VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KST Rakovník D v čele okresního stolního tenisu

Rakovnicko - KST Rakovník D vystřídal v čele nejvyšší okresní soutěže ve stolním tenise Olešnou. 

12.11.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek. Stolní tenis.Foto: Deník

I. třída - 5. kolo
KST Rakovník E - So. Rakovník B 12 : 6 (43 : 30)
- Hejda V. ml. 3, Pisár J. 3, Adamczuk Jan 3, Fojtík J. 3
- Sosna P. 2, Kratochvíl M. 1, Stibor J. 1, Zach F. 0, čtyřhry Sosna P. – Stibor J. a Kratochvíl M. – Zach F.
I. třída - 6. kolo
KST Rakovník D - So. Olešná A 12 : 6 (39 : 24)
- Cír R. 3 (3), Kapoun O. 3, Adamczuk J. st. 3, Lepka M. 2, čtyřhra Cír R. – Kapoun O.
- Šebek T. 3 + 1WO, Lédl J. 1, Kočovský T. 0, Procházka T. 0, čtyřhra Kočovský T. – Lédl J.
So. Nesuchyně B - RC Rakovník A 1 : 17 ( 8 : 53)
- Štindl R. 1, Vopravil M. 0, Micura D. 0, Barsa T. 0
- Hejda L. 4, Niezgoda R. 4, Smitka L. 4, Cafourek M. 3, čtyřhry Hejda L. – Cafourek M. a Smitka L. – Niezgoda R.
So. Rakovník B - SK Pšovlky A 11 : 7 (40 : 31)
- Stibor J. 4, Sosna P. 3, Zach F. 2, Pitař M. 1, čtyřhra Zach F. – Pitař M.
- Kadeřábek M. 3, Šulitka O. 2, Hospodářský J. ml. 1, Netrh V. 0 (2), Flajšingr P. 0 (2), čtyřhra Hospodářský J. ml. – Kadeřábek M.
So. Hředle B - KST Rakovník E 5 : 13 (26 : 42)
- Polášek M. 2, Martínek J. 1,Vitner K. 1, Vitner R. 0 (3), čtyřhra Polášek M. – Vitner R.
- Pisár J. 4, Hejda V. ml. 3 + 1WO, Adamczuk Jan 3, Fojtík J. 1 (2), Pisárová K. 0 (2), čtyřhra Adamczuk Jan – Hejda V. ml.
So. Kroučová A - So. Lány C 12 : 6 (42 : 24)
- Hájek M. 3 + 1WO, Beránek J. 3, Vajnar L. 3, Kováčik J. 1, čtyřhra Beránek J. – Kováčik J.
- Jirkovský V. 3, Trpák R. 1, Kosár E. 1 (3), Lážnovský J. 0 (2), Běloušek D. 0 (2), čtyřhra Jirkovský V. – Trpák R.
So. Nové Strašecí A - So. Nesuchyně A 12 : 6 (41 : 24)
- Pittner K. 4, Fabinger F. 3, Červený Z. 2, Hrdý S. 2, čtyřhra Fabinger F. – Pittner K.
- Hetto T. 3, Šerák M. 2, Krob M. 0, Šebek V. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
1. KST Rakovník D 5 5 0 0 0 70:20 15
2. So. Olešná A 6 4 1 1 0 60:48 15
3. KST Rakovník E 6 4 0 2 0 63:45 14
4. So. Lány C 6 4 0 2 0 59:49 14
5. So. Kroučová A 6 4 0 2 0 57:51 14
6. So. N. Strašecí A 5 4 0 1 0 61:29 13
7. So. Nesuchyně A 6 3 0 3 0 64:44 12
8. RC Rakovník A 6 2 1 3 0 59:49 11
9. So. Rakovník B 6 1 0 5 0 37:71 8
10. So. Hředle B 6 1 0 5 0 35:73 8
11. SK Pšovlky A 5 1 0 4 0 33:57 7
12. So. Nesuchyně B 5 0 0 5 0 14:76 5

II. třída - 6. kolo
Žst. Rakovník - B. SDH Lubná 12 : 6 (39 : 29)
- Jílek R. 3 + 1WO, Franěk F. 3, Chovan D. 3, Chvojan J. 1, čtyřhra Franěk F. – Chovan D.
- Pokorný M. 3, Koutník P. 1 (3), Volevecký M. 1, Novák R. 0, čtyřhra Koutník P. – Pokorný M.

