VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KK Rakovník podlehl Krupé

Rakovnicko - Přinášíme vám aktuální výsledkový servis OP stolních tesnitů na Rakovnicku.

26.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Josef Petráček

I. třída - 14. kolo

So. Nesuchyně A - RC Rakovník A 9 : 9 (39 : 33)
- Hetto T. 3, Šerák M. 2, Šebek V. 2, Krob M. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Hejda L. 4, Krůta V. 2, Dupač Z. 2, Smitka L. 0, čtyřhra Dupač Z. – Smitka L.

So. Nové Strašecí A - So. Rakovník A 10 : 8 (37 : 29)
- Pittner K. 4, Fabinger F. 3, Libovický V. 2, Brožek M. 0, čtyřhra Fabinger F. – Pittner K.
- Jansa S. 2, Stibor J. 2, Cibulka J. 2, Jansa S. ml. 1 (2), Miller F. 0 (2), čtyřhra Jansa S. st. – Cibulka J.

So. Janov A - So. Lány C 12 : 6 (39 : 27)
- Dráždil M. 3, Amler Mil. 3, Pacourek R. 2, Pacourek J. ml. 1 (2), Fric J. 1 (2), čtyřhry Pacourek R. – Pacourek J. ml. a Dráždil M. – Amler Mil.
- Szabo J. 3, Slánička P. 2, Eichenmann F. 1, Ságnerová M. 0

So. Olešná A - So. Hředle A 9 : 9 (33 : 37)
- Procházka T. 2, Lédl J. 2, Kočovský T. 2, Bařtipán Z. 2, čtyřhra Kočovský T. – Lédl J.
- Novák T. 3, Beránek J. 3, Dvořáček J. 2, Vitner K. 0, čtyřhra Novák T. – Dvořáček J.

So. Rakovník B - SK Přílepy A 6 : 12 (29 : 41)
- Hlavatý V. 2, Mladý V. 2, Čermák L. 2, Jerhot J. 0
- Jílek J. 4, Müller J. 4, Kutílek J. 1, Holý K. 1 (2), Adamczuk J. 0 (2), čtyřhry Holý K. – Kutílek J. a Jílek J. – Müller J.

So. Krupá A - KK Rakovník 10 : 8 (36 : 31)
- Mrázek M. 3, Macek Z. ml. 2, Mrázek J. 2, Kapoun O. 1, čtyřhry Mrázek J. – Kapoun O. a Mrázek M. – Macek Z. ml.
- Cír L. 4, Fojtík J. 2, Koloc M. 1, Holý J. 1

1. KK Rakovník 14 8 5 1 0 152:100 35
2. So. Hředle A 13 9 3 1 0 145:89 34
3. RC Rakovník A 14 8 3 3 0 150:102 33
4. So. N. Strašecí A 14 8 4 1 1 133:119 33
5. So. Olešná A 14 6 4 4 0 132:120 30
6. So. Rakovník A 14 6 3 5 0 129:123 29
7. SK Přílepy A 14 6 2 6 0 130:122 28
8. So. Nesuchyně A 14 4 4 6 0 129:123 26
9. So. Krupá A 13 5 2 6 0 118:116 25
10. So. Janov A 14 4 3 7 0 111:141 25
11. So. Lány C 14 1 1 12 0 86:166 17
12. So. Rakovník B 14 1 0 13 0 79:173 16

II. třída - 14. kolo

SK Přílepy B - So. Křivoklát A 6 : 12 (31 : 41)
- Zajíc V. 2, Adamczuk J. 2, Mayer F. 1, Hubka M. 0, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
- Jaroš L. 4, Brožek V. 4, Mika L. 2, Hauner M. 1, čtyřhra Brožek V. – Mika L.

SK Skryje A - So. Rakovník C 10 : 8 (37 : 32)
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 3, Švarc J. 1, Pour J. 1, čtyřhry Jedlička J. – Švarc J. a Jedlička M. – Pour J.
- Renč Z. 3, Procházka V. 3, Zach F. 2, Zelenka V. 0

So. Hředle B - So. Olešná B 13 : 5 (43 : 28)
- Polášek M. 4, Martínek J. 3, Bečvář M. 3, Vitner K. 2, čtyřhra Polášek M. – Vitner K.
- Kreidl P. 2, Pavlíček V. 1, Itner R. 1, Bařtipán J. 0, čtyřhra Pavlíček V. – Kreidl P.

So. Panoší Újezd - TJ Čistá A 13 : 5 (45 : 26)
- Beneš V. st. 4, Zuda A. 3, Tomášek R. 3, Čekal V. 2, čtyřhra Zuda A. – Beneš V. st.
- Bezstarosti V. 2, Lepka M. ml. 2, Bedenk P. 0, Zeman J. 0, čtyřhra Lepka M. ml. – Zeman J.

So. Rakovník D - St. Rakovník 11 : 7 (42 : 34)
- Pitař M. 3, Sosna P. 3, Jansa S. ml. 3, Kratochvíl M. 1, čtyřhra Sosna P. – Pitař M.
- Chovan D. 3, Jílek R. 2, Franěk F. 1, Chvojan J. 0, čtyřhra Chovan D. – Jílek R.

