V dalším kole III. liga stolních tenistů totiž Rakovníku vyšel překvapivě lépe sobotní duel proti Strakonicím, šanovští stolní tenisté se zase naopak probudili až v neděli a hrají stále o co nejlepší pozici pro závěrečné play off čtyř nejlepších týmů.

KST Rakovník - ČZ Strakonice 9:9

Proti bronzovému mužstvu tabulky nezačali domácí dobře, ale za stavu 1:3 bodoval Vlček proti P. Krahulcovi a Bucifal v koncovce čtvrtého setu přehrál J. Krahulce. Do vedení se pak KST dostal po dvou bitvách na pět setů v zápasech Vlček-Jungvirt a Bucifal-Duspiva, alespoň bod přidal i Čech proti J. Krahulcovi. Cennou remízu pak zachraňoval v samotném závěru Vlček ve čtyřech setech proti J. Krahulcovi.
Body KST: Bucifal 4,Vlček 3, Čech 1, Lédl 0, Kettner 0, čtyřhra Bucifal-Vlček.

TJ Šanov - TJ Union Plzeň 9:9

Zpočátku nic překvapivému výsledku nenasvědčovalo a domácí utekli až na slibných 8:5. Pak však přišel zvrat, kterému se ukolébaný favorit nestačil divit. Po ztrátách T. Cafourek - Mareš 2:3, Volák - Malý 2:3, J. Cafourek - Mareš 1:3 podlehl Malému i Hejda 1:3 a hosté otočili až na 8:9. Teprve v dramatickém střetnutí získal Volák v pěti setech alespoň nerozhodný výsledek proti Marešovi.
Body TJ Šanov: Hejda 3, Volák 2, J. Cafourek 2, T. Cafourek 1, Koděra 0, čtyřhra Hejda-Volák.

TJ Šanov - ČZ Strakonice 10:2

Jako uragán se vrhli domácí stolní tenisté do nedělního utkání a po vyhraných deblech nenechali už nikoho na pochybách o svém úspěchu. Opět zářil Hejda, dvě jednoznačné výhry si připsal Volák, Koděra pak těsně podlehl 2:3 Jungvirtovi. T. Cafourek proti J. Krahulcovi a Hejda 3:0 s Duspivou však podtrhli další výhru na domácích stolech.
Body TJ Šanov: Hejda 4, Volák 2, T. Cafourek 1, J. Cafourek 1, Koděra 0, čtyřhry Hejda-Volák a T. Cafourek - Koděra.

KST Rakovník -TJ Union Plzeň 6:10

Důležitý duel dvou sestupem ohrožených týmů zvládli lépe stolní tenisté ze západních Čech. Po nerozhodných čtyřhrách Lédl v koncovce rozhodujícího setu nestačil na Mazuru, svůj den neměl ani Vlček a domácí prohrá〜vali už 2:6. Rakovník pak křesal naději ve dvouhrách Bucifal - Kypta 3:2 a Čech - Mareš 3:2, Lédl zdolal v pátém setu Mareše 13:11, ale ani to nestačilo.
Body KST: Bucifal 2, Čech 2, Lédl 1, Vlček 0, čtyřhra Vlček-Bucifal.
„V sobotu jsme lehce překvapili s třetím týmem tabulky a v neděli jsme nepotvrdili roli mírného favorita, i když jsme věděli, že to lehké nebude. Neděli beru na sebe, bylo to v porovnání se sobotou jako den a noc. Už se stalo tradicí, že vždy někdo z nás zahraje dobře a druhému se nedaří. V sobotu jsme se alespoň výkonem sešli s Alešem Bucifalem,“ zhodnotil třetiligový víkend Jiří Vlček.