Oba týmy ve svých duelech zvítězily, i když rakovnický KST měl s RC Rakovník namále, a mají shodně 50 bodů. V II. třídě má k postupu nakročeno rezerva Nového Strašecí, která má na druhý Janov tři body k dobru. 


I. třída – 22. kolo
So. Hředle C – So. Hředle B 12:6 (44:27) – Beránek J. 4, Hájek M. 3, Vitner R. 2, Dvořáček J. 2, čtyřhra Hájek M. – Beránek J. – Polášek M. 2, Martínek J. 2, Vitner K. 1 (2), Vyskočil J. ml. 0 (2), čtyřhra Polášek M. – Martínek J., RC Rakovník A – KST Rakovník E 8:10 (32:44) – Hejda L. 4, Smitka L. 2, Niezgoda R. 2, Cafourek M. 0 – Froněk P. 3, Adamczuk Jan 2, Pisárová K. 2, Lepka M. 3, čtyřhry Adamczuk Jan – Froněk P. a Lepka M. – Pisárová K., SK Pšovlky A – TJ Čistá A 10:8 (40:26) – Kadeřábek M. 4, Hospodářský J. ml. 2, Šulitka O. 2, Flajšingr P. 1 (2), čtyřhra Hospodářský J. – Kadeřábek M. – Bezstarosti V. 3, Bedenk P. 3, Zeman J. 0 + 1WO, Zlechovec E. 0, čtyřhra Zeman J. – Zlechovec E., So. Lány C – So. Nové Strašecí A 5:13 (21:41) – Libovický R. 1 (3), Trpák R. 0 + 2WO, Jirkovský V. 0 + 1WO, Běloušek D. 0 + 1WO, Kosár E. 0 (1) – Pittner K. 4, Fabinger F. 3 (3), Libovický V. 2 (2), Červený Z. 2 (3), čtyřhry Červený Z. – Libovický V. a Fabinger F. – Pittner K., So. Rakovník B – So. Nesuchyně A 8:10 (29:35) – Mladý V. 3, Sosna P. 2, Lukeš Z. 1, Jerhot J. 1, čtyřhra Sosna P. – Lukeš Z. – Šerák M. 3, Krob M. 3, Šebek V. 2, Šebek M. 1, čtyřhra Šebek M. – Šerák M., So. Olešná A – volno

1. KST Rakovník E ⋌19 14 3 2 0 206:136 50
2. So. N. Strašecí A ⋌19 14 3 2 0 223:119 50
3. So. Olešná A ⋌18 12 3 3 0 209:115 45
4. So. Nesuchyně A⋌ 19 11 3 5 0 190:152 44
5. So. Hředle C ⋌19 9 3 7 0 187:155 40
6. SK Pšovlky A ⋌20 9 2 9 0 184:176 40
7. So. Lány C ⋌19 8 3 8 0 159:181 38
8. RC Rakovník A ⋌18 6 4 8 0 155:167 34
9. So. Hředle B ⋌19 4 1 14 0 140:202 28
10. So. Rakovník B ⋌19 3 2 14 0 120:222 27
11. TJ Čistá A ⋌19 0 1 18 0 97:245 20

II. třída – 22. kolo
RC Rakovník B – Žst. Rakovník 10:8 (39:32) – Cír J. 3, Spurný P. 3, Kronich O. 2, Kurtovič A. 1, čtyřhra Kronich O. – Spurný P. – Hruška L. 3, Chovan D. 2, Chvojan J. 1, Franěk F. 1, čtyřhra Chvojan J. – Franěk F., So. Nesuchyně B – So. Rakovník C 4:14 (31:48) – Staněk M. 1, Kapoun M. 1, Jílek M. 0, Micura D. 0, čtyřhry Micura D. – Jílek M. a Staněk M. – Kapoun M. – Jerhot J. 4, Kratochvíl M. 4, Miller F. 4, Zach F. 2, SK Pšovlky B – So. Křivoklát A 10:8 (38:32) – Netrh V. 4, Nachtigal V. 4, Koleníková D. 1, Mayer F. 0, čtyřhra Netrh V. – Koleníková D. – Jaroš L. 2, Hauner M. 2, Štěpnička J. 2, Fratina Z. 1, čtyřhra Jaroš L. – Štěpnička J., So. Nové Strašecí B – So. Olešná B 12:6 (41:29) – Libovický V. 4, Rovný P. 3, Zíma M. 2, Hrdý S. 2, čtyřhra Rovný P. – Hrdý S. – Itner R. 2, Hubka M. 1, Pavlíček V. 1, Bařtipán J. 1, čtyřhra Itner R. – Bařtipán J., SK Přílepy – SK Pavlíkov A 8:10 (36:40) – Jílek J. 3, Kutílek J. 2, Holý K. 2, Havel V. 0, čtyřhra Jílek J. – Havel V. – Mika Martin 4, Mrzena J. 2, Mika L. 2, Gebhart L. 1, čtyřhra Mika M. – Mika L., SK Skryje A – So. Janov A 9:9 (33:39) – Jedlička M. 4, Jedlička J. 3, Barták R. 1, Šmíd Z. 0, čtyřhra Jedlička J. – Jedlička M. – Štindl R. 3, Fric J. 2, Amler M. 2, Tomášek M. 1, Sladkovský J. 3, čtyřhra Štindl R. – Tomášek M.

1. So. N. Strašecí B⋌ 21 20 0 1 0 273:105 61
2. So. Janov A⋌⋌ 21 18 1 2 0 263:115 58
3. So. Olešná B⋌ 21 15 2 4 0 241:137 53
4. SK Přílepy⋌ 21 13 3 5 0 244:134 50
5. So. Rakovník C⋌ 21 11 1 9 0 207:171 44
6. SK Pavlíkov A⋌ 21 9 4 8 0 208:170 43
7. So. Křivoklát A⋌ 21 9 2 10 0 206:172 41
8. SK Skryje A ⋌21 7 2 12 0 158:220 37
9. SK Pšovlky B⋌21 6 1 14 0 139:239 34
10. Žst. Rakovník ⋌21 5 2 14 0 164:214 33
11. RC Rakovník B ⋌21 2 2 17 0 86:292 27
12. So. Nesuchyně B⋌ 21 1 0 20 0 79:299 23

III. třída - 21. kolo
So. Olešná C - So. Křivoklát B 11 : 7 (41 : 33)
- Šebek M. 4, Pavlíček V. 3, Folber J. 2, Polák M. 2
- Štěpnička J. 3, Novák F. 2, Šíma R. 0, Lysý V. 0, čtyřhry Štěpnička J. – Lysý V. a Novák F. – Šíma R.
III. třída - 22. kolo
FC Jesenice - So. Hředle D 12 : 6 (39 : 24)
- Novotný A. 4, Polák M. 3, Kotek P. 3, Klekner V. 0 (3), Růžička A. 0 (1), čtyřhry Polák M. – Kotek P. a Novotný A. – Klekner V.
- Vitner R. 3, Vitner T. 1, Vyskočil J. ml. 1, Novák T. ml. 1
So. Janov B - So. Rakovník D 7 : 11 (31 : 38)
- Pacourek R. 2, Sladkovský J. 2, Benda J. 1 + 1WO, Veselský P. 0, čtyřhra Pacourek R. – Sladkovský J.
- Kratochvíl M. 3, Zach F. 3 Zajíc V. 3 (3), Zelenka V. 1 (2), Pondělíček F. 0 (2), čtyřhra Zach F. – Kratochvíl M.
SK Hřebečníky - So. Všetaty A 9 : 9 (35 : 39)
- Hejný P. 3, Hlaváček J. 3, Jirouš P. 1, Kolský V. 0, čtyřhry Hejný P. – Hlaváček J. a Jirouš P. – Kolský V.
- Herink M. 3, Uhrin P. 3, Hrach R. 2, Gebhart V. 1
So. Kroučová - So. Olešná C 7 : 11 (28 : 43)
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 2, Jelínek P. 1, Milotová A. 0, čtyřhra Kováčik J. – Milotová A.
- Šebek M. 4, Pavlíček V. 3, Polák M. 2, Vít V. 1, čtyřhra Pavlíček V. - Vít V.
So. Křivoklát B - TTC Nové Strašecí 10 : 8 (34 : 30)
- Štěpnička J. 2 + 1WO, Novák F. 2 + 1WO, Brožek V. 1 + 1WO, Lysý V. 0 + 1WO (3), Šnídl J. 0 (1), čtyřhra Novák F. – Šnídl J. WO
- Jung R. 4, Mazourek P. 2, Hlad P. 1, čtyřhra Hlad P. – Mazourek P.
B. SDH Lubná - R. Třtice A 10 : 8 (37 : 31)
- Pokorný M. 4, Zuda A. 3, Volevecký M. 2, Novák R. 0, čtyřhra Pokorný M. – Volevecký M.
- Vidrich F. 3, Kolek V. 2, Jirák M. 1, Novotný M. 1, čtyřhra Jirák M. – Vidrich F.

1. So. Olešná C 20 17 0 3 0 219:141 54
2. R. Třtice A 21 16 1 4 0 254:124 54
3. FC Jesenice 21 12 4 5 0 209:169 49
4. So. Rakovník D 20 10 4 6 0 188:172 44
5. B. SDH Lubná 21 9 5 7 0 203:175 44
6. So. Janov B 21 8 5 8 0 177:201 42
7. So. Hředle D 21 8 3 10 0 173:205 40
8. So. Křivoklát B 21 7 4 10 0 168:210 39
9. So. Všetaty A 21 6 4 11 0 176:202 37
10. SK Hřebečníky 21 4 6 11 0 169:209 35
11. So. Kroučová 21 3 4 14 0 156:222 31
12. TTC Nové Strašecí 19 3 2 14 0 140:202 27
IV. třída - 20. kolo
SK Šanov - ST Nouzov A 8 : 10
- nedošel zápis
IV. třída - 21. kolo
So. Lány D - SK Pavlíkov B 13 : 5 (48 : 23)
- Libovický R. 3 + 1WO, Hrbek D. 1 + 1WO, Stolár D. 1 + 1WO, Matoušek F. 1+ 1 (3), Lážnovský J. 1 (1), čtyřhry Lážnovský J. – Hrbek D. a Libovický R. – Stolár D. WO
- Mika Marcel 3, Mrzena J. 2, Mika T. 0

IV. třída - 22. kolo
SK Šanov - So. Hředle E 13 : 5 (44 : 23)
- Wachtel R. 3, Malecký V. 3, Hlavata J. 3 (3), Kapoun M. 2, Wachtel J. 0 (1), čtyřhry Wachtel R. – Kapoun M. a Wachtel J. – Hlavata J.
- Dvořák J. 3, Hrbek M. 2, Vitner L. 0, Vyskočil J. st. 0
ST Nouzov A - So. Lány D odloženo

SK Pavlíkov B - So. Skřivaň 9 : 9 (34 : 36)
- Mika Marcel 4, Mrzena J. 4, Mika T. 0, Grech N. 0, čtyřhra Mika M. – Mrzena J.
- Ledvinka M. 2, Broum Z. 2, Gebhart F. 2, Megerle M. 2, čtyřhra Broum Z. – Ledvinka M.
So. Všetaty B - Velká Buková A 14 : 4 (44 : 22)
- Hrach R. 4, Kalík J. 3, Čekal V. 3, Bureš L. 3, čtyřhra Hrach R. – Bureš L.
- Svoboda P. 2, Matějovský V. ml. 1, Matějovský V. st. 0, Štefan Z. 0, čtyřhra Svoboda P. – Štefan Z.
So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí C 5 : 13 (19 : 46)
- Šíma R. 2, Šiška J. 1, Durčiak J. 1, Pastor J. 0 (2), Hošek P. 0 (2), čtyřhra Šiška J. – Šíma R.
- Zíma M. 4, Bünter M. 4, Valchář P. 2 + 1WO, Bujdák P. 1, čtyřhra Zíma M. – Bünter M.
So. Branov - R. Třtice B odloženo

1. So. Lány D 20 18 1 1 0 249:111 57
2. ST Nouzov A 20 17 1 2 0 239:121 55
3. SK Šanov 21 14 3 4 0 253:125 52
4. R. Třtice B 20 12 4 4 0 225:135 48
5. So. N. Strašecí C 20 12 1 7 0 200:160 45
6. So. Branov 19 12 1 6 0 183:159 44
7. So. Hředle E 21 8 1 12 0 175:203 38
8. So. Všetaty B 21 7 1 13 0 174:204 36
9. SK Pavlíkov B 21 5 1 15 0 125:253 32
10. So. Křivoklát C 21 5 1 15 0 138:240 32
11. Velká Buková A 21 3 0 18 0 129:249 27
12. So. Skřivaň 21 2 1 18 0 124:254 26

V. třída - 21. kolo
Velká Buková B - TJ Čistá B 1 : 17 (11 : 51)
- Štefan Z. 1, Matějovský P. 0, Duchoň R. 0
- Kašpar P. 4, Zeman J. 4, Zlehovec E. 4, Plincner L. 3, čtyřhry Kašpar P. – Plincner L. a Zeman J. – Zlechovec E.

V. třída - 22. kolo
SK Pšovlky C - So. Lány E 13 : 5 (45 : 25)
- Čechová E. 3, Švejkovský Z. 3, Kadeřábek D. 3, Růžička J. 2, čtyřhry Švejkovský Z - Kadeřábek D. a Čechová E. – Růžička J.
- Hrbek D. 3, Stolár D. 2, Matoušek F. 0, Chalupa Š. 0
So. Nové Strašecí D - Velká Buková B 8 : 10 (33 : 35)
- Vyskočil Z. 3, Dundr M. 2, Mikšovský V. 1, Pokorný J. 1, čtyřhra Mikšovský V. – Pokorný J.
- Štefan Z. 4, Duchoň R. 2, Matějovský P. 2, Zika J. 1, čtyřhra Matějovský P. – Zika J.
TJ Čistá B - TTC Rynholec 11 : 7 (38 : 31)
- Kašpar P. 4, Zeman J. 2, Zlechovec E. 2, Plincner L. 2, čtyřhra Zeman J. – Zlechovec E.
- Dundrová G. 3, Batelka D. 2, Špička A. 1, Veselý S. 0, čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
SK Skryje B - R. Třtice C 13 : 5 (44 : 19)
- Šmíd Z. 4, Barták R. 3, Slepička V. 2, Zíma P. 2 (2), Šmíd P. 0 (2), čtyřhry Šmíd Z. – Barták R. a Slepička V. – Zíma P.
- Vondra J. 2, Halenková P. 1, Svobodová L. 1, Vojtík P. 1
So. Janov C a ST Nouzov B - volno

1. ST Nouzov B 17 15 1 1 0 193:113 48
2. TJ Čistá B 17 14 0 3 0 204:102 45
3. SK Pšovlky C 17 12 2 3 0 197:109 43
4. SK Skryje B 17 10 2 5 0 179:127 39
5. So. Lány E 17 7 2 8 0 152:154 33
6. TTC Rynholec 17 7 1 9 0 153:153 32
7. So. N. Strašecí D 17 6 0 11 0 129:177 29
8. R. Třtice C 17 5 0 12 0 119:187 27
9. So. Janov C 17 3 0 14 0 107:199 23
10. Velká Buková B 17 2 0 15 0 97:209 21