RC Rakovník B - So. Nové Strašecí B 12 : 6 (41 : 28)
- Cafourek M. 3, Smitka L. 3, Brabcová A. 3, Pavlík M. 3
- Brožek M. 3, Rovný P. 1, Červený Z. 0, Zíma M. 0, čtyřhry Zíma M. – Brožek M. a Červený Z. – Rovný P.

1. So. Křivoklát A 14 10 3 1 0 152:100 37
2. So. N. Strašecí B 14 11 0 3 0 163:89 36
3. So. Hředle B 14 9 3 2 0 155:97 35
4. So. P. Újezd 14 9 2 3 0 149:103 34
5. TJ Čistá A 14 9 0 5 0 148:104 32
6. SK Přílepy B 14 5 2 7 0 112:140 26
7. So. Olešná B 14 5 1 8 0 128:124 25
8. St. Rakovník 14 4 1 9 0 112:140 23
9. RC Rakovník B 14 4 1 9 0 110:142 23
10. So. Rakovník C 14 3 3 8 0 98:154 23
11. SK Skryje A 14 3 2 9 0 94:158 22
12. So. Rakovník D 14 2 2 10 0 91:161 20

III. třída - 14. kolo

So. Všetaty A - So. Krupá B 14 : 4 (45 : 18)
- Herink M. 4, Herink O. 4, Gebhart V. 4, Kalík J. ml. 1 (2), Bureš L. 0 (2), čtyřhra Gebhart V. – Herink M.
- Veselský P. 1, Svoboda V. 1, Bureš J. 1, Macek Z. st. 0, čtyřhra Macek Z. st. – Bureš J.

So. Nové Strašecí C - Loko Lužná 11 : 7 (37 : 26)
- Brožek M. 3 + 1WO, Hladký J. 1 + 1WO, Doubravský P. 1 + 1WO, Libovický R. 0 + 1WO, čtyřhry Brožek M. – Libovický R. a Hladký J. – Doubravský P. WO
- Štrougal L. st. 3, Hájek J. 2, Komínek O. 2

TJ Čistá B - So. Olešná C 12 : 6 (41 : 26)
- Zlechovec E. 4, Lepka M. ml. 4, Šajner J. 3, Lepka M. st. 0, čtyřhra Lepka M. st. – Lepka M. ml.
- Folber J. 2, Kočovský L. 1, Vít V. 1, Červenka J. 1, čtyřhra Kočovský L. – Červenka J.

SK Hřebečníky A - So. Janov B 7 : 11 (30 : 40)
- Kopřiva A. 3, Tomášek M. 2, Jirouš P. 1, Kašpar T. 1
- Fric J. 3, Šobek V. 3, Houdek P. st. 2, Ryska L. 1, čtyřhry Fric J. – Ryska L. a Houdek P. st. – Šobek V.

So. Kroučová A - So. Nesuchyně B 11 : 7 (41 : 33)
- Kováčik J. 3, Jelínek P. 3, Fejfar V. 3, Kalivoda Š. 1, čtyřhra Fejfar V. – Kováčik J.
Vopravil M. 4, Barsa T. 1, Krob P. 1, Micura D. 0, čtyřhra Vopravil M. – Micura D.

So. Křivoklát C - So. Křivoklát B 8 : 10 (37 : 38)
- Mika L. 4, Jaroš M. 1, Lysý V. 1, Skořepa J. 1, čtyřhra Mika L. – Jaroš M.
- Pavlíček J. 3, Durčiak J. 2, Šiška J. 2, Šíma R. 2, čtyřhra Šiška J. – Šíma R.

1. So. Všetaty A 14 10 2 2 0 150:102 36
2. So. Křivoklát C 14 10 1 3 0 149:103 35
3. So. Janov B 14 10 0 4 0 136:116 34
4. So. N. Strašecí C 14 10 0 4 0 145:107 34
5. So. Olešná C 14 7 2 5 0 131:121 30
6. So. Kroučová A 14 6 2 6 0 137:115 28
7. SK Hřebečníky A 14 5 3 6 0 121:131 27
8. So. Nesuchyně B 14 5 1 8 0 122:130 25
9. TJ Čistá B 14 5 1 8 0 121:131 25
10. Loko Lužná 14 5 1 8 0 111:141 25
11. So. Křivoklát B 14 3 2 9 0 107:145 22
12. So. Krupá B 14 0 1 13 0 82:170 15

IV. třída - 14. kolo

R. Třtice A - RC Rakovník C 4 : 14 (25 : 47)
- Vidrich F. 2, Halíř D. 1, Kandler Z. 0, Eis J. 0 (2), Vojtík P. 0 (2), čtyřhra Kandler Z. – Vidrich F.
- Štysová G. 4, Cír J. 3, Pýcha H. 3, Kolář M. 3, čtyřhra Štysová G. – Cír J.

SK Pšovlky A - So. Kroučová B 15 : 3 (47 : 18)
- Netrh V. 4, Folk J. 4, Koleníková D. 3, Šulitka V. 2, čtyřhry Koleníková D. – Netrh V. a Šulitka V. – Folk J.
- Staněk V. 2, Kučaba L. 1, Štěchmüllerová A. 0, Fejfar T. 0

So. Skřivaň - SK Hřebečníky B 3 : 15 (17 : 50)
- Lev A. 1, Broum Z. 1, Gebhart F. 0, Ledvinka M. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
- Hejný P. 4, Jirouš P. 4, Skála P. 4, Kolský V. 2, čtyřhra Hejný P. – Kolský V.

So. Lány D - So. Janov C 14 : 4 (46 : 20)
- Lážnovský J. 4, Moravec P. ml. 3, Landr O. 3, Moravec L. st. 2 (2), Ságnerová M. 1 (2), čtyřhra Lážnovský J. – Moravec P. ml.
- Ryska P. 2, Pacourek J. st. 1, Benda J. 0, Amler M. 0, čtyřhra Pacourek J. st. – Ryska P.

B. Lubná - So. Nesuchyně C 12 : 6 (38 : 30)
- Volevecký M. 4, Novák R. 4, Spurný P. 3, čtyřhra Volevecký M. – Spurný P.
- Češka F. 1 + 1WO, Barsa J. 0 + 1WO, Holeček V. st. 0 + 1WO, Jílek M. 0 + 1WO, čtyřhra Holeček V. st. – Jílek M. WO

SK Pavlíkov - SK Skryje B 7 : 11 (28 : 37)
- Jílek J. 4, Pelc Petr 1, Mika M. 1, Mrzena J. 0, čtyřhra Jílek J. – Pelc Přem.
- Zíma P. 3, Korf J. 3, Hůla J. 2, Jedlička P. 2, čtyřhra Korf J. – Hůla J.

1. SK Pšovlky A 14 12 1 1 0 178:74 39
2. B. Lubná 14 11 1 2 0 156:96 37
3. So. Lány D 14 11 0 3 0 156:96 36
4. SK Skryje B 14 9 2 3 0 157:93 34
5. SK Hřebečníky B 14 10 0 4 0 140:112 34
6. SK Pavlíkov 14 9 0 5 0 140:112 32
7. RC Rakovník C 14 7 1 6 0 143:109 29
8. So. Janov C 14 4 0 10 0 110:142 22
9. So. Nesuchyně C 14 3 1 10 0 101:149 21
10. So. Kroučová B 14 2 2 10 0 85:167 20
11. R. Třtice A 14 1 1 12 0 82:170 17
12. So. Skřivaň 14 0 1 13 0 62:190 15

V. třída - 13. kolo

SK Skryje C - R. Třtice B 4 : 14 (23 : 48)
- Korf J. 2, Hůla V. 1, Slepička V. 0, Šimůnek L. 0, čtyřhra Korf J. – Slepička V.
- Nedvěd D. 4, Kolek V. 4, Novotný M. 3, Vožechová M. 2, čtyřhra Kolek V. – Vožechová M.

So. Všetaty B - SK Pšovlky B 5 : 13 (25 : 46)
- Kalík J. ml. 2, Pešek L. 2, Uhrin P. 1, Pešek M. 0
- Švejkovský Z. 3, Hospodářský J. 3, Čech J. 3, Šulitka V. 2, čtyřhry Švejkovský Z. – Hospodářský J. a Čech J. – Šulitka V.

SK Pšovlky C - TJ Čistá C 3 : 15 (9 : 48)
- Kochleffl P. 3, Čechová E. ml. 0, Leman N. 0, Horváth J. 0
- Lepka M. st. 4, Smetana J. st. 3, Steinbach S. 3, Vocetka J. 3, čtyřhry Smetana J. st. – Steinbach S. a Lepka M. st. – Vocetka J.

1. R. Třtice B 13 12 0 1 0 163:71 37
2. SK Pšovlky B 13 9 0 4 0 160:74 31
3. TJ Čistá C 12 7 1 4 0 133:83 27
4. So. Všetaty B 13 6 0 7 0 118:116 25
5. SK Skryje C 12 2 1 9 0 81:135 17
6. SK Pšovlky C 13 1 0 12 0 29:205 15

JAROSLAV KRAUS

26.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rakovnický Tatran si v přípravném duelu poradil s Libušínem 5:0.
52

Tatran v tréninkovém tempu rozstřílel Libušín

Ilustrační foto

To nejlepší na konec. Rakovník vyzve lídra!

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Skvělá, senzační, báječná. Jen samá superlativa se snáší na adresu české zlaté medailistky Ester Ledecké. Přečtěte si, jakým zůsobem jí skládají hold slavní čeští i světoví sportovci.

Poselství starých Mostečanů odtajněno a s Olgou Lounovou bezpečně: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 16. února 2018.

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.

Ledecká je zlatá! Na OH šokovala vítězstvím v super-G. Na lyžích

/FOTOGALERIE/ Ester Ledecká šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu. Vyhrála o setinu sekundy před obhájkyní zlata Rakušankou Annou Veithovou. Vítězství české reprezentantky je bezesporu největším překvapením právě probíhajících her.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT