I. třída – 15. kolo

So. Hředle B – So. Janov A 8:10 (35:35) – Pacourek J. 4, Hájek M. 2, Dvořáček J. 1 (3), Vitner R. 0, čtyřhra Pacourek J. – Hájek M. – Tomášek M. 3, Fric J. 2, Amler M. 2, Štindl R. 1 + 1WO, čtyřhra Tomášek M. – Štindl R. 17. kolo: So. Rakovník A – So. Lány C odloženo, So. Olešná A – So. Janov A 14:4 (46:22) – Procházka T. 4, Šebek T. 3 + 1WO, Kočovský T. 3, Lédl J. 2, čtyřhra Šebek T. – Procházka T. – Tomášek M. 2 (3), Štindl R. 1, Fric J. 0, Wágnerová A. 02, čtyřhra Štindl R. – Tomášek M., TJ Čistá – KST Rakovník E 6:12 (27:40) – Bezstarosti V. 1 + 1WO, Bedenk P. 1, Kadavý V. 1, Musil M. 0 + 1WO, čtyřhra Musil M. – Kadavý V. – Lepka M. 4, Adamczuk Janusz 4, Froněk P. 3 (3), Fojtík J. 0 (3), čtyřhra Lepka M. – Adamczuk Janusz, So. Hředle B – So. Nesuchyně A 13:5 (42:24) – Pacourek J. ml. 4, Beránek J. 3, Hájek M. 3, Vitner R. 2, čtyřhra Beránek J. – Hájek M. – Šerák M. 3, Hetto T. 1, Vopravil M. 0, Krob M. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M., So. Rakovník B – RC Rakovník A 2:16 (22:49) – Pitař M. 2, Sosna P. 0, Mladý V. 0, Jerhot J. 0 – Smitka L. 4, Niezgoda R. 4, Cafourek M. 3, Hejda L. 3, čtyřhry Smitka L. – Cafourek M. a Hejda L. – Niezgoda R., So. Nové Strašecí A – SK Pavlíkov A 10:8 (41:29) – Pittner K. 4, Fabinger F. 2, Červený Z. 1, Libovický P. 1 (2), Libovický V. 1 (2), čtyřhra Fabinger F. – Pittner K. – Mika Martin 3, Mika L. 3, Mrzena J. 1, Gebhart L. 0, čtyřhra Gebhart L. – Mrzena J.

1. KST Rakovník E ⋌16 16 0 0 0 215:73 48
2. So. Rakovník A ⋌15 13 1 1 0 199:71 42
3. So. Olešná A ⋌16 11 0 5 0 174:114 38
4. So. Hředle B ⋌16 10 1 5 0 175:113 37
5. So. Nesuchyně A⋌ 16 9 1 6 0 155:133 35
6. So. Lány C⋌ 15 8 1 6 0 144:126 32
7. So. N. Strašecí A ⋌16 7 2 7 0 143:145 32
8. RC Rakovník A⋌ 16 7 1 8 0 150:138 31
9. So. Janov A ⋌16 6 1 9 0 138:150 29
10. SK Pavlíkov A⋌ 16 3 0 13 0 110:178 22
11. So. Rakovník B⋌ 16 0 1 15 0 52:236 17
12. TJ Čistá ⋌16 0 1 15 0 55:233 17

II. třída – 14. kolo

So. Hředle C – So. Olešná B 7:11 (31:42) – Martínek J. 2, Polášek M. 2, Vitner R. 1 + 1WO, Vyskočil J. ml. 0, čtyřhra Polášek M. – Martínek J. – Šebek M. 3, Itner R. 3 Kreidl P. 3 (3), Hubka M. 1, čtyřhra Kreidl P. – Itner R.
17. kolo: So. Nové Strašecí B – So. Hředle C 11:7 (39:31) – Libovický P. 4, Zíma M. 3, Rovný P. 2, Hrdý S. 1, čtyřhra Libovický P. – Zíma M. – Martínek J. 2, Vitner K. 2, Vitner R. 2, Dvořáček J. 0, čtyřhra Martínek J. – Vitner R. , SK Přílepy – FC Jesenice 15:3 (51:14) – Jílek J. 4, Havel V. 4, Jiříček J. 3, Kutílek J. 3, čtyřhra Havel V. – Kutílek J. – Polák M. 1, Kotek P. 1, Klekner V. 0, Růžička A. 0, čtyřhra Polák M. – Kotek P., So. Nesuchyně B – R. Třtice A 6:12 (29:37) – Barsa T. 3, Vopravil M. 1 (2), Micura D. 0, Staněk M. 0, Kapoun M. 0 (2), čtyřhry Barsa T. – Micura D. a Kapoun M. – Staněk M. – Jirák M. 4, Kolek V. 3, Vidrich F. 3, Novotný M. 2., Žst. Rakovník – SK Pšovlky B 11:7 (36:28) – Jílek R. 4, Chovan D. 3, Franěk F. 2, Chvojan J. 0 + 1WO, čtyřhra Jílek R. – Chovan D. – Koleníková D. 2, Netrh V. 2, Švejkovský Z. 2, Mayer F. 0 (3), čtyřhra Koleníková D. – Netrh V., So. Rakovník C – So. Olešná B 10:8 (43:33) – Folk J. 3, Miller F. 3, Kratochvíl M. 2, Zach F. 1, čtyřhra Folk J. – Kratochvíl M. – Itner R. 3, Kreidl P. 3, Hubka M. 1, Šebek M. 0, čtyřhra Itner R. – Kreidl P., SK Skryje A – So. Křivoklát A 10:8 (37:38) – Jedlička J. 4, Jedlička M. 4, Šmíd Z. 1, Švarc J. 0, čtyřhra Jedlička J. – Šmíd Z. – Hauner M. 2, Štěpnička J. 2, Jaroš L. 2, Povolný J. 1, čtyřhra Jaroš L. – Povolný.

1. So. Rakovník C⋌ 16 13 3 0 0 203:85 45
2. So. Olešná B ⋌16 12 3 1 0 190:98 43
3. So. Hředle C ⋌16 10 2 4 0 164:124 38
4. So. N. Strašecí B ⋌16 8 5 3 0 159:129 37
5. SK Přílepy ⋌16 9 2 5 0 179:109 36
6. So. Křivoklát A⋌ 16 6 2 8 0 135:153 30
7. R. Třtice A ⋌16 5 3 8 0 134:154 29
8. Žst. Rakovník ⋌16 4 2 10 0 123:165 26
9. SK Pšovlky B ⋌15 3 3 9 0 101:169 24
10. SK Skryje A ⋌14 3 2 9 0 98:154 22
11. So. Nesuchyně B ⋌14 4 0 10 0 85:167 22
12. FC Jesenice ⋌15 2 1 12 0 103:167 20

III. třída – 15. kolo

So. Olešná C – TTC Nové Strašecí 13:5 (44:25) – Šebek M. 4, Vít V. 3, Pavlíček V. 2, Polák M. 2, čtyřhry Vít V. – Pavlíček V. a Polák M. – Šebek M. – Hlad P. 2, Dundr M. 2, Mazourek P. 1, Dvořák K. 0. 16. kolo: ST Nouzov A – So. Hředle D 14:4 (46:17) – Steffl J. 4, Beneš P. 3, Polák T. 3, Franěk M. 2 (2), Zeman J. 0 (2), čtyřhry Polák T. – Beneš P. a Franěk M. – Steffl J. – Bečvář M. 3, Dvořák J. 1, Vitner T. 0, Vskočil J. st. 0. 17. kolo: So. Křivoklát B – TTC Nové Strašecí 11:7 (40:27) – Novák F. 3, Štěpnička J. 3, Brožek V. 3 (3), Šnídl J. 1, Lysý V. 0 (1), čtyřhra Štěpnička J. – Lysý V. – Dundr M. 3, Mazourek P. 2, Hlad P. 1, Dvořák K. 0, čtyřhra Mazourek P. – Hlad P., So. Olešná C – So. Janov B 11:7 (43:29) – Šebek M. 3, Vít V. 3, Svoboda V. 2, Polák M. 1, čtyřhra Šebek M. – Polák M. a Svoboda V. – Vít V. WO – Pacourek R. 4, Sladkovský J. 2, Benda J. 1, Veselský P. 0 (2), Dušek V. 0 (2), SK Hřebečníky – ST Nouzov A 8:10 (31:38) – Tomášek R. 4, Jirouš P. 1, Kašpar T. 1, Hejný P. 1, čtyřhra Hejný P. – Tomášek R. – Polák T. 3, Steffl J. 3, Beneš P. 2, Nachtigal V. st. 1, čtyřhra Beneš P. – Polák T. , So. Hředle D – So. Všetaty A 11:7 (41:33) – Bečvář M. 4, Vitner T. 3, Dvořák J. 2, Vyskočil J. ml. 1, čtyřhra Dvořák J. – Bečvář M. – Herink M. 3, Gebhart V. 2, Hrach R. 1, Kalík J. 0, čtyřhra Gebhart V. – Herink M., So. Lány D – RC Rakovník B odloženo , So. Rakovník D – B. SDH Lubná 9:9 (37:33) – Zajíc V. 3, Pondělíček F. 2, Zelenka V. 2, Renč Z. 1, čtyřhra Zajíc V. – Zelenka V. – Zuda A. 3, Novák R. 3, Volevecký M. 2, Kubů V. 0, čtyřhra Volevecký M. – Zuda A.

1. So. Olešná C ⋌16 12 2 2 0 183:105 42
2. ST Nouzov A ⋌14 13 0 1 0 180:72 40
3. So. Rakovník D ⋌16 10 1 5 0 160:128 37
4. TTC Nové Strašecí ⋌16 8 1 7 0 142:146 33
5. B. SDH Lubná ⋌14 8 2 4 0 136:116 32
6. SK Hřebečníky ⋌16 5 4 7 0 133:155 30
7. So. Všetaty A ⋌15 6 3 6 0 130:140 30
8. So. Janov B ⋌16 5 3 8 0 139:149 29
9. So. Lány D ⋌14 5 4 5 0 125:127 28
10. So. Křivoklát B ⋌16 3 2 11 0 110:178 24
11. So. Hředle D ⋌16 3 2 11 0 113:175 24
12. RC Rakovník B ⋌15 1 2 12 0 105:165 19

IV. třída – 19. kolo

SK Pšovlky C – ST Nouzov B 4:14 (20:44) – Čechová E. 2, Švejkovský Z. 2, Kadeřábek D. 0, Růžička J. 0 (3) – Steffl 4, Devera L. 3, Zeman J. 2 + 1WO, Nachtigal V. st. 2, čtyřhry Steffl J. – Nachtigal V. st. a Zeman J. – Devera L., So. Křivoklát C – So. Branov 11:7 (38:35) – Durčiak J. 3, Šíma R. 3, Hošek P. 2, Šiška J. 2, čtyřhra Šiška J. – Šíma R. – Mencl M. 4, Kruba V. 2, Horn J. 0, Pokorný J. 0 (3), Šípek M. 0 (1), čtyřhra Kruba V. – Mencl M., Velká Buková A – SK Pavlíkov B odloženo, So. Všetaty B – R. Třtice B odloženo, So. Kroučová – SK Skryje B 16:2 (51:19) – Fejfar V. 4, Kováčik J. 4, Staněk V. 4, Jelínek P. 2 (3), Milotová A. 0 (1), čtyřhry Fejfar V. – Kováčik J. a Jelínek P. – Valeš M. – Barták R. 1, Slepička V. 1, Frojda M. 0, Šmíd Z. 0, So. Hředle E – SK Pšovlky C 14:4 (45:21) – Dvořák J. 3 + 1WO, Vitner L. 3 + 1WO, Skoupý J. 3 + 1WO, Vyskočil J. st. 0 + 1WO (2), Hrbek M. 0 (2), čtyřhra Vitner L. – Skoupý J. WO – Růžička J. 1, Švejkovský Z. 1, Čechová E. 1, čtyřhra Čechová E. – Švejkovský Z., ST Nouzov B – SK Šanov 10:8 (32:29) – Steffl J. 4, Zeman J. 3, Nachtigal V. st. 2, Polák Jiří 0, čtyřhra Steffl J. – Zeman J. – Hlavata J. 3, Malecký V. 2, Wachtel R. 1, Kapoun M. 1, čtyřhra Wachtel R. – Kapoun M., So. Janov C – So. Nové Strašecí C 5:13 (18:44) – Macek Z. st. 2, Houdek P. st. 1, Pacourek J. st. 1 (2), Dušek V. 0 (2), čtyřhra Pacourek J. st. – Houdek P. st. – Videmann P. 4, Bünter M. 4, Bouček J. 3, Bujdák P. 1, čtyřhra Videmann P. – Bünter.

1. So. N. Strašecí C ⋌18 18 0 0 0 248:76 54
2. So. Kroučová ⋌17 15 0 2 0 212:94 47
3. SK Šanov ⋌18 13 0 5 0 205:119 44
4. ST Nouzov B ⋌17 13 1 3 0 202:104 44
5. R. Třtice B ⋌15 10 2 3 0 169:101 37
6. SK Skryje B ⋌18 9 0 9 0 147:177 36
7. So. Hředle E ⋌18 6 3 9 0 152:172 33
8. So. Branov ⋌18 5 2 11 0 132:192 30
9. So. Všetaty B⋌ 17 6 1 10 0 128:178 30
10. SK Pšovlky C⋌ 18 5 1 12 0 121:203 29
11. So. Janov C ⋌18 5 1 12 0 121:203 29
12. SK Pavlíkov B ⋌17 5 0 12 0 121:185 27
13. Velká Buková A⋌ 17 5 0 12 0 121:185 27
14. So. Křivoklát C⋌ 18 1 1 16 0 117:207 21

V. třída - 16. kolo

So. Lány E - ST Nouzov C 14 : 4 (44 : 25)
- Stolár D. 4, Cibík P. 3 + 1WO, Matoušek F. 3, Chalupa J. 1, čtyřhry Stolár D. – Chalupa J. a Matoušek F. – Cibík P.
- Šťastný D. 2, Polák Jiří 1, Polák Josef 1, Kupcová I. 0 (3)

V. třída - 17. kolo

So. Nové Strašecí D - So. Lány E odloženo

Velká Buková B - So. Janov D 12 : 6 (38 : 27)
- Štefan Z. 3, Kafka L. 3, Matějovský P. 3, Duchoň R. 1, čtyřhry Štefan Z. – Duchoň R. a Kafka L. – Matějovský P.
- Wágnerová A. 2, Mrázek J. ml. 2, Pacourek M. 2, Šorsáková V. 0
So. Nesuchyně C - R. Třtice C 8 : 10 (32 : 34)
- Pátek R. 3, Chládek D. 3, Pátek Š. 1, Kafka V. 0, čtyřhra Pátek R. – Chládek D.
- Eis J. 4, Vojtík P. 2, Svobodová L. 2, Eis V. 1, čtyřhra Eis J. – Eis V.
B. TTC Rynholec B - So. Skřivaň 7 : 11 (33 : 41)
- Píša J. 2, Fejfar T. 2, Vondra J. 1, Halenková P. 1, čtyřhra Píša J. – Fejfar T.
- Broum Z. 3, Gebhart F. 3, Němeček P. 2, Ledvinka M. 2, čtyřhra Ledvinka M. - Broum Z.
B. TTC Rynholec A - So. Olešná D 14 : 4 (43 : 14)
- Špička A. 3, Dundrová G. 3, Špička M. 3, Batelka D. 2 (2), Veselá H. 1 (2), čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
- Pavlíček V. 4, Vaic M. 0, Svoboda D. 0, Těšínský Matouš 0 (3), Těšínský Martin 0 (1)
SK Skryje C - ST Nouzov C odloženo

1. So. Skřivaň 16 15 1 0 0 219:69 47
2. B. TTC Rynholec A 16 11 3 2 0 197:91 41
3. So. N. Strašecí D 15 11 3 1 0 177:93 40
4. B. TTC Rynholec B 16 11 2 3 0 199:89 40
5. ST Nouzov C 15 7 1 7 0 138:132 30
6. Velká Buková B 16 5 3 8 0 125:163 29
7. R. Třtice C 16 5 2 9 0 124:164 28
8. So. Lány E 15 5 2 8 0 117:153 27
9. So. Janov D 16 4 3 9 0 121:167 27
10. So. Olešná D 15 3 2 10 0 100:170 23
11. SK Skryje C 14 3 1 10 0 65:187 21
12. So. Nesuchyně C 16 1 1 14 0 92:196 19

Pohár Rakovnického deníku - výsledek 2. kola

TJ Čistá - KST Rakovník E 1 : 9 (11 : 27)
- Bezstarosti V. 0 + 1WO, Bedenk P. 0, Kadavý V. 0
- Lepka M. 3, Adamczuk Janusz 3, Froněk P. 2 (2), čtyřhra Lepka M. – Adamczuk Janusz