Procházková 1+0

Michal Zelenka (v černém) ve svém vítězném zápase.
Tvrďák Zelenka překonal těžké životní překážky. Pomohl mu i box

Floor Maniacs Mělník – FBC Rakovník 2:3 (1:2/1:0/0:1)

Ve druhém utkání měl být zase Rakovník papírově silnějším soupeřem. Ovšem úvod se florbalistkám nepovedl, když po nedůrazu inkasovaly již ve 3. minutě. Do první přestávky se Procházkové a Nezbedové podařilo otočit nepříznivý vývoj utkání. Mělník dokázal ve druhé třetině vyrovnat, nicméně poslední slovo měla Holanová, která se nejlépe zorientovala v předbrankovém prostoru.

Veverková 0+2

Holanová 1+0

Procházková 1+0

Nezbedová 1+0

Kosová 0+1

Trenér Rakovníka Marek Pospíšil litoval, že tým musel jít do utkání s ještě okleštěnější sestavou než naposled, kdy mu chyběly i některé opory. "První zápas byl poměrně vyrovnaný. Bohužel ve druhé třetině holky přestaly plnit základní věci, díky kterým soupeř odskočil, a nám se výsledek již nepovedlo zvrátit. Druhé utkání se zpočátku nevyvíjelo příznivě. Nicméně díky trpělivé hře do útoku a časté střelbě se povedlo nejprve srovnat a následně skóre otočit v náš prospěch. Jednobrankový náskok se udržel díky skvěle chytající brankářce a zodpovědné obraně,“ řekl kouč.

Sestava: Horáčková – Stuchlíková, Kasíková, Kosová – Kovářová, Nezbedová, Holanová, Jankovcová, Procházková, Veverková

Martina Řepková (zcela vlevo) slaví gól své formace proti Švýcarsku.
Řepková chválila Češky i svou lajnu. Nový pokřik týmu je o hrdosti, řekla