FBC Rakovník A – T.J. Sokol Kotěrov 2:6 (1:3)

Proti loňskému vítězi ligy vycházeli Rakovničtí od začátku zápasu ze zajištěné obrany a snažili se držet balon, což se jim poměrně dařilo. Odměnou jim byla, po nahrávce Kochánka, branka Koláčka, který prošel obranou a překonal dvoumetrového brankáře Kotěrova Nohovce. Dva úniky Němečka po levém křídle skončily mimo branku, a tak se na druhé straně dvakrát prosadil Kotěrov – 1:2. 
V dalším souboji v tváří v tvář vyzrál Nohovec nad Koláčkem a úspěšný nebyl ani Vích, který se od poloviny dostal také až před brankáře. Po chybě obrany vstřelil Kotěrov třetí branku, na kterou odpověděl v situaci dva na jednoho po přiťuknutí od Koláčka Vlk – 2:3.

Do poloviny utkání byl Rakovník lepším týmem s větším počtem šancí, avšak svoji převahu nedokázal gólově vyjádřit. Naopak při rozehrávce v soupeřově útočném pásmu „namazal" Kochánek soupeři do přečíslení a Hůla s Němečkem byli bezmocní – 2:4. Aby toho nebylo málo, o chvíli později Kochánkem nehlídaný Červenka zvýšil na 2:5. Poslední tečkou v utkání bylo Němečkovo prohrané vhazování a nekompromisní Schejbalova střela k tyči – 2:6. Ač Rakovník odehrál velmi dobré utkání, o body se připravil jen a jen vlastními chybami.

FBC Rakovník A – FBC Bory 2:2 (0:1)

Rakovničtí od úvodu nehýřili aktivitou, zatímco Bory šly do každého souboje naplno a občas i na hranici pravidel. Výjimkou byla individuální akce Koláčka zastavená faulem. Následné trestné střílení proměnit nedokázal. Na druhé straně, v situaci jeden na jednoho, obešel Pech Šika a Bory se ujaly vedení – 0:1. Šance se poté přelévaly ze strany na stranu a své týmy drží oba brankáři. Právě ten rakovnický sklidil velký ohlas, když skokem vytáhl střelu do poloprázdné branky. Ani to však Rakovnické nenabudilo, naopak inkasovali podruhé – 0:2. Naštěstí hned vzápětí, po nahrávce Koláčka, se střelecky prosadil Vlk a snížil – 1:2.

Od této branky byl Rakovník aktivnějším týmem a snažil se o vyrovnání, což se mu dlouho nedařilo. Rakovnická aktivita v závěru vyprodukovala přesilovou hru. Brankář Hůla zůstal na lavičce a spustila se tak hra bez brankáře. První střela Koláčka končí na spojnici branky, aby patnáct vteřin před koncem šibenici opravdu „vymetla" – 2:2. Po vyrovnaném utkání si tak oba celky připsaly po bodu.

Rakovník tak v třináctičlenné tabulce stále drží šestou pozici.

FBC Rakovník: Hůla, Němeček, Koláček, Vlk, Šik, Vích, Kochánek.
Náhradníci: Petrbok, Hamouz, Fišer. ⋌