Do Přílep dorazili loňský vítěz Kocovina Lubná, vítězové z předchozích dvou let Tuchlovice, letošní nováčci Amatéři Rakovník, samozřejmě domácí celek Přílep posílený o jednoho borce z Rakovníka a posledním účastníkem byla Dívčí válka, kterou tvořili dva ostřílení chlapi z Lubné a jedna dáma.

Hrálo se sytémem každý s každým na dva sety, počítal se i nerozhodný výsledek. Po doplnění tabulky deseti sehranými zápasy bylo jasné, že páté místo připadlo Amatérům z Rakovníka se třemi prohrami a jednou remízou, protože čtvrté Přílepy uhrály dvě prohry, a také dvě (i když těsné) remízy.

Jak bylo při zahájení domluveno, přistoupily první čtyři týmy k play off v systému 1-4, 2-3. V těchto zápasech porazila první Kocovina domácí Přílepy dvakrát 10:5 a druhá Dívčí válka přehrála Tuchlovice těsně 10:9 a 10:8.

V souboji o 3. místo pak porazily Tuchlovice dvakrát 10:9 Přílepy a ve finále prokázala Kocovina svou roli favorita, porazila Dívčí válku 10:6 a 10:3. Ten den byla prostě nejlepší a obhájila loňský primát.

Páteční deště se bohužel podepsaly na kvalitě kurtu, ale během dne slunce pomohlo. Hráči si kromě volejbalu užívali chlazené nápoje v klubovně, hráči Kocoviny se podělili o sekt z vyhraného poháru s ostatními.

Marcela KRČMÁŘOVÁ

close Volejbalový turnaj v Přílepech vyhrály tým z Lubné. info Zdroj: Marcela Krčmářová zoom_in

Vítězní hoši z Lubné. Foto: Marcela Krčmářová