Do prvního v kategorii kadetů do 44 kg nastoupil Patrik Bartoš proti zkušenému Pražanovi Štadlerovi. I když se v prvním kole zdálo, že Pražan svoji zkušenost 28 zápasů oproti desítce utkání Rakovničana využije, hned druhá runda přinesla obrat a konečné vítězství Bartoše R.S.C.
Také ve druhém utkání kadetů do 63 kg vybojoval Václav Klogner vítězství nad zástupcem BC OSA Praha Radevičem. Tento výsledek, kdy Rakovničan vyhrál na body, ale bylo pro znalce velkým překvapením. Klogner má za sebou 15 střetnutí, zatímco jeho soupeř již nastoupil do ringu po 60. Nedokázal však konkurovat v pohybu, navíc Klogner výborně kryl jeho výpady.

„Sezona pro nás začala dobře, oběma klukům blahopřeji a oceňuji jejich přístup k tréninku i zápasům. Věřím, že se v tomto dobrém světle představí i rakovnickému publiku 13. října, kdy tělocvična III. ZŠ Rakovník hostí 2. kolo oblasti. Také věřím, že domácí fanoušci přijdou v hojném počtu a vytvoří klukům správně laděnou kulisu,“ zve na další kolo rakovnický trenér Radek Červený. Boxeři TJ TZ se na sezonu připravovali svědomitě. V tělocvičně se během prázdnin objevily nové posilovací stroje, boxovací pytle a další vybavení.

„Dnes už mohu říci, že jsme vybaveni vším, co je potřeba pro dobrou přípravu na mistrovské boje, nebo jen pro kondiční cvičení. Tím se nám splnil jeden sen, ale dobře víme, že před námi je ještě dlouhá cesta,“ doplnil trenér Červený.