I. třída - 21. kolo
So. Rakovník A - RC Rakovník A 11 : 7 (42 : 32)
- Čermák L. 4, Jansa S. st. 2, Stibor J. 2, Cibulka J. 2, čtyřhra Cibulka J. – Stibor J.
- Cafourek M. 2, Niezgoda R. 2, Smitka L. 1, Hejda L. 1, čtyřhra Niezgoda R. – Hejda L.

I. třída - 12. kolo
So. Lány C - So. Nesuchyně A 9 : 9 (34 : 30)
- Jirkovský V. 3, Trpák R. 3, Běloušek D. 2, Libovický R. 0, čtyřhra Libovický R. – Běloušek D.
- Šerák M. 4, Hetto T. 2, Šebek V. 1, Krob M. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
KST Rakovník E - RC Rakovník A 10 : 8 (33 : 27)
- Adamczuk Janusz 4, Froněk P. 4, Kapoun O. 2
- Smitka L. 1 + 1WO, Hejda L. 1 + 1WO, Cafourek M. 0 + 1WO, Niezgoda R. 0 + 1WO (2), Knor R. 0 (2), čtyřhry Smitka L. – Cafourek M. a Hejda L. – Knor R. WO
So. Nové Strašecí A - So. Janov A 11 : 7 (38 : 28)
- Fabinger F. 3, Libovický V. 3 (3), Pittner K. 3, Červený Z. 0 (3), čtyřhry Fabinger F. - Pittner K. a Libovický V. – Červený Z.
- Fric J. 2 + 1WO, Štindl R. 2, Amler M. 1, Pacourek R. 0 + 1WO
So. Rakovník A - SK Pavlíkov A 15 : 3 (48 : 20)
- Jansa S. st. 4, Čermák L. 4, Jansa S. ml. 3, Stibor J. 3, čtyřhra Jansa S. st. – Čermák L.
- Mika Martin 1, Mika L. 1, Gebhart L. 0, Mrzena J. 0, čtyřhra Gebhart L. – Mrzena J. WO
So. Olešná A - So. Rakovník B 18 : 0 (54 : 11)
- Kočovský T. 4, Lédl J. 4, Procházka T. 4, Šebek T. 4, čtyřhry Kočovský T. – Lédl J. a Šebek T. - Procházka T.
- Sosna P. 0, Mladý V. 0, Jerhot J. 0, Lukeš Z. 0
TJ Čistá - So. Hředle B 4 : 14 (17 : 46)
- Bezstarosti V. 2, Musil M. 1, Kadavý V. 1
- Beránek J. 3 + 1WO, Hájek M. 3 + 1WO, Polášek M. 1 + 1WO, Vitner R. 1 + 1WO, čtyřhry Beránek J. – Hájek M. a Polášek M. – Vitner R. WO

Konečná tabulka

1. KST Rakovník E 22 22 0 0 0 286:110 66
2. So. Rakovník A 22 17 1 4 0 272:124 57
3. So. Hředle B 22 15 1 6 0 246:150 53
4. So. Olešná A 22 14 1 7 0 237:159 51
5. So. Nesuchyně A 22 12 3 7 0 215:181 49
6. So. N. Strašecí A 22 11 2 9 0 207:189 46
7. So. Lány C 22 9 4 9 0 199:197 44
8. RC Rakovník A 22 8 2 12 0 200:196 40
9. So. Janov A 22 6 2 14 0 174:222 36
10. SK Pavlíkov A 22 6 1 15 0 164:232 35
11. TJ Čistá 22 1 2 19 0 101:295 26
12. So. Rakovník B 22 1 1 20 0 75:321 25

II. třída - 12. kolo
So. Hředle B - SK Pšovlky B 13 : 5 (45 : 26)
- Polášek M. 4, Martínek J. 3, Vitner K. 3, Vitner R. 2 (2), Vyskočil J. st. 0 (2) čtyřhra Martínek J. – Polášek M.
- Koleníková D. 2, Nachtigal V. ml. 1, Netrh V. 1, Mayer F. 0, čtyřhra Koleníková D. – Netrh V.
R. Třtice A - So. Olešná B 8 : 10 (32 : 35)
- Novotný M. 2, Libovický T. 2, Jirák M. 2, Vidrich F. 2
- Kreidl P. 4, Itner R. 3, Bařtipán J. 1, Hubka M. 0, čtyřhry Bařtipán J. - Hubka M. a Kreidl P. – Itner R.
So. Křivoklát A - FC Jesenice 7 : 11 (34 :39)
- Jaroš L. 4, Povolný J. 1, Novák F. 1 (2), Hauner M. 0, Štěpnička J. 0 (2), čtyřhra Novák F. – Štěpnička J.
- Kotek P. 3, Novotný A. 3, Polák M. 3, Růžička A. 1, čtyřhra Polák M. – Růžička A.
So. Nové Strašecí B - SK Skryje A 9 : 9 (34 : 33)
- Libovický P. 4, Hrdý S. 2, Rovný P. 2, Dundr M. 0, čtyřhra Libovický P. – Dundr M.
- Jedlička J. 3, Švarc J. 2, Jedlička M. 2, Špaček M. 1, čtyřhra Jedlička M. – Švarc J.
SK Přílepy - So. Rakovník C 8 : 10 (33 : 33)
- Holý V. 3, Jílek J. 2, Havel V. 2, Kutílek J. 0, čtyřhra Holý K. – Kutílek J.
- Kratochvíl M. 3, Zach F. 3, Folk J. 2, Pondělíček F. 1, čtyřhra Folk J. - Kratochvíl M.
So. Nesuchyně B - Žst. Rakovník 8 : 10 (36 : 34)
- Barsa T. 4, Staněk M. 3, Jílek M. 1, Micura D. 0
- Jílek R. 3, Chovan D. 2, Franěk F. 2, Chvojan J. 1, čtyřhry Jílek R. - Chovan D. a Franěk F. – Chvojan J.

Konečná tabulka

1. So. Rakovník C 22 18 3 1 0 270:126 61
2. So. Olešná B 22 16 4 2 0 257:139 58
3. SK Přílepy 22 14 2 6 0 246:150 52
4. So. Hředle C 22 13 3 6 0 227:169 51
5. So. N. Strašecí B 22 10 6 6 0 211:185 48
6. So. Křivoklát A 22 8 2 12 0 183:213 40
7. FC Jesenice 22 7 2 13 0 174:222 38
8. R. Třtice A 22 6 4 12 0 185:211 38
9. So. Nesuchyně B 22 7 1 14 0 152:244 37
10. Žst. Rakovník 22 6 2 14 0 166:230 36
11. SK Skryje A 22 4 5 13 0 159:237 35
12. SK Pšovlky B 22 4 4 14 0 146:250 34

III. třída - 15. kolo
So. Lány D - ST Nouzov A 4 : 14 (16 : 44)
- Kosár E. 2, Lážnovský J. 2, Stolár D. 0, Hrbek D. 0 (2)
- Steffl J. 3 + 1WO, Franěk M. 3, Beneš P. 3, Nachtigal V. st. 2, čtyřhry Franěk M. – Beneš P. a Nachtigal V. st. - Steffl J.

III. třída - 19. kolo
So. Olešná C - So. Všetaty A 13 : 5 (42 : 27)
- Šebek M. 4, Vít V. 3, Polák M. 3, Svoboda V. 2, čtyřhra Vít V. – Svoboda V.
- Herink M. 3, Gebhart V. 1, Kalík J. 0, Uhrin P. 0, čtyřhra Herink M. – Gebhart V.

III. třída - 22. kolo
So. Rakovník D - So. Olešná C 6 : 12 (25 : 39)
- Zach F. 4, Zajíc V. 1, Pondělíček F. 0, Renč Z. 0, čtyřhra Zajíc V. – Zach F.
- Polák M. 3, Šebek M. 3, Vít V. 3, Svoboda V. 2, čtyřhra Svoboda V. - Vít V.

III. třída - 12. kolo
TTC Nové Strašecí - So. Všetaty A 6 : 12 (29 : 39)
- Hlad P. 3, Jung R. 2, Mazourek P. 1, Dvořák K. 0
- Hrach R. 3, Herink M. 3, Gebhart V. 3, Uhrin P. 1, čtyřhry Uhrin P. – Hrach R. a Herink M. – Gebhart V.
ST Nouzov A - RC Rakovník B 16 : 2 (51 : 18)
- Šteffl J. 4, Franěk M. 4, Polák T. 3, Beneš P. 3, čtyřhry Franěk M. – Šteffl J. a Polák T. - Beneš P.
- Kolář M. 2, Kurtovič A. 0, Cír J. 0, Knor R. 0
So. Janov B - B. SDH Lubná 5 : 13 (22 : 43)
- Pacourek R. 2, Sladkovský J. 2, Benda J. 0, Fuxa R. 0, čtyřhra Pacourek R. – Sladkovský J.
- Pokorný M. 4, Volevecký M. 3, Zuda A. 3, Novák R. 2, čtyřhra Zuda A. - Novák R.
So. Křivoklát B - So. Rakovník D 10 : 8 (40 : 36)
- Brožek V. 3, Šnídl J. 2, Štěpnička J. 2, Novák F. 1, čtyřhry Novák F. - Šnídl J. a Štěpnička J. – Brožek V.
- Zach F. 4, Zajíc V. 2, Renč Z. 2, Pondělíček F. 0
So. Olešná C - So. Lány D 16 : 2 (51 : 14)
- Vít V. 4, Šebek M. 4, Pavlíček V. 3, Polák M. 3, čtyřhry Šebek M. – Polák M. a Vít V. – Pavlíček V.
- Lážnovský J. 2, Chalupa J. 0, Stolár D. 1, Matoušek F. 0
SK Hřebečníky - So. Hředle D 11 : 7 (38 : 29)
- Tomášek R. 4, Hlaváček J. 2, Jirouš P. 2, Hejný P. 1 (2), Kašpar T. 0 (2), čtyřhry Tomášek R. – Hejný P. a Hlaváček J. – Kašpar T.
- Bečvář M. 3, Mauer L. 3, Vitner T. 1, Dvořák J. 0

Konečná tabulka

1. ST Nouzov A 22 20 1 1 0 281:115 63
2. So. Olešná C 22 16 3 3 0 251:145 57
3. B. SDH Lubná 22 12 5 5 0 214:182 51
4. So. Rakovník D 22 11 3 8 0 210:186 47
5. SK Hřebečníky 22 9 5 8 0 194:202 45
6. TTC Nové Strašecí 22 9 2 11 0 187:209 42
7. So. Lány D 22 7 4 11 0 183:213 40
8. So. Všetaty A 22 7 4 11 0 181:215 40
9. So. Janov B 22 7 4 11 0 194:202 40
10. So. Křivoklát B 22 7 3 12 0 176:220 39
11. So. Hředle D 22 5 4 13 0 165:231 36
12. RC Rakovník B 22 2 2 18 0 140:256 28

IV. třída - 24. kolo
ST Nouzov B - So. Kroučová 11 : 7 (40 : 27)
- Steffl J. 3 + 1WO, Sušánka L. 2, Nachtigal V. st. 2, Polák Jiří 1 (3), Zeman J. 1 (1), čtyřhra Steffl J. - Zeman J.
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 3, Valeš M. 0, Jelínek P. 0 (3), čtyřhra Valeš M. – Jelínek P.
SK Pšovlky C - SK Pavlíkov B 8 : 10 (35 : 37)
- Čechová E. 3, Švejkovský Z. 3, Kadeřábek D. 1, Růžička J. 0, čtyřhra Čechová E. – Kadeřábek D.
- Mika Marcel 4, Mašek V. 2, Pelc P. 2, Gebhart J. 1, čtyřhra Mašek V. – Gebhart J.

IV. třída - 14. kolo
So. Branov - SK Pšovlky C 11 : 7 (38 : 27)
- Mencl M. 4, Pergler P. 2 + 1WO, Kruba V. 2, Horn J. 1 (3), Šípek M. 0 (1), čtyřhra Pergler P. – Mencl M.
- Čechová E. 3, Švejkovský Z. 2, Kadeřábek D. 1, Růžička J. 0 (3), čtyřhra Růžička J. - Švejkovský Z.
SK Skryje B - SK Šanov 4 : 14 (20 : 45)
- Šmíd Z. 2, Barták R. 1, Slepička V. + 1WO, Šmíd P. 0
- Malecký V. 4, Kapoun M. 3, Hlavata J. 3 (3), Wachtel R. 2, čtyřhry Wachtel R. – Kapoun M. a Hlavata J. - Malecký V.
R. Třtice B - So. Nové Strašecí C odloženo
SK Pavlíkov B - So. Janov C 9 : 9 (37 : 34)
- Pelc P. 4, Mika Marcel 3, Mašek V. 1, Gebhart J. 0, čtyřhra Pelc P. - Mika Marcel
- Macek Z. 2 st., Dušek V. 2, Pacourek J. st. 2, Houdek P. st. 2, čtyřhra Houdek P. st. - Pacourek J. st.
So. Křivoklát C - ST Nouzov B 8 : 10 (30 : 40)
- Hošek P. 2, Durčiak J. 2, Šíma R. 2, Šiška J. 2
- Steffl J. 4, Sušánka L. 3, Nachtigal V. st. 1, Polák Jiří 0, čtyřhry Steffl J. – Polák Jiří a Nachtigal V. st. – Sušánka L.
Velká Buková A - So. Hředle E 10 : 8 (35 : 31)
- Svoboda P. 4, Rezek J. 3, Matějovský V. st. 1, Matějovský V. ml. 1, čtyřhra Rezek J. – Svoboda P.
- Skoupý J. 3, Dvořák J. 2, Vitner L. 1, Vyskočil J. st. 1 (2), Hrbek M. 0 (2), čtyřhra Hrbek M. - Dvořák J.
So. Všetaty B - So. Kroučová 4 : 14 (25 : 48)
- Kalík J. 2, Bureš L. 1, Hubková A. 0, Pešek L. 0, čtyřhra Kalík J. – Hubková A.
- Fejfar V. 4, Jelínek P. 4, Kováčik J. 3, Valeš M. 2, čtyřhra Valeš M. – Jelínek P.

1. So. N. Strašecí C 23 22 1 0 0 315:99 68
2. So. Kroučová 23 19 1 3 0 277:137 62
3. SK Šanov 24 18 0 6 0 288:144 60
4. ST Nouzov B 24 17 2 5 0 266:166 60
5. R. Třtice B 22 16 2 4 0 255:141 56
6. SK Skryje B 24 10 1 13 0 185:247 45
7. So. Branov 23 8 3 12 0 184:230 42
8. So. Hředle E 24 6 6 12 0 190:242 42
9. SK Pavlíkov B 24 8 2 14 0 185:247 42
10. Velká Buková A 24 8 1 15 0 179:253 41
11. So. Všetaty B 24 7 2 15 0 164:268 40
12. So. Janov C 23 6 3 14 0 163:251 38
13. SK Pšovlky C 24 5 1 18 0 161:271 35
14. So. Křivoklát C 24 2 1 21 0 158:274 29

V. třída - 19. kolo
So. Nové Strašecí D - R. Třtice C 17 : 1 (53 : 8)
- Dundr M. 4, Vyskočil Z. 4, Doubravský P. 4, Pokorný J. 3, čtyřhry Dundr M. – Vyskočil Z. a Doubravský P. - Pokorný J.
- Vojtík P. 1, Svobodová L. 0, Eis V. 0, Vožej J. 0
V. třída - 20. kolo
So. Lány E - B. TTC Rynholec A 6 : 12 (23 : 40)
- Matoušek F. 3, Chalupa J. 2, Cibík P. 1, Stolár D. 0
- Dundrová G. 4, Špička M. 3, Batelka D. 2, Špička A. 1, čtyřhry Špička M. – Dundrová G. a Špička A. – Batelka D. WO
V. třída - 21. kolo
So. Nové Strašecí D - So. Olešná D 14 : 4 (45 : 12)
- Dundr M. 3, Vyskočil Z. 3, Doubravský P. 3, Pokorný J. 3, čtyřhry Dundr M. – Vyskočil Z. a Doubravský P. - Pokorný J.
- Pavlíček V. 4, Těšínský Michal 0, Vaic M. 0, Těšínský Matouš 0

V. třída - 12. kolo
So. Lány E - So. Skřivaň 6 : 12 (27 : 39)
- Matoušek F. 2, Stolár D. 1 + 1WO, Cibík P. 1, Tlustý M. 0, čtyřhra Matoušek F. – Stolár D.
- Broum Z. 4, Němeček P. 4, Gebhart F. 2, Megerle M. 1 (3), čtyřhra Broum Z. – Němeček P.
R. Třtice C - So. Olešná D 7 : 11 (24 : 36)
- Vojtík P. 3, Eis V. 2, Svobodová L. 2
- Pavlíček V. 3 + 1WO, Vaic M. 2 + 1WO, Těšínský Michal 0 + 1WO, Těšínský Matouš 0 + 1WO, čtyřhry Pavlíček V. – Kočovský L. a Těšínský Michal - Vaic M. WO
So. Janov D - ST Nouzov C 5 : 13 (22 : 43)
- Mrázek J. ml. 2, Pacourek M. 2, Wágnerová A. 1, Šorsáková V. 0
- Zeman J. 4, Polák Jiří 3, Šťastný D. 3, Polák Josef 1, čtyřhry Polák Jiří – Zeman J. a Polák Josef – Šťastný D.
So. Nové Strašecí D - SK Skryje C 17 : 1 (52 : 7)
- Dundr M. 4, Vyskočil D. 4, Doubravský P. 4, Pokorný J. 3, čtyřhry Dundr M. – Vyskočil Z. a Doubravský P. – Pokorný J.
- Krauz J. 1, Šimůnek L. 0, Hošek P. 0, Hůla V. 0
Velká Buková B - TTC Rynholec A 3 : 15 (15 : 46)
- Štefan Z. 3, Matějovský P. 0, Duchoň R. 0, Zika J. 0
- Dundrová G. 4, Špička A. 3, Batelka D. 3, Špička M. 3, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
So. Nesuchyně C - TTC Rynholec B 8 : 10 (27 : 36)
- Vopravil M. 4, Chládek D. 3, Pátek R. 1, Pátek Š. 0
- Fejfar T. 3, Píša J. 2, Halenková P. 2, Kratěna J. 1, čtyřhry Píša J. – Fejfar T. a Halenková P. – Kratěna J.

1. So. Skřivaň 22 20 1 1 0 300:96 63
2. So. N. Strašecí D 22 18 3 1 0 275:121 61
3. B. TTC Rynholec A 22 17 3 2 0 279:117 59
4. B. TTC Rynholec B 22 16 2 4 0 268:128 56
5. Velká Buková B 22 8 4 10 0 175:221 42
6. ST Nouzov C 21 8 1 12 0 179:199 38
7. So. Lány E 21 7 2 12 0 168:210 37
8. So. Janov D 22 6 3 13 0 162:234 37
9. R. Třtice C 21 5 3 13 0 150:228 34
10. SK Skryje C 22 5 1 16 0 103:293 33
11. So. Olešná D 22 4 2 16 0 142:254 32
12. So. Nesuchyně C 21 3 1 17 0 139:239 28