„Dál už nikdy nejdeme. Marek vždy říká, že co jsme nenatrénovali do této doby, to už odpoledne nedožeme. Raději jsme se celé odpoledne věnovali odpočinku, regeneraci a doléčování šrámů. Do parády si nás vzal jak masér Jirka Kreps, tak i kondiční trenér Petr Mendík, který má bohaté zkušenosti s rehabilitací ledem,“ říká Olivia Prokopová.

Té jsme se také coby spolufavoritky turnaje zeptali, s jakými cíli do soutěže dnes v patnáct hodin středoevropského času vstoupí. „S těmi nejvyššími. Myslím, že máme slušně natrénováno, teď to jen prodat. Včera a dnes jsme se věnovali kontrolním kolečkům a výsledky byly hodně slušné. A co říkám soupeřům? Vůbec nic, nestarám se o ně,“ odpovídá kategoricky.

Další dotaz směřoval na její početnou skupinu příznivců. „Dostávám spoustu povzbudivých zpráv z celého světa – například z Velké Británie, Finska, Švédska, ale samozřejmě nejvíce z Česka. Několik fanoušků dorazilo dokonce už i do Myrtle Beach. Nechci ani já, ani ostatní členové týmu, nikoho zklamat, a proto uděláme pro konečný úspěch maximum. Jednoduché to ale samozřejmě nebude. V následujících třech dnech nás čeká dvanáct okruhů, dnes a zítra po pěti, v sobotu dva finálové. Pak teprve budeme vědět, kdo oblékne zelené sako, které je určené jen a jen pro vítěze U.S. Masters.“