VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KST Rakovník E zůstává stoprocentní

Rakovnicko - Stolní tenisté KST Rakovník E zůstávají v nejvyšší okresní soutěži stoprocentní. Tentokrát si poradili s béčkem Hředel.   

10.11.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník

I. třída - 2. kolo
So. Lány C - TJ Čistá A 14 : 4 (49 : 17) 
- Jirkovský V. 4, Trpák R. 4, Běloušek D. 2, Lážnovský J. 2, čtyřhry Jirkovský V. – Trpák R. a Běloušek D. – Lážnovský J.
- Kadavý V. 2, Votroubek A. 1, Kašpar P. 1, Bezstarosti V. 0


I. třída - 3. kolo
So. Rakovník B - So. Janov A 5 : 13 (24 : 43)
- Mladý V. 3, Jerhot J. 1, Sosna P. 0, Lukeš Z. 0, čtyřhra Sosna P. – Lukeš Z.
- Fric J. 4, Tomášek M. 3, Amler M. 3, Štindl R. 2, čtyřhra Fric J. – Amler M.


I. třída - 5. kolo 
So. Lány C - So. Nové Strašecí A 11 : 7 (40 : 31) 
- Jirkovský V. 4, Trpák R. 3, Běloušek D. 2, Libovický R. 1, čtyřhra Trpák R. – Jirkovský V.
- Pittner K. 2, Libovický V. 2, Červený Z. 2, Hrdý S. 0, čtyřhra Libovický V. – Pittner K.
SK Pavlíkov A - RC Rakovník A 8 : 10 (32 : 38) 
- Mika L. 4, Mika Martin 3, Mrzena J. 1, Gebhart L. 0 
- Smitka L. 2, Cafourek M. 2, Hejda L. 2, Niezgoda R. 2, čtyřhry Smitka L. – Cafourek M. a Niezgoda R. – Hejda L.

So. Rakovník B - So. Nesuchyně A 2 : 16 (19 : 50) 
- Mladý V. 1, Sosna P. 1, Lukeš Z. 0, Jerhot J. 0
- Hetto T. 4, Šerák M. 4, Barsa T. 4, Šebek V. 2, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Barsa T. – Šebek V.
So. Hředle B - KST Rakovník E 8 : 10 (31 : 37)
- Pacourek J. 3, Hájek M. 2, Beránek J. 1, Polášek M. 0 + 1WO, čtyřhra Beránek J. – Hájek M.
- Kapoun O. 4, Pisárová K. 2, Froněk P. 2 (3), Lepka M. 1, čtyřhra Pisárová K. – Lepka M.
TJ Čistá - So. Janov A 3 : 15 (19 : 47) 
- Musil M. 1, Kadavý V. 1, Bezstarosti V. 1, Kašpar P. 0 
- Amler M. 4, Tomášek M. 4, Štindl R. 3, Fric J. 2, čtyřhry Štindl R. – Tomášek M. a Amler M. – Fric J.

So. Olešná A - So. Rakovník A 4 : 14 (25 : 47) 
- Procházka T. 2, Šebek T. 1 + 1WO, Lédl J. 0 (1), Kočovský T. 0
- Jansa S. st. 4, Jansa S. ml. 3 + 1WO, Stibor J. 1 + 1WO (3), Čermák L. 1 + 1WO, čtyřhry Čermák L. - Jansa S. st. a Jansa S. ml. - Stibor J.

1. KST Rakovník E 5 5 0 0 0 70:20 15
2. So. Olešná A 5 4 0 1 0 56:34 13
3. So. Janov A 5 3 1 1 0 52:38 12
4. So. Rakovník A 4 3 1 0 0 54:18 11
5. So. Lány C 5 3 0 2 0 50:40 11
6. So. Hředle B 5 2 1 2 0 54:36 10
7. So. N. Strašecí A 5 2 1 2 0 43:47 10
8. So. Nesuchyně A 3 2 0 1 0 35:19 7
9. RC Rakovník A 4 1 0 3 0 28:44 6
10. So. Rakovník B 5 0 0 5 0 12:78 5
11. SK Pavlíkov A 4 0 0 4 0 21:51 4
12. TJ Čistá 4 0 0 4 0 11:61 4

II. třída - 4. kolo
R. Třtice A - So. Rakovník C 4 : 14 (20 : 46)
- Libovický T. 2, Jirák M. 2, Novotný M. 0, Vidrich F. 0
- Cibulka J. 4, Kratochvíl M. 3, Folk J. 3, Miller F. 2, čtyřhry Miller F. – Cibulka J. a Folk J. – Kratochvíl M. 