II. třída - 6. kolo
So. Rakovník C - So. Nové Strašecí B 8 : 10 (34 : 38)
- Miller F. 2, Mladý V. 2, Lukeš Z. 1,Folk J. 1, čtyřhry Miller F. - Lukeš Z. a Mladý V. – Folk J.
- Libovický P. 4, Libovický V. 3, Hrdý S. 2, Rovný P. 1
SK Skryje A - TJ Čistá A 13 : 5 (43 : 19)
- Jedlička J. 4, Švarc J. 3, Jedlička M. 2, Rybáček L. 2, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Jedlička M. – Švarc J.
- Zeman J. 2, Steinbach S. 2, Ježek V. 1, Richter P. 0
SK Pavlíkov A - SK Přílepy 7 : 11 (27 : 41)
- Mika Martin 4, Mika L. 1, Gebhart L. 1, Polák M. 0 (3), Jílek J. 0 (1), čtyřhra Gebhart L. – Jílek J.
- Jílek J. 3, Jiříček J. 3, Havel V. 3, Kutílek J. 1, čtyřhra Jílek J. – Jiříček J.
B. SDH Lubná - R. Třtice A 7 : 11 (26 : 40)
- Pokorný M. 3, Volevecký M. 3, Novák R. 0, čtyřhra Volevecký M. – Pokorný M.
- Kolek V. 3 + 1WO, Novotný M. 1 + 1WO, Vidrich F. 1 + 1WO, Libovický T. 1 + 1WO, čtyřhra Vidrich F. – Libovický T.
So. Janov A - Žst. Rakovník 13 : 5 (44 : 26)
- Fric J. 4, Amler M. 3 (3), Tomášek M. 2, Pacourek R. 2, Wágnerová A. 0 (1), čtyřhry Pacourek R. – Tomášek M. a Fric J. – Amler M.
- Jílek R. 2, Chovan D. 2, Franěk F. 1, Chvojan J. 0
So. Olešná B - So. Křivoklát A 14 : 4 (46 : 23)
- Bařtipán J. 3 + 1WO, Itner R. 3, Šebek M. 2 + 1WO, Hubka M. 2 + 1WO, čtyřhra Hubka M. – Bařtipán J.
- Štěpnička J. 1, Jaroš L. 1 (3), Povolný J. 1 (3), Hauner M. 0 (3), čtyřhra Hauner M. - Štěpnička J.

1. So. N. Strašecí B 6 5 1 0 0 79:29 17
2. SK Přílepy 6 4 0 2 0 66:42 14
3. So. Janov A 6 4 0 2 0 65:43 14
4. So. Olešná B 6 3 1 2 0 62:46 13
5. So. Rakovník C 6 3 1 2 0 58:50 13
6. Žst. Rakovník 6 3 1 2 0 55:53 13
7. So. Křivoklát A 6 3 0 3 0 48:60 12
8. SK Pavlíkov A 6 3 0 3 0 57:51 12
9. B. SDH Lubná 6 1 2 3 0 45:63 10
10. SK Skryje A 6 2 0 4 0 42:66 10
11. TJ Čistá A 6 1 0 5 0 42:66 8
12. R. Třtice A 6 1 0 5 0 29:79 8
III. třída - 6. kolo
So. Rakovník D - So. Srbeč A 7 : 11 (28 : 36)
- Renč Z. 3, Pondělíček F. 2, Zelenka V. 1, Ryska L. 0, čtyřhra Zelenka V. – Pondělíček F.
- Jung R. 3, Hlad P. 3, Mazourek P. 3, Špička M. 1, čtyřhra Mazourek P. – Hlad P.
So. Křivoklát B - RC Rakovník B 8 : 10 (28 : 38)
- Štěpnička J. 3, Novák F. 2, Šnídl J. 1, Lysý V. 1, čtyřhra Novák F. – Šnídl J.
- Kolář M. 3, Kronich O. 3, Spurný P. 2, Cír J. 1, čtyhra Cír J. – Kolář M.
FC Jesenice - SK Pšovlky B odloženo

