Svoji účast potvrdili například bývalý profesionální boxer, držitel pásu interkontinentálního šampiona WBA a novopečený mistr republiky Ondřej Pála, charitativní akci rovněž podpoří zápasníci MMA Alex Cverna či Tomáš Peleška. Přítomnost Karlose „Terminátora“ Vémoly, který před galavečerem svedl „zápas století“ s Attilou Véghem, je zatím nejistá. „Karlos kvůli zranění právě podstoupil operaci, takže zatím nevíme, zda dorazí. Pokud ne, zastoupí ho jeho trenér, který by přivezl jeho pásy, ale i dres k vydražení,“ sdělil moderátor a zároveň jeden z organizátorů večera Petr Mendík. K vydražení bude rovněž obraz od Kateřiny Milfaitové.

Celkem bude během večera k vidění deset boxerských duelů. „Z osobností bych vyzdvihl hlavně účast učitele Petra Zrubce, který na mě chystá nějakou show, nacvičil i velkolepý nástup. Trénují ho jak děti a učitelé ve škole, tak i hokejisté. Všude rozhlásil, že padnu,“ usmívá se hlavní organizátor akce, vedoucí boxerského oddílu TJ-TZ Rakovník Radek Červený.

Nebude chybět ani dívčí čokoládová show, vystoupení závodnic Aerobic clubu Angels či taneční skupiny Chippendales mini. Představí se rovněž rakovničtí workouteři nebo DDM Rakovník. Začíná se v 19 hodin a galavečerem bude provázet vedle Petra Mendíka i známá moderátorka Marcela Tomčíková Škábová. Akci rovněž podpoří boxeři z přáteleného oddílu Weimar, dále Motorkáři handicapovaným dětem, novostrašečtí motorkáři a tradičně i domácí Astacus Rakovník.

Vstupné v předprodeji činí 130 Kč, na místě 150 Kč. „Vstupenky budou slosovatelné a bude se hrát o zajímavé ceny. Všem sponzorům za ceny moc děkujeme a strašně se těšíme na ty, kteří nás přijdou podpořit,“ doplňuje Radek Červený. Výtěžek z charitativní akce bude věnován nemocnému Adámkovi, který trpí Duschennovou svalovou dystrofií.