II. třída - 5. kolo
So. Křivoklát A - So. Hředle C 8 : 10 (30 : 41)
- Povolný J. 2, Jaroš L. 2, Hauner M. 1, Šnídl J. 1, čtyřhry Hauner M. – Šnídl J. a Jaroš L. – Povolný J.
- Polášek M. 3, Dvořáček J. 3, Vitner R. 2, Martínek J. 2
SK Skryje A - So. Olešná B 8 : 10 (31 : 35)
- Jedlička J. 4, Jedlička M. 2, Švarc J. 1, Šmíd Z. 0, čtyřhra Šmíd Z. – Jedlička J.
- Hubka M. 3, Kreidl P. 3, Itner R. 2, Bařtipán J. 1, čtyřhra Bařtipán J. - Hubka M. 
So. Rakovník C - SK Pšovlky B 16 : 2 (52 : 15)
- Miller F. 4, Kratochvíl M. 4, Zach F. 3 + 1WO, Folk J. 1 + 1WO, čtyřhry Miller F. - Zach F. a Folk J. - Kratochvíl M. 
- Koleníková D. 1, Netrh V. 1 (3), Nachtigal V. 0, Mayer F. 0 (3)
Žst. Rakovník - R. Třtice A 9 : 9 (34 : 34)
- Jílek R. 3, Chovan D. 3, Franěk F. 2, Chvojan J. 0 (2), Hruška L. 0 (2), čtyřhra Jílek R. – Chovan D. 
- Vidrich F. 3, Jirák M. 3, Vondra P. 1, Kolek V. 1, čtyřhra Kolek V. - Jirák M.

So. Nesuchyně B - FC Jesenice odloženo

SK Přílepy - So. Nové Strašecí B 9 : 9 (33 : 36) 
- Jílek J. 3, Havel V. 3, Jiříček J. 2, Holý K. 1, 
- Libovický P. 3, Zíma M. 2, Hrdý S. 1, Bünter M. 1, čtyřhry Libovický P. – Zíma M. a Hrdý S. –Bünter M.
1. So. Rakovník C 5 5 0 0 0 67:23 15
2. So. Olešná B 5 5 0 0 0 62:28 15
3. So. Hředle C 5 3 1 1 0 51:39 12
4. SK Přílepy 5 2 2 1 0 56:34 11
5. So. Křivoklát A 5 3 0 2 0 50:40 11
6. So. N. Strašecí B 5 2 2 1 0 49:41 11
7. R. Třtice A 5 1 1 3 0 38:52 8
8. Žst. Rakovník 4 1 1 2 0 30:42 7
9. SK Pšovlky B 5 1 0 4 0 23:67 7
10. SK Skryje A 5 0 1 4 0 37:53 6
11. FC Jesenice A 3 1 0 2 0 23:31 5
12. So. Nesuchyně B 4 0 0 4 0 18:54 4


III. třída - 4. kolo 
ST Nouzov A - So. Lány D 11 : 7 (40 : 28) 
- Steffl J. 4, Franěk M. 3, Beneš P. 2, Polák T. 1, čtyřhra Franěk M. – Steffl J.
- Kosár E. 3, Moravcová A. 2, Lážnovský J. 1, Hrbek D. 01, čtyřhra Moravcová A. – Kosár E. 