So. Hředle C - SK Hřebečníky 10 : 8 (41 : 28)
- Vitner R. 3, Vitner K. 3, Novák T. ml. 2, Skoupý J. 1, čtyřhra Vitner K. – Vitner R.
- Hejný P. 2, Hlaváček J. 2, Jirouš P. 2, Kolský V. 1 (2), Krůta J. 0 (2), čtyřhra Kolský V. – Jirouš P.
So. Kroučová B - SK Pavlíkov B 10 : 8 (40 : 31)
- Staněk V. 3, Fejfar V. 3, Jelínek P. 2, Milotová A. 1, čtyřhra Staněk V. – Milotová A.
- Mrzena J. st. 3, Polák M. 2, Vít K. 2, Mika Marcel 0, čtyřhra Polák M. – Vít K.
So. Olešná C - So. Všetaty A odloženo

1. RC Rakovník B 6 5 0 1 0 60:48 16
2. So. Olešná C 5 5 0 0 0 64:26 15
3. So. Všetaty A 5 3 2 0 0 54:36 13
4. SK Pšovlky B 5 4 0 1 0 53:37 13
5. SK Hřebečníky 6 3 0 3 0 56:52 12
6. So. Srbeč A 6 3 0 3 0 55:53 12
7. SK Pavlíkov B 6 3 0 3 0 55:53 12
8. So. Hředle C 6 2 1 3 0 51:57 11
9. So. Kroučová B 6 1 3 2 0 49:59 11
10. So. Rakovník D 6 1 1 4 0 43:65 9
11. FC Jesenice 5 0 1 4 0 37:53 6
12. So. Křivoklát B 6 0 0 6 0 35:73 6

IV. třída - 6. kolo
So. Lány D - So. Srbeč B 13 : 5 (47 : 22)
- Stolár D. 4, Běloušek D. 3, Hrbek D. 2, Matoušek F. 2, čtyřhry Běloušek D. – Matoušek F. a Stolár D. – Hrbek D.
- Baron P. 3, Zelenka Z. 2, Červenka F. 0, Erlebach V. 0
So. Všetaty B - So. Janov B 6 : 12 (22 : 41)
- Kalík J. 3, Pešek L. 1, Hornof P. 1, Bureš L. 1
- Sladkovský J. 4, Veselský P. 3, Macek Z. 3, Benda J. 0, čtyřhry Veselský P. – Benda J. a Sladkovský J. – Houdek P. st.
Velká Buková A - So. Branov odloženo

So. Hředle D - R. Třtice B 9 : 9 (33 : 36)
- Vyskočil J. ml. 3, Novák T. ml. 2, Vitner T. ml. 1, Dvořák J. 1, čtyřhry Vyskočil J. ml. – Vitner T. a Dvořák J. - Novák T. ml.
- Halíř D. 4, Vondra P. 3, Eis J. 2, Vožech J. 0
So. Skřivaň - SK Slabce 3 : 15 (19 : 47)
- Ledvinka M. 1, Broum Z. 1 (2), Gebhart F. 0, Megerle M. 0, Hůla F. 0 (2), čtyřhra Megerle M. – Gebhart F.
- Čekal V. 4, Tomášek R. 4, Němeček P. 4, Hejda J. 2, čtyřhra Čekal V. – Tomášek R.
SK Šanov - SK Skryje B odloženo

