Kriško hraje za Duklu Liberec, s níž o víkendu oslavil zisk Českého poháru. Ve finále s Karlovarskem, kde působil dříve, byl dokonce odchovanec Rakovníka zásadní postavou při výhře 3:0.

První sada byla totiž až do stavu 19:19 vyrovnaná, ale v závěru začal na karlovarské palubovce řádit ex-karlovarský Michal Kriško v libereckém dresu a byla z toho výhra 25:22 pro Duklu. Druhý set sice lépe načalo Karlovarsko, které si vytvořilo několikabodový náskok, ten ale hráči Dukly dokázali docvaknout a posléze právě hosté ze severu Čech začali opět úřadovat, opět to byl Michal Kriško, který svými důležitými body pomohl svému týmu k výhře 25:18.

„První dva sety hrál Michal Kriško výborně. My jsme neměli špatný začátek, ale Michal dělal ze všeho body,“ narážel na skvělý výkon hráče soupeře karlovarský kapitán Lukáš Ticháček.

Třetí set přinesl vyrovnanou bitvu do stavu 23:23, a tak se opět rozhodovalo v dramatické koncovce, kterou opět zvládli na výbornou hráči Liberce, když vyhráli v poměru 25:23, prsty v tom měli Michal a Tomáš Kriškovi.