I. třída - 12. kolo

So. Nové Strašecí A - So. Nesuchyně A 12 : 6 (38 : 24)
- Fabinger F. 3, Pittner K. 3, Brožek M. 2, Libovický V. 2, čtyřhry Brožek M. – Libovický V. a Fabinger F. – Pittner K.
- Hetto T. 4, Šerák M. 2, Krob M. 0, Šebek V. 0

So. Janov A - RC Rakovník A 6 : 12 (27 : 39)
- Dráždil M. 3, Pacourek J. ml. 1, Amler Mil. 1, Fric J. 0 (3), Pacourek R. 0 (1), čtyřhra Amler Mil. – Dráždil M.
- Hejda L. 4, Dupač Z. 3, Krůta V. 3, Kolář M. 1, čtyřhra Krůta V. – Hejda L.

So. Olešná A - So. Rakovník A 9 : 9 (37 : 37)
- Kreidl P. 3, Lédl J. 2, Procházka T. 2, Kočovský T. 0 (2), Bařtipán Z. 1 (2), čtyřhra Kočovský T. – Lédl J.
- Stibor J. 4, Miller F. 2, Jansa S. ml. 2 (2), Cibulka J. 0, Jansa S. st. 0 (2), čtyřhra Miller F. – Stibor J.

So. Rakovník B - So. Lány C 11 : 7 (39 : 26)
- Mladý V. 4, Čermák L. 2, Hlavatý V. 2, Jerhot J. 2, čtyřhra Mladý V. – Hlavatý V.
- Szabo J. 3, Eichenmann F. 2, Slánička P. 1, Ságnerová M. 0, čtyřhra Slánička P. – Szabo J.

So. Krupá A - So. Hředle A nedohráno
- v herně družstva stolního tenisu So. Krupá nebylo dodrženo ustanovení čl. 5 RMS 2009/2010

KK Rakovník - SK Přílepy A 9 : 9 (34 : 34)
- Cír L. 3, Štengl J. 3, Sušánka P. 1, Havel V. 1, čtyřhra Cír L. – Holý J.
- Müller J. 4, Jílek J. 2, Kutílek J. 2, Holý K. 0, čtyřhra Müller J. – Jílek J.

1. KK Rakovník 12 8 4 0 0 135:81 32
2. RC Rakovník A 12 8 2 2 0 137:79 30
3. So. Hředle A 11 8 2 1 0 124:74 29
4. So. N. Strašecí A 12 6 4 1 1 109:107 27
5. So. Olešná A 12 5 3 4 0 108:108 25
6. So. Rakovník A 12 5 3 4 0 108:108 25
7. SK Přílepy A 12 4 2 6 0 107:109 22
8. So. Nesuchyně A 12 4 2 6 0 111:105 22
9. So. Krupá A 11 4 2 5 0 101:97 21
10. So. Janov A 12 3 3 6 0 94:122 21
11. So. Lány C 12 1 1 10 0 77:139 15
12. So. Rakovník B 12 1 0 11 0 67:149 14

II. třída - 12. kolo

SK Přílepy B - SK Skryje A 13 : 5 (46 : 26)
- Mayer F. 3, Hubka M. 3, Zajíc V. 3, Adamczuk J. 3, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
- Jedlička J. 1, Rybáček L. 1, Jedlička M. 1, Pour J. 1, čtyřhra Jedlička J. – Rybáček L.

So. Hředle B - So. Křivoklát A 9 : 9 (37 : 33)
- Polášek M. 3 + 1WO, Martínek J. 3, Bečvář M. 2, Vitner R. 0
- Brožek V. 3, Štěpnička J. 2, Hauner M. 1, Jaroš L. 1 (3), čtyřhry Brožek V. – Jaroš L. a Hauner M. – Štěpnička J.

So. Panoší Újezd - So. Rakovník C 11 : 7 (43 : 28)
- Beneš V. st. 4, Tomášek R. 3, Zuda A. 2, Čekal V. 1, čtyřhra Tomášek R. – Čekal V.
- Zelenka V. 2, Renč Z. 2, Zach F. 2, Procházka V. 0, čtyřhra Zach F. – Procházka V.

So. Rakovník D - So. Olešná B 6 : 12 (27 : 41)
- Jansa S. ml. 4, Sosna P. 1, Pitař M. 1, Kratochvíl M. 0
- Pavlíček V. 3, Kreidl P. 3, Folber J. 2, Itner R. 2, čtyřhry Pavlíček V. – Kreidl P. a Folber J. – Itner R.

RC Rakovník B - TJ Čistá A 11 : 7 (40 : 36)
- Smitka L. 3, Brabcová A. 3, Pavlík M. 2, Cafourek M. 1, čtyřhry Cafourek M. – Smitka L. a Pavlík M. – Brabcová A.
- Bezstarosti V. 4, Zeman J. 1, Bedenk P. 1, Smetana J. ml. 1

So. Nové Strašecí B - St. Rakovník 16 : 2 (49 : 19)
- Brožek M. 3 + 1WO, Rovný P. 3 + 1WO, Červený Z. 3 + 1WO, Zíma M. 1 + 1WO, čtyřhry Zíma M. – Brožek M. a Červený Z. – Rovný P. WO
- Chovan D. 1, Franěk F. 1, Chvojan J. 0

1. So. N. Strašecí B 12 10 0 2 0 147:69 32
2. So. Křivoklát A 12 8 3 1 0 127:89 31
3. So. Hředle B 12 7 3 2 0 129:87 29
4. TJ Čistá A 12 8 0 4 0 128:88 28
5. So. P. Újezd 12 7 2 3 0 124:92 28
6. SK Přílepy B 12 5 2 5 0 98:118 24
7. So. Olešná B 12 5 1 6 0 117:99 23
8. So. Rakovník C 12 3 3 6 0 85:131 21
9. St. Rakovník 12 3 1 8 0 95:121 19
10. RC Rakovník B 12 3 1 8 0 90:126 19
11. SK Skryje A 12 2 2 8 0 79:137 18
12. So. Rakovník D 12 1 2 9 0 77:139 16

III. třída - 12. kolo

So. Nové Strašecí C - So. Všetaty A 11 : 7 (38 : 32)
- Brožek M. 3, Libovický R. 3, Vlášek O. 2, Hladký J. 1, čtyřhry Brožek M. – Libovický R. a Hladký J. – Vlášek O.
- Herink M. 4, Gebhart V. 2, Herink O. 1, Bureš L. 0

TJ Čistá B - So. Krupá B 9 : 9 (36 : 34)
- Šajner J. 3, Zlechovec E. 3, Lepka M. st. 2, Votýpka J. 0, čtyřhra Lepka M. st. – Šajner J.
- Kapoun K. 3, Veselský P. 2, Svoboda V. 2, Macek Z. st. 1, čtyřhra Macek Z. st. – Kapoun K.

SK Hřebečníky A - Loko Lužná 8 : 10 (31 : 34)
- Kopřiva A. 3, Tomášek M. 2, Krůta J. 2, Jirouš P. 0, čtyřhra Kopřiva A. – Krůta J.
- Štrougal L. ml. 3, Hájek J. 3, Komínek O. 2, Štrougal L. st. 1, čtyřhra Hájek J. – Štrougal L. ml.

So. Kroučová A - So. Olešná C 12 : 6 (45 : 28)
- Fejfar V. 3, Jelínek P. 3, Kováčik J. 3, Kalivoda Š. 1, čtyřhry Kalivoda Š. - Jelínek P. a Fejfar V. – Kováčik J.
- Folber J. 3, Vít V. 2, Červenka J. 1, Leskovjan M. 0 (3), Kočovský L. 0 (1)

So. Křivoklát C - So. Janov B 14 : 4 (46 : 31)
- Dolejš J. 4, Mika L. 4, Mika M. 3, Lysý V. 2, čtyřhra Mika M. – Dolejš J.
- Fric J. 2, Šobek V. 1, Ryska L. 0, Houdek P. st. 0, čtyřhra Houdek P. st. – Šobek V.

So. Křivoklát B - So. Nesuchyně B 9 : 9 (34 : 30)
- Dlouhý M. 4, Pavlíček J. 2, Durčiak J. 1 (3), Šiška J. 0, Šíma R. 0 (1), čtyřhry Durčiak J. – Pavlíček J. a Šiška J. – Dlouhý M.
- Barsa T. 3, Vopravil M. 3, Krob P. 2, Micura D. 1

1. So. Křivoklát C 12 10 1 1 0 135:81 33
2. So. Všetaty A 12 9 1 2 0 127:89 31
3. So. Janov B 12 8 0 4 0 111:105 28
4. So. N. Strašecí C 12 8 0 4 0 122:94 28
5. So. Olešná C 12 7 1 4 0 116:100 27
6. So. Kroučová A 12 5 2 5 0 122:94 24
7. SK Hřebečníky A 12 5 2 5 0 105:111 24
8. Loko Lužná 12 4 1 7 0 92:124 21
9. TJ Čistá B 12 4 1 7 0 103:113 21
10. So. Nesuchyně B 12 4 1 7 0 103:113 21
11. So. Křivoklát B 12 2 1 9 0 88:128 17
12. So. Krupá B 12 0 1 11 0 72:144 13

IV. třída - 12. kolo

R. Třtice A - SK Pšovlky A 6 : 12 (28 : 41)
- Vidrich F. 2, Eis J. 2, Halíř D. 0, Vojtík P. 0 (3), Kandler Z. 0 (1), čtyřhry Halíř D. – Eis J. a Kandler Z. – Vidrich F.
- Charvát L. 4, Šulitka O. 3, Flajšingr P. 3, Koleníková D. 2

So. Skřivaň - RC Rakovník C 0 : 18 ( 5 : 54)
- Lev A. 0, Gebhart F. 0, Ledvinka M. 0, Broum Z. 0
- Štysová G. 4, Pýcha H. 4, Cír J. 4, Kolář M. 4, čtyřhry Štysová G. – Cír J. a Pýcha H. – Kolář M.

So. Lány D - So. Kroučová B 15 : 3 (47 : 17)
- Moravec P. ml. 4, Lážnovský J. 4, Ságnerová M. 3, Moravec P. 3, čtyřhra Moravec L. – Moravec P. ml.
- Kalivoda Š. 2, Štěchmüllerová A. 0, Štěchmüllerová V. 0, Fejfar T. 0, čtyřhra Štěchmüllerová A. – Kalivoda Š.

B. Lubná - SK Hřebečníky B 15 : 3 (48 : 20)
- Pokorný M. 4, Spurný P. 4, Novák R. 3, Volevecký M. 2, čtyřhry Volevecký M. – Pokorný M. a Spurný P. – Novák R.
- Hejný P. 2, Skála P. 1, Kolský V. 0, Jirouš P. 0

SK Pavlíkov - So. Janov C 14 : 4 (49 : 20)
- Jílek J. 4, Mika M. 3, Mrzena J. 3, Pelc Petr 2, čtyřhry Pelc Př. – Jílek J. – Mika M. – Mrzena J.
- Černý J. 3, Černý M. 1, Amler Mar. 0, Benda J. 0

SK Skryje B - So. Nesuchyně C 14 : 4 (45 : 16)
- Zíma P. 4, Korf J. 4, Hůla J. 4, Jedlička P. 0, čtyřhry Zíma P. – Jedlička P. a Korf J. – Hůla J.
- Holeček V. st. 1, Jílek M. 1, Barsa J. 1, Češka F. 1

1. SK Pšovlky A 12 10 1 1 0 150:66 33
2. B. Lubná 12 9 1 2 0 130:86 31
3. SK Hřebečníky B 12 9 0 3 0 119:97 30
4. So. Lány D 12 9 0 3 0 130:86 30
5. SK Pavlíkov 12 8 0 4 0 123:93 28
6. SK Skryje B 12 7 2 3 0 135:79 28
7. RC Rakovník C 12 6 1 5 0 124:92 25
8. So. Janov C 12 4 0 8 0 102:114 20
9. So. Nesuchyně C 12 3 1 8 0 87:127 19
10. So. Kroučová B 12 1 2 9 0 71:145 16
11. R. Třtice A 12 1 1 10 0 71:145 15
12. So. Skřivaň 12 0 1 11 0 52:164 13

V. třída - 11. kolo

SK Pšovlky B - R. Třtice B 13 : 5 (43 : 24)
- Netrh V. 4, Koleníková D. 3, Švejkovský Z. 3, Šulitka V. 2, čtyřhra Netrh V. – Koleníková D.
- Kolek V. 3, Novotný M. 1, Nedvěd D. 0, Urbanovič V. 0, čtyřhra Urbanovič V. – Vožechová M.

SK Skryje C - TJ Čistá C odloženo

So. Všetaty B - SK Pšovlky C 18 : 0 (54 : 8)
- Kalík J. ml. 4, Uhrin P. 4, Pešek L. 4, Pešek M. 4, čtyřhry Kalík J. ml. – Uhrin P. a Pešek L. – Pešek M.
- Kochleffl P. 0, Čechová E. ml. 0, Leman N. 0, Kroupa V. 0

1. R. Třtice B 11 10 0 1 0 132:66 31
2. SK Pšovlky B 11 7 0 4 0 134:64 25
3. TJ Čistá C 10 6 1 3 0 114:66 23
4. So. Všetaty B 11 5 0 6 0 99:99 21
5. SK Skryje C 10 2 1 7 0 72:108 15
6. SK Pšovlky C 11 1 0 10 0 25:173 13

Oddíl stolního tenisu Sokol Lány pořádá v sobotu 16. ledna 2010 Turnaj mládeže Rakovnicka Kladenska v kategoriích nejmladší žactvo (nar. od 1.1.1999), mladší žactvo (nar. od 1.1.1997 do 31.12.1998) a starší žactvo (nar. od 1.1.1995 do 31.12.1996).

Systém turnaje: a) ve skupinách, b) vyřazovacím způsobem. Prezentace a přihlášky: od 8:00 do 8:30 hod. v místě konání – sokolovna Lány. Vklad do turnaje: 50 korun.

JAROSLAV KRAUS