1. SK Šanov 5 5 0 0 0 62:28 15
2. So. Janov B 5 5 0 0 0 58:32 15
3. SK Slabce 6 4 0 2 0 66:42 14
4. R. Třtice B 6 3 1 2 0 58:50 13
5. So. Všetaty B 6 3 0 3 0 57:51 12
6. So. Lány D 6 3 0 3 0 51:57 12
7. So. Skřivaň 6 3 0 3 0 50:58 12
8. So. Hředle D 6 1 1 4 0 46:62 9
9. SK Skryje B 5 1 0 4 0 31:59 7
10. Velká Buková A 5 1 0 4 0 37:53 7
11. So. Branov 4 1 0 3 0 37:35 6
12. So. Srbeč B 4 1 0 3 0 23:49 6
V. třída - 5. kolo
So. Janov C - So. Nové Strašecí C 11 : 7 (38 : 26)
- Houdek P. st. 4, Mrázek J. ml. 3, Wágnerová A. 3, Šorsáková V. 0, čtyřhra Houdek P. st. – Wágnerová A.
- Myškovský V. 2, Dundr M. 2, Vyskočil Z. 1, Pokorný J. 1, čtyřhra Mykšovský V. – Pokorný J.
V. třída - 5. kolo
ST Nouzov - So. Nové Strašecí C 18 : 0 (54 : 11)
- Polák T. 4, Franěk M. 4, Polák Josef 4, Sušánka L. 2 (2), Bečvář M. 2 (2), čtyřhry Franěk M. – Bečvář M. a Polák Jos. - Polák T.
- Myškovský V. 0, Vyskočil Z. 0, Pokorný J. 0, Dundr M. 0
So. Křivoklát C - So. Janov C 15 : 3 (47 : 12)
- Šiška J. 4, Šíma R. 4, Durčiak J. 3, Pastor J. 1 (2), Toth M. 0 + 1WO, čtyřhry Šiška J. – Šíma R. a Durčiak J. – Pastor J.
- Konopásek F. 2, Mrázek J. ml. 1, Wágnerová A. 0, Šorsáková V. 0 (3)
Velká Buková B - SK Pšovlky C 8 : 10 (30 : 37)
- Matějovský P. 3, Matějovský V. ml. 3, Kafka L. 1, Duchoň R. 0, čtyřhra Kafka L. - Matějovský V. ml.
- Čechová E. 3, Kadeřábek D. 3, Šulitka V. 2, Růžička J. 1, čtyřhra Šulitka V. – Kadeřábek D.
So. Hředle E - R. Třtice C 15 : 3 (47 : 20)
- Skoupý J. 4, Hrbek M. 3, Vitner L. 3, Mauer L. 3, čtyřhry Vitner L. – Hrbek M. a Skoupý J. - Mauer L.
- Eis J. 3, Vojtík P. 0, Halenková P. 0, Svobodová L. 0
TJ Čistá B - SK Pavlíkov C 12 : 6 (38 : 22)
- Kašpar P. 4, Plincner L. 3, Plincner M. 2, Steinbach S. 2, čtyřhra Kašpar P. - Plincner L.
- Mika Marcel 3, Mika T. 2, Grech N. 0, Truksa M. 0, čtyřhra Mika Marcel – Mika T.
So. Nové Strašecí D - So. Lány E 10 : 8 (34 : 27)
- Bouček J. 4, Bünter M. 4, Valchář P. 1, Bujdák P. 0, čtyřhra Bouček J. – Bünter M.
- Moravcová A. 2, Hrbek D. 2, Matoušek F. 2, Trpáková K. 1, čtyřhra Moravcová A. – Trpáková K.

1. So. Hředle E 6 5 1 0 0 81:27 17
2. So. N. Strašecí D 6 4 2 0 0 71:35 16
3. R. Třtice C 6 4 0 2 0 68:40 14
4. So. Lány E 6 3 1 2 0 61:47 13
5. SK Pšovlky C 6 3 1 2 0 54:54 13
6. ST Nouzov 6 2 2 2 0 63:45 12
7. TJ Čistá B 6 2 2 2 0 60:46 12
8. So. Křivoklát C 6 2 2 2 0 51:57 12
9. So. Janov C 6 3 0 3 0 45:63 12
10. SK Pavlíkov C 6 1 2 3 0 40:68 10
11. Velká Buková B 6 0 1 5 0 33:75 7
12. So. N. Strašecí C 6 0 0 6 0 19:89 6

Autor: Josef Rod

12.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Krušovicích došlo k předávání cen výhercům Fortuna Tip ligy.
9

V Krušovicích byli odměňováni nejlepší tipéři Tip ligy

Nemoc. Ilustrační foto.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Nechtělo se mu být dál na světě

Rakovník – Pozdvižení na služebně zažili ve čtvrtek rakovničtí policisté. A to když jim do budovy na Husovo náměstí přišel v odpoledních hodinách muž, kterého to podle jeho slov už na světě nebavilo. O sebevraha ale podle všeho nešlo. Muž si na život nesáhl a naštěstí vše skončilo jen u slov.

Ženu našli mrtvou

Rakovník – Smutnou událost z úterního podvečera dnes potvrdili policisté. Vše začalo tak, že po 18. hodině zavolala městským strážníkům 66letá žena s tím, že se nemůže dovolat své známé, která ji celý den nezvedá telefon, a že se do jejího bytu v ulici Dukelských hrdinů sama neodvažuje jít.

Nadělí si hokejisté předčasný vánoční dárek?

Rakovník - Ještě jednou vyrazí hokejisté áčka a béčka rakovnického HC na led, aby se porvali o mistrovské body, než zasednou doma k rodinám a užijí si vánoční svátky. Svěřence Otakara Vejvody čeká v rámci 15. kola krajské ligy nedělní výjezd do Čáslavi, rezerva se představí na domácím ledě, kde přivítá v sobotu od 17 hodin nedalekou Žilinu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT