I. třída - 20. kolo
So. Hředle B - RC Rakovník A 8 : 10 (30 : 42)
- Mrázek J. 4, Polášek M. 2, Martínek J. 1, Vyskočil J. ml. 0, čtyřhra Polášek M. – Mrázek J.
- Niezgoda R. 3, Hejda L. 2, Smitka L. 2, Cafourek M. 2, čtyřhra Smitka L. – Cafourek M.
I. třída - 21. kolo
So. Nesuchyně A - So. Hředle B 11 : 7 (41 : 28)
- Šerák M. 4, Šebek V. 3, Staněk M. 2, Krob M. 1, čtyřhra Staněk M. – Šerák M.
- Mrázek J. 2, Polášek M. 2, Martínek J. 1, Vyskočil J. ml. 1, čtyřhra Mrázek J. – Polášek M.
So. Nové Strašecí A - So. Rakovník B 15 : 3 (45 : 16)
- Pittner K. 4, Libovický V. 3 (3), Fabinger F. 3 (3), Červený Z. 3 (3), čtyřhry Fabinger F. - Pittner K. a Červený Z. – Libovický V.
- Zelenka V. 0 + 1WO, Zajíc V. 0 + 1WO, Zach F. 0 + 1WO, Cibulka J. 0
TJ Čistá A - So. Olešná A 2 : 16 (17 : 50)
- Bezstarosti V. 1, Kadavý V. 0, Bedenk P. 0, čtyřhra Bedenk P. – Bezstarosti V.
- Kočovský T. 3 + 1WO, Lédl J. 3 + 1WO, Šebek T. 3 + 1WO, Itner R. 2 + 1WO, čtyřhra Šebek T. – Itner R. WO
KST Rakovník E - SK Pšovlky A 11 : 7 (36 : 30)
- Adamczuk Jan 4, Froněk P. 3, Lepka M. 3, Brabcová A. 0 (3), čtyřhra Froněk P. – Brabcová A.
- Kadeřábek M. 2 + 1WO, Hospodářský J. ml. 1, Šulitka O. 1, Flajšingr P. 1, čtyřhra Kadeřábek M. – Hospodářský J.
So. Hředle C - RC Rakovník A 9 : 9 (42 : 32)
- Beránek J. 4, Hájek M. 3, Vitner R. 1, Dvořáček J. 0 (3), čtyřhra Hájek M. – Beránek J.
- Hejda L. 2 + 1WO, Smitka L. 2, Niezgoda R. 2, Cafourek M. 1, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R.
So. Lány C - volno

1. KST Rakovník E 18 13 3 2 0 196:128 47
2. So. N. Strašecí A 18 13 3 2 0 210:114 47
3. So. Olešná A 18 12 3 3 0 209:115 45
4. So. Nesuchyně A 18 10 3 5 0 180:144 41
5. So. Hředle C 18 8 3 7 0 175:149 37
6. So. Lány C 18 8 3 7 0 154:168 37
7. SK Pšovlky A 19 8 2 9 0 174:168 37
8. RC Rakovník A 17 6 4 7 0 147:157 33
9. So. Hředle B 18 4 1 13 0 134:190 27
10. So. Rakovník B 18 3 2 13 0 112:212 26
11. TJ Čistá A 18 0 1 17 0 89:235 19

II. třída - 9. kolo
So. Olešná B - SK Skryje A 14 : 4 (45 : 16)
- Kreidl P. 3, Hubka M. 3, Bařtipán J. 3, Itner R. 3, čtyřhry Kreidl P. – Itner R. a Bařtipán J. – Hubka M.
- Jedlička J. 4, Rybáček L. 0, Jedlička M. 0, Hošek P. 0
II. třída - 21. kolo
So. Janov A - RC Rakovník B 17 : 1 (52 : 11)
- Štindl R. 4, Fric J. 4, Tomášek M. 4, Sladkovský J. 3, čtyřhry Fric J. – Sladkovský J. a Štindl R. – Tomášek M.
- Kronich O. 1, Kurtovič A. 0, Cír J. 0, Spurný P. 0
SK Pavlíkov A - SK Skryje A 11 : 7 (44 : 29)
- Mika Martin 4, Gebhart L. 2, Mrzena J. 2, Mika L. 2, čtyřhra Gebhart L. – Mrzena J.
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 2, Šmíd Z. 1, Zíma P. 0, čtyřhra Jedlička M. – Jedlička J.
So. Olešná B - SK Přílepy 11 : 7 (43 : 32)
- Kreidl P. 4, Hubka M. 2, Itner R. 2, Pavlíček V. 1, čtyřhry Kreidl P. – Itner R. a Hubka M. – Pavlíček V.
- Jílek J. 3, Havel V. 2, Kutílek J. 1, Holý K. 1
So. Křivoklát A - So. Nové Strašecí B 8 : 10 (31 : 34)
- Dolejš J. 2 + 1WO, Jaroš L. 1 + 1WO, Hauner M. 1 + 1WO, Povolný J. 0 + 1WO
- Libovický V. 3 (3), Libovický P. 2 (3), Rovný P. 2 (3), Hrdý S. 1 (3), čtyřhry Libovický P. - Libovický V. a Hrdý S. - Rovný P.
So. Rakovník C - SK Pšovlky B 14 : 4 (46 : 23)
- Zach F. 4, Kratochvíl M. 3, Miller F. 2 + 1WO, Jerhot J. 1 + 1WO, čtyřhry Kratochvíl M. – Miller F. a Jerhot J. – Zach F.
- Netrh V. 2, Nachtigal V. 1, Mayer F. 1 (3), Koleníková D. 0 (3)
Žst. Rakovník - So. Nesuchyně B 14 : 4 (48 : 19)
- Chovan D. 4, Jílek R. 3, Chvojan J. 2 + 1WO, Franěk F. 2, čtyřhry Jílek R. – Chovan D. a Franěk F. – Chvojan J.
- Staněk M. 2, Kapoun M. 1, Jílek M. 1 (3), Micura D. 0
1. So. N. Strašecí B 20 19 0 1 0 261:99 58
2. So. Janov A 20 18 0 2 0 254:106 56
3. So. Olešná B 20 15 2 3 0 235:125 52
4. SK Přílepy A 20 13 3 4 0 236:124 49
5. So. Rakovník C 20 10 1 9 0 193:167 41
6. So. Křivoklát A 20 9 2 9 0 198:162 40
7. SK Pavlíkov A 20 8 4 8 0 198:162 40
8. SK Skryje A 20 7 1 12 0 149:211 35
9. Žst. Rakovník 20 5 2 13 0 156:204 32
10. SK Pšovlky B 20 5 1 14 0 129:231 31
11. RC Rakovník B 20 1 2 17 0 76:284 24
12. So. Nesuchyně B 20 1 0 19 0 75:285 22

III. třída - 18. kolo
FC Jesenice - SK Hřebečníky 11 : 7 (41 : 29)
- Novotný A. 3, Polák M. 2, Klekner V. 2, Růžička A. 2 (2), Kotek P. 1 (2), čtyřhra Novotný A. – Kotek P.
- Hejný P. 3, Hlaváček J. 2, Jirouš P. 1, Kašpar T. 0, čtyřhra Hejný P. – Hlaváček J.
So. Kroučová - So. Janov B 10 : 8 (36 : 32)
- Kováčik J. 4, Jelínek P. 2, Staněk V. 2, Milotová A. 0, čtyřhra Kováčik J. – Milotová A.
- Pacourek R. 3, Sladkovský J. 2, Veselský P. 1, Benda J. 1, čtyřhra Pacourek R. - Sladkovský J.
III. třída - 20. kolo
So. Kroučová - So. Rakovník D 9 : 9 (40 : 30)
- Kováčik J. 3, Jelínek P. 2, Fejfar V. 2, Staněk V. 1, čtyřhra Kováčik J. – Fejfar V.
- Zajíc V. 4, Zelenka V. 3, Renč Z. 1, Pondělíček F. 0, čtyřhra Zajíc V. – Zelenka V.
III. třída - 21. kolo
R. Třtice A - FC Jesenice 11 : 7 (42 : 28)
- Jirák M. 4, Libovický T. 2, Vidrich F. 2, Novotný M. 2, čtyřhra Novotný M. - Jirák M.
- Polák M. 3, Kotek P. 2, Růžička A. 1, Devera L. 0, čtyřhra Kotek P. – Polák M.

TTC Nové Strašecí - B. SDH Lubná 7 : 11 (35 : 40)
- Mazourek P. 2, Jung R. 2, Hlad P. 1, Vyskočil Z. 1, čtyřhra Jung R. – Vyskočil Z.
- Pokorný M. 4, Zuda A. 4, Volevecký M. 2, Šesták P. 0, čtyřhra Pokorný M. – Volevecký M.
So. Olešná C - So. Křivoklát B odloženo

So. Všetaty A - So. Kroučová 12 : 6 (39 : 24)
- Herink M. 4, Hrach R. 3, Gebhart V. 2, Uhrin P. 1, čtyřhry Herink M. – Gebhart V. a Uhrin P. - Hrach R.
- Jelínek P. 3, Kováčik J. 1, Staněk V. 1, Milotová A. 1
So. Rakovník D - SK Hřebečníky 11 : 7 (36 : 30)
- Kratochvíl M. 4, Zajíc V. 4, Pondělíček F. 2, Renč Z. 1
- Hejný P. 2, Hlaváček J. 2, Jirouš P. 1, Kolský V. 0, čtyřhry Hejný P. – Hlaváček J. a Kolský V. – Jirouš P.
So. Hředle D - So. Janov B 9 : 9 (33 : 34)
- Vyskočil J. ml. 3, Vitner T. 3, Skoupý J. 2, Vyskočil J. st. 0, čtyřhra Vitner T. – Skoupý J.
- Veselský P. 3, Pacourek R. 2, Benda J. 2, Houdek P. st. 1, čtyřhra Pacourek R. – Houdek P. st.

1. R. Třtice A 20 16 1 3 0 246:114 53
2. So. Olešná C 18 15 0 3 0 197:127 48
3. FC Jesenice 20 11 4 5 0 197:163 46
4. B. SDH Lubná 20 8 5 7 0 193:167 41
5. So. Rakovník D 19 9 4 6 0 177:165 41
6. So. Janov B 20 8 5 7 0 170:190 41
7. So. Hředle D 20 8 3 9 0 167:193 39
8. So. Všetaty A 20 6 3 11 0 167:193 35
9. So. Křivoklát B 19 6 4 9 0 151:191 35
10. SK Hřebečníky 20 4 5 11 0 160:200 33
11. So. Kroučová 20 3 4 13 0 149:211 30
12. TTC Nové Strašecí 18 3 2 13 0 132:192 26

IV. třída - 18. kolo
So. Branov - So. Lány D 5 : 13 (24 : 44)
- Horn J. 1, Pokorný J. 1, Pergler P. 1 (2), Kruba V. 1 (2), Šípek M. 0, čtyřhra Pergler P. – Mencl M.
- Hrbek D. 4, Lážnovský J. 4, Libovický R. 3, Matoušek F. 1, čtyřhra Libovický R. – Hrbek D.
IV. třída - 20. kolo
So. Všetaty B - So. Lány D 6 : 12 (31 : 38)
- Čekal V. 2, Kalík J. 2, Bureš L. 2, Pešek L. 0
- Libovický R. 4, Lážnovský J. 3, Hrbek D. 2, Stolár D. 1, čtyřhry Hrbek D. – Lážnovský J. a Stolár D. - Libovický R.
So. Branov - Velká Buková A 12 : 6 (41 : 25)
- Mencl M. 4, Kruba V. 3, Horn J. 2, Pokorný J. 1 (2), Šípek M. 1 (2), čtyřhra Kruba V. – Mencl M.
- Matějovský V. st. 3, Svoboda P. 2, Štefan Z. 0, Matějovský V. ml. 0, čtyřhra Svoboda P. – Štefan Z.
R. Třtice B - So. Nové Strašecí C 9 : 9 (35 : 35)
- Videmann P. 4, Vidrich F. 3, Eis J. 1, Vondra P. 0, čtyřhra Vondra P. – Videmann P.
- Bünter M. 3, Zíma M. 2, Bujdák P. 2, Valchář P. 1, čtyřhra Zíma M. – Bünter M.
IV. třída - 21. kolo
R. Třtice B - SK Šanov 9 : 9 (35 : 37)
- Vidrich F. 3, Videmann P. 2, Vondra P. 2, Eis J. 1, čtyřhra Vondra P. – Videmann P.
- Hlavata J. 4, Wachtel R. 2, Malecký V. 1, Kapoun M. 1, čtyřhra Malecký V. – Hlavata J.
So. Nové Strašecí C - So. Branov odloženo

