Přílepy, Janov i Krupá bodovaly, naprázdno vyšel rakovnický Sokol na domácích stolech s Olešnou. Rozhodnuto není ani v boji o okresní titul, protože vedoucí KK Rakovník uklouzl ve Hředlích. Rakovnické derby KST - RC pak vyznělo jednoznačně pro domácí.


SK Přílepy A-So.Krupá A
9:9

Pro oba týmy existenční souboj byl dlouho vyrovnaný, až se za stavu 4:4 podařilo odskočit hostům po singlech Holý-Kapoun 0:3, Jílek-Macek 0:3 a Kutílek-J.Mrázek 1:3.Vedení však Krupá neudržela zejména proto, že v domácím dresu bodoval třikrát Muller, který však přece jen jednou našel přemožitele v pěti setech v J.Mrázkovi.V dramatické koncovce pak Přílepy dokonce vedly 9:8, ale Kutílek podlehl 2:3 na sety Mackovi a bylo rozhodnuto o dělbě bodů.


KST Rakovník C - RC Rakovník A
13:5

Noty zápasu určovala hlavně domácí dvojice Podestát a Froněk, za hosty pak bodoval dvakrát pouze Krůta, když našel recept na Vlčka i Šebka.Toho pak přehrál ve třech setech i Hejda a Dupač téměř bezchybnou obranou zdolal Vlčka.To bylo ze strany RC téměř vše, i když Raci mohli dokázat více, avšak ve dvouhrách Podestát-Hejda 3:2, Podestát-Krůta 3:2 a Podestát-Dupač 3:2 jim k lepšímu výsledku chyběl jen krůček.


So.Hředle A - KK Rakovník
10:8

Utkání bylo hlavně soubojem domácího kvarteta Novák, Beránek, Linc a Dvořáček s nejúspěšnější dvojicí soutěže Štengl a Cír, protože Fojtík nedotáhl slibné vedení proti Novákovi a ani Koloc zejména v koncovkách setů s Dvořáčkem a Beránkem neuspěl.
A tak cenné vítězství slavili v domácím prostředí domácí,kteří se tak posunuli do klidných vod středu tabulky s výraznějším odstupem na kvarteto bojující o záchranu.

So.N.Strašecí A - So.N.Strašecí B
11:7

V předehrávaném oddílovém derby zvítězil podle očekávání favorit a po zaváhání KK Rakovník ve Hředlích má stále ještě naději na zlatou příčku.Tým s postupovými ambicemi nedal svým oddílovým kolegům šanci a v jeho dresu si zahráli i náhradníci z lavičky.
Rezerva Nového Strašecí je tak i nadále jediným mužstvem, které se v letošním ročníku neradovalo z výhry a smutná sezona pro ni skončí sestupem do II.třídy.

So.Nesuchyně A-So.Janov A
9:9

Janovští lvi zabojovali i na horké půdě v Nesuchyni a čtvrtému celku tabulky byly vyrovnanými soupeři.První signál k nástupu hostů dal R.Pacourek výhrou nad Šerákem, Dráždil si poradil s Hettem, kterého v pěti setech porazil i J.Pacourek.Na 8:8 vyrovnával v rozhodující sadě 11:9 Hetto proti Amlerovi, Šerák si pak lehce poradil s J.Pacourkem, ale na zaslouženou remízu Janov přece jen dosáhl zásluhou své jedničky Dráždila, jenž našel recept na domácího V.Šebka.

So.Rakovník A- So.Olešná A 6:12

Domácí v herním útlumu podobně jako vloni, navíc v sestavě chyběl Jansa, nedokázali bodovat a od předposlední Krupé už je čtyči kola před koncem dělí pouze dva body.Za stavu 3:3 Miller podlehl v koncovkách setů Bařtipánovi, Jerhot Kočovskému a Cibulka Procházkovi,Olešná, které chyběl Lédl, náskok celkem bez větších problémů uhlídala až do konce.Olešná se tak drží na dohled jediného bodu za bronzovou příčkou.

MIROSLAV KOLOC