III. třída - 5. kolo 
B. SDH Lubná - TTC Nové Strašecí 13 : 5 (44 : 23)
- Pokorný M. 4, Novák R. 3, Zuda A. 3, Volevecký M. 2, čtyřhra Novák R. - Zuda A. 
- Jung R. 3, Hlad P. 1, Mazourek P. 0, Dvořák K. 0, čtyřhra Mazourek P. - Hlad P. 
So. Rakovník D - RC Rakovník B 15 : 3 (46 : 14) 
- Zach F. 4, Pitař M. 4, Zajíc V. 3 + 1WO, Pondělíček F. 1 (2), Zelenka V. 0 (2), čtyřhry Zach F. – Pitař M. a Zajíc V. – Zelenka V.
- Kurtovič A. 1, Spurný P. 1, Cír J. 1, Kolář M. 0
So. Lány D - So. Všetaty A odloženo

So. Hředle D - ST Nouzov A 4 : 14 (24 : 45) 
- Vitner T. 2, Novák T. ml. 1, Dvořák J. 0, Mauer L. 0, čtyřhra Novák T. ml. – Vitner T.
- Franěk M. 4, Beneš P. 3, Polák T. 3, Steffl J. 2 (2), Zeman J. 1 (2), čtyřhra Franěk M. – Steffl J.

SK Hřebečníky - So. Janov B 11 : 7 (39 : 24) 
- Hejný P. 3, Tomášek R. 2 + 1WO, Hlaváček J. 2, Jirouš P. 1 (3), čtyřhry Hejný P. – Hlaváček J. a Jirouš P. – Tomášek R.
- Pacourek R. 4, Sladkovský J. 2 (3), Benda J. 0 + 1WO, Dušek V. 0
So. Olešná C - So. Křivoklát B 12 : 6 (45 : 24) 
- Šebek M. 4, Vít V. 4, Svoboda V. 3, Polák M. 1
- Štěpnička J. 2, Novák F. 1, Šnídl J. 1, Lysý V. 0, čtyřhry Štěpnička J. – Lysý V. a Novák F. - Šnídl J.

1. ST Nouzov A 5 5 0 0 0 66:24 15
2. B. SDH Lubná 5 4 0 1 0 53:37 13
3. So. Olešná C 5 3 1 1 0 60:30 12
4. So. Rakovník D 5 3 0 2 0 51:39 11
5. TTC Nové Strašecí 5 3 0 2 0 42:48 11
6. SK Hřebečníky 5 2 0 3 0 37:53 9
7. So. Janov B 5 2 0 3 0 42:48 9
8. So. Lány D 4 1 2 1 0 38:34 8
9. So. Všetaty A 4 2 0 2 0 37:35 8
10. So. Křivoklát B 5 1 1 3 0 43:47 8
11. So. Hředle D 5 1 0 4 0 26:64 7
12. RC Rakovník B 5 0 0 5 0 27:63 5


IV. třída - 4. kolo
SK Pavlíkov B - So. Kroučová 7 : 11 (24 : 41) 
- Pelc P. 3, Mika Marcel 2, Mašek V. 1, Mika T. 0, čtyřhra Mika Marcel – Pelc P.
- Jelínek P. 3, Fejfar V. 3, Kováčik J. 3, Valeš M. 1, čtyřhra Jelínek P. – Fejfar V. 


