Jak byste zhodnotil vaše poslední vystoupení v letošní halové sezoně?
Přijel druhý tým tabulky, který ještě bojoval o první místo, navíc vloni celou soutěž vyhrál, takže proti nám byl jasným favoritem. Přestože jsme neodehráli špatné utkání, k bodům to nakonec nevedlo. Musím uznat, že Zruč byla lepší, měla větší štěstí v koncovkách. My jsme dokázali vyhrát druhý set celkem jednoznačně o třináct balonů, jednou naopak prohrát o deset, jinak to byly vcelku vyrovnané sady, bohužel na body to tentokrát nestačilo.

V tabulce jste nakonec skončili předposlední, když vás v závěru přeskočil Český Brod, jak hodnotíte vaše umístění?
Český Brod měl mohutný finiš, soutěž byla velice vyrovnaná a bohužel u nás podobně jako u ostatních týmů závisí jednotlivé výsledky na tom, v jakém složení se na zápas sejdeme. Sestavu jsme tedy neměli úplně ustálenou. Měli jsme horší i lepší chvíle, horších chvil bylo nakonec více. Také jsme někdy skoro ani neodjeli na zápas, ale tak to prostě je. Bylo hodně zraněných, hodně lidí, co chodili občas, takže nakonec byl úspěch i to, že jsme všechna utkání odehráli.

Co říkáte na vítěze krajského přeboru – Dobříš? Myslíte si, že má šanci postoupit do II. ligy?
Dobříš to v kvalifikaci nebude mít lehké. K nám přijeli v šesti, u nich nastoupili v sedmi, takže to hrají prakticky v těch samých lidech. Kvalitu by na postup mít mohli, ale museli by tým doplnit o nějaké příbramské hráče. Co jsem se s nimi bavil, tak kvalifikaci zkusí a dál se uvidí. Pokud však tým neposílí, nemyslím si, že by měli velkou šanci na postup. Jinak nám jejich styl docela seděl, neboť jsme je dokázali obrat o čtyři body.

Které utkání považujete z vašeho pohledu za nejpovedenější?
Nejpovedenější bylo právě utkání s Dobříší v 16. kole. Za sezonu pouze čtyřikrát prohráli a jednou to bylo právě u nás a navíc hladce 3:0 na sety. To jsme hráli opravdu dobře.

Naopak nejméně povedené bylo naše vystoupení v Brodě asi před měsícem, kde jsme v obou utkáních prohráli. Tam jsme měli také trochu smůly v koncovkách a díky těmto výhrám nás nakonec v tabulce přeskočil.

Co vás čeká nyní?
V nejbližší době máme pauzu. Začínáme až na konci dubna antukovou soutěž, kde tento nás tým, co hraje nyní KP I. třídy, se rozloží na dva týmy – 1. SVC a Lokomotivu – a budeme dohrávat druhou polovinu jarní soutěže. Čeká nás tedy ještě osm zápasů.

Poté si spolu sedneme a zvážíme, zda budeme pokračovat v krajském přeboru I. třídy i nadále. Přemýšlíme teď o tom, zda dáme dohromady dostatek lidí, neboť zápasů je tam opravdu hodně. Často nás jezdilo pouze šest a takto se tato soutěž hrát nedá. Potřebovali bychom alespoň osm lidí, kteří by jezdili pravidelně na zápasy a tolik nás v tuto chvíli bohužel není. Je to vše ještě v jednání a uvidíme, co bude příští rok. Každopádně antukovou soutěž, myslím, udržíme, tam je přece jen více lidí, co to mohou hrát.