HC Hostivař - HC 1972 Rakovník
1:4 (1:3)

Rakovník začal velmi svižně s rychlými nahrávkami, ale nevyvaroval se dvířek v obraně a ve 12. minutě se Hostivař radovala z vedoucího gólu z hokejky Trčkové, která překonala Steinbachovou. Ta při absenci obou gólmanek navlékla betony a svým výkonem v dalším průběhu rozhodně nezklamala. Ve 21. minutě proměnila Predmeská penaltu na 1:1 a už o dvě minuty později vnikla do kruhu Hudečková, neuspěchala koncovku a nedala gólmance Andráškové šanci - 1:2. Snaživé domácí srazila pak do kolen 28. minuta, kdy si po trestném rohu počkala u pravé tyčky Fojtíková a trefila přesně na poločasový rozdíl dvou branek.
V druhém dějství Rakovník pokračoval v náporu a z dalšího trestného rohu skórovala přesnou tečí Hudečková. Hra se pak vyrovnala, ale více šancí měly hostující hráčky. Na druhé straně pak Steinbachová vykopla míček po trestném rohu domácích a definitivně jim vzala naději na zázrak. „Zápas jsme měli ve svých rukou, dokázali jsme si vypracovat šance a co těší, konečně jsme v nich zachovali více klidu a hned se to projevilo v zakončení. Stále nám ale chybí více důrazu před soupeřovou a v obranné fázi i před vlastní brankou,“ reagoval na čtyři góly v hostivařské síti trenér Ostaš.
Sestava HC 1972: Steinbachová - Predmeská, Škrancová, Brotánková, Polcarová, L. Holubová, Křikavová, Fojtíková, T. Matoušková, Kříženecká, Hudečková, Římalová, E. Holubová, Knorová, Váňová.
Trenér: Radek Ostaš.