Velká Buková A - So. Křivoklát C 11 : 7 (40 : 31)
- Svoboda P. 4, Matějovský V. st. 3, Matějovský V. ml. 2, Štefan Z. 1 (2), Matějovský P. 0 (2), čtyřhra Svoboda P. – Štefan Z.
- Šiška J. 3, Durčiak J. 2, Šíma R. 1, Pastor J. 0, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
So. Skřivaň - So. Všetaty B 5 : 13 (23 : 41)
- Ledvinka M. 2, Broum Z. 1, Gebhart F. 1, Megerle M. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
- Kalík J. 4, Hrach R. 4, Čekal V. 3, Bureš L. 1, čtyřhra Čekal V. – Kalík J.
So. Lány D - SK Pavlíkov B odloženo

So. Hředle E - ST Nouzov A 7 : 11 (26 : 41)
- Vitner T. 2, Mauer L. 2, Dvořák J. 1, Vitner L. 1 (2), Hrbek M. 0 (2), čtyřhra Mauer L. - Dvořák J.
- Dupač Z. 4, Polák T. 4, Beneš P. 2, Franěk M. 0, čtyřhra Polák T. – Dupač Z.

1. So. Lány D 19 17 1 1 0 236:106 54
2. ST Nouzov A 19 16 1 2 0 229:113 52
3. SK Šanov 19 13 3 3 0 232:110 48
4. R. Třtice B 20 12 4 4 0 225:135 48
5. So. Branov 19 12 1 6 0 183:159 44
6. So. N. Strašecí C 19 11 1 7 0 187:155 42
7. So. Hředle E 20 8 1 11 0 170:190 37
8. So. Všetaty B 20 6 1 13 0 160:200 33
9. So. Křivoklát C 20 5 1 14 0 133:227 31
10. SK Pavlíkov B 19 5 0 14 0 111:231 29
11. Velká Buková A 20 3 0 17 0 125:235 26
12. So. Skřivaň 20 2 0 18 0 115:245 24
V. třída - 21. kolo
R. Třtice C - ST Nouzov B 3 : 15 (22 : 47)
- Halenková P. 2, Vondra J. 1, Svobodová L. 0, Vojtík P. 0
- Sušánka L. 4, Kupcová I. 3, Polák Jiří 2, Nachtigal V. 2 (2), Bečvář M. 2 (2), čtyřhry Nachtigal V. - Sušánka L. a Polák Jiří – Bečvář M.
TTC Rynholec - SK Skryje B 4 : 14 (23 : 47)
- Dundrová G. 2, Špička A. 0, Špička M. 0, Veselý S. 1 (2) Batelka D. 0 (2), čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
- Zíma P. 4, Šmíd Z. 4, Barták R. 3, Slepička V. 2, čtyřhra Šmíd Z. – Barták R.
Velká Buková B - TJ Čistá B 1 : 17
- nedošel zápis

So. Lány E - So. Nové Strašecí D 12 : 6 (39 : 29)
- Matoušek F. 2, Hrbek D. 3, Stolár D. 3, Trpáková K. 2, čtyřhra Stolár D. – Trpáková K.
- Doubravský P. 4, Vyskočil Z. 1, Mikšovský V. 0, Pokorný J. 0, čtyřhra Doubravský P. – Vyskočil Z.
So. Janov C a SK Pšovlky C - volno

1. ST Nouzov B 17 15 1 1 0 193:113 48
2. TJ Čistá B 16 13 0 3 0 193:95 42
3. SK Pšovlky C 16 11 2 3 0 184:104 40
4. SK Skryje B 16 9 2 5 0 166:122 36
5. So. Lány E 16 7 2 7 0 147:141 32
6. TTC Rynholec 15 6 1 8 0 134:136 28
7. So. N. Strašecí D 16 6 0 10 0 121:167 28
8. R. Třtice C 16 5 0 11 0 114:174 26
9. So. Janov C 17 3 0 14 0 107:199 23
10. Velká Buková B 15 1 0 14 0 81:189 17