IV. třída - 5. kolo
So. Nové Strašecí C - So. Branov odloženo

So. Janov C - SK Šanov 7 : 11 (25 : 38) 
- Pacourek J. st. 2, Houdek P. st. 2, Kapoun K. 1, Macek Z. st. 1, čtyřhra Pacourek J. st. - Houdek P. st. 
- Hlavata J. 4, Kapoun M. 3, Wachtel R. 3, Štromajer E. 0, čtyřhry Kapoun M. - Wachtel R. 
ST Nouzov B - SK Pšovlky C 9 : 9 (35 : 33) 
- Devera L. 2, Zeman J. 2, Steffl 2 (2), Polák Jiří 1, Nachtigal V. st. 0 (2), čtyřhry Nachtigal V. st. - Sušánka L. a Devera L. – Zeman J. 
- Kadeřábek D. 3, Švejkovský Z. 3, Čechová E. 3, Růžička J. 0
So. Hředle E - SK Skryje B 12 : 6 (40 : 24) 
- Vitner L. 3, Skoupý J. 3, Dvořák J. 2, Hrbek M. 1 (2), Novák T. ml. 1 (2), čtyřhry Vitner L. - Skoupý J. a Hrbek M. – Dvořák J.
- Zíma P. 2, Barták R. 2, Šmíd Z. 2, Slepička V. 0
So. Kroučová - R. Třtice B 12 : 6 (41 : 25) 
- Kováčik J. 4, Fejfar V. 3, Jelínek P. 2, Staněk V. 1, čtyřhry Jelínek P. - Fejfar V. a Kováčik J. – Milotová A.
- Vidrich F. 3, Vondra P. 2, Eis J. 1, Vožech J. 0
So. Všetaty B - SK Pavlíkov B 10 : 8 (38 : 29)
- Kalík J. 3, Herink O. 2, Pešek L. 2, Bureš L. 2, čtyřhra Pešek L. – Bureš L.
- Mika Marcel 4, Pelc P. 3, Mašek V. 0, Mika T. 0, čtyřhra Pelc P. – Mika Marcel
Velká Buková A - So. Křivoklát C 10 : 8 (37 : 36) 
- Svoboda P. 4, Rezek J. 2, Matějovský V. ml. 2, Matějovský V. st. 1, čtyřhra Matějovský V. ml. – Matějovský V. st.
- Šíma R. 2, Šiška J. 2, Durčiak J. 2, Hošek P. 1, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
V. třída - 4. kolo 
So. Janov D - B. TTC Rynholec B 2 : 16 (16 : 49) 
- Mrázek J. ml. 1, Pacourek M. 1, Wágnerová A. 2, Šorsáková V. 0, 
- Fejfar T. 4, Píša J. 4, Halenková P. 3, Vondra J. 3, čtyřhry Halenková P. - Vondra J. a Fejfar T. – Píša J.

R. Třtice C - B. TTC Rynholec A 4 : 14 (16 : 45) 
- Eis J. 4, Svobodová L. 0, Vojtík P. 0, Eis V. 0
- Špička A. 3, Batelka D. 3, Špička M. 3, Dundrová G. 3, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
So. Olešná D - ST Nouzov C 4 : 14 (15 : 43) 
- Folber J. 2 (2), Vaic M. 0, Svoboda D. 0, Těšínský Matouš O, Těšínský Michal 0 (2), čtyřhry Folber J. – Vaic M. a Pavlíček V. – Kočovský L. 
- Šťastný D. 4, Polák Jiří 4, Demchuk M. 3, Kupcová I. 2 (3), Polák Josef 1 (1)
1. So. Kroučová 6 6 0 0 0 76:32 18
2. ST Nouzov B 6 5 1 0 0 78:30 17
3. SK Šanov 6 5 0 1 0 71:37 16
4. So. N. Strašecí C 5 5 0 0 0 67:23 15
5. So. Hředle E 6 2 2 2 0 54:54 12
6. So. Janov C 6 3 0 3 0 53:55 12
7. So. Všetaty B 6 3 0 3 0 44:64 12
8. R. Třtice B 6 2 1 3 0 61:47 11
9. Velká Buková A 6 2 0 4 0 45:63 10
10. SK Pšovlky C 6 1 1 4 0 37:71 9
11. So. Branov 5 2 0 3 0 39:51 9
12. SK Pavlíkov B 6 1 0 5 0 40:68 8
13. SK Skryje B 6 1 0 5 0 39:69 8
14. So. Křivoklát C 6 0 1 5 0 34:74 7


V. třída - 5. kolo 
ST Nouzov C - So. Lány E 13 : 5 (46 : 23) 
- Demchuk M. 3 + 1WO, Šťastný D. 2 + 1WO, Polák Josef 1 + 1WO, Kupcová I. 1 + 1WO, čtyřhry Polák Jiří – Šťastný D. a Kupcová I. - Demchuk M. WO
- Matoušek F. 2, Chalupa J. 2, Cibík P. 1
SK Skryje C - So. Olešná D 13 : 5 (43 : 21) 
- Hošek P. 4, Krauz J. 4, Špaček M. 2, Šimůnek L. 2, čtyřhra Krauz J. – Šimůnek L.
- Svoboda D. 2, Vaic M. 1, Těšínský Martin 1, Těšínský Michal 0, čtyřhra Vaic M. – Svoboda D.
B. TTC Rynholec A - So. Skřivaň 9 : 9 (32 : 32) 
- Dundrová G. 4, Špička M. 3, Batelka D. 1, Špička A. 0, čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
- Ledvinka M. 3, Němeček P. 2, Broum Z. 2, Gebhart F. 1, čtyřhra Ledvinka M. - Broum Z.
B. TTC Rynholec B - R. Třtice C 12 : 6 (42 : 26) 
- Fejfar T. 4, Píša J. 3, Vondra J. 2, Halenková P. 1, čtyřhry Halenková P. - Vondra J. a Píša J. – Fejfar T.
- Vojtík P. 3, Eis J. 2, Vojtík P. 1, Eis V. 0
So. Nesuchyně C - So. Janov D 9 : 9 (32 : 32) 
- Barsa T. 4, Pátek R. 3, Chládek D. 1, Pátek Š. 0, čtyřhra Pátek R. – Barsa T.
- Wágnerová A. 3, Pacourek M. 2, Mrázek J. ml. 2, Šorsáková V. 1, čtyřhra Pacourek M. – Šorsáková V. 
Velká Buková B - So. Nové Strašecí D 6 : 12 (28 : 42) 
- Kafka L. 2, Štefan Z. 1, Matějovský P. 1, Zika J. 1, čtyřhra Štefan Z. - Kafka L. 
- Dundr M. 4, Doubravský P. 4, Pokorný J. 3, Lučanský L. 0, čtyřhra Doubravský P. – Lučanský L.

1. So. Skřivaň 5 4 1 0 0 71:19 14
2. B. TTC Rynholec B 5 4 1 0 0 71:19 14
3. So. N. Strašecí D 5 4 1 0 0 61:29 14
4. ST Nouzov C 5 4 0 1 0 57:33 13
5. B. TTC Rynholec A 5 3 1 1 0 56:34 12
6. R. Třtice C 5 2 0 3 0 42:48 9
7. So. Lány E 5 2 0 3 0 37:53 9
8. So. Janov D 5 1 1 3 0 37:53 8
9. Velká Buková B 5 1 0 4 0 33:57 7
10. So. Olešná D 5 1 0 4 0 32:58 7
11. SK Skryje C 5 1 0 4 0 18:72 7
12. So. Nesuchyně C 5 0 1 4 0 25:65 6

Autor: Josef Rod

10.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Michaela Šarlingrová (vpravo) patří k oporám Lvic z Pavlíkova.

Ptejte se on-line fotbalistky Michaely Šarlingrové

Peníze. Ilustrační foto.

Doprava má v krajském rozpočtu pohltit skoro šestinu peněz

Hlasujte pro Sympaťáka 46. týdne 2017

Rakovník - Vážení čtenáři, díky vstřícnosti rakovnické porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Rakovnicka. Přivítejte s námi na světě další miminka, narozená v době od 10. do 16. listopadu 2017.

AKTUALIZOVÁNO

U Bělče se srazila dvě auta. Dva lidé zemřeli, další tři transportoval vrtulník

Běleč - V lesním úseku poblíž obce Běleč na Kladensku se v sobotu patnáct minut před 17. hodinou čelně srazila dvě osobní auta. Nehoda má tragické následky: dva mrtví a tři zranění lidé. Po nehodě zůstaly osoby zaklíněné ve vozidlech. Na pomoc jim proto okamžitě letěl vrtulník. Pro dva z nich už bohužel zbytečně.

O titul Nejhezčí vánoční stromeček budou děti soutěži i letos

Rakovník – Také letos se vedení města Rakovník rozhodlo navázat na tradici a uspořádat soutěž O nejhezčí vánoční stromeček, která je určena dětem z rakovnických mateřských škol a žákům 1. stupně základních škol. 

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT