VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KST Rakovník E zůstává stoprocentní

Rakovnicko - Stolní tenisté KST Rakovník E zůstávají v nejvyšší okresní soutěži stoprocentní. Tentokrát si poradili s béčkem Hředel.   

10.11.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník

I. třída - 2. kolo
So. Lány C - TJ Čistá A 14 : 4 (49 : 17) 
- Jirkovský V. 4, Trpák R. 4, Běloušek D. 2, Lážnovský J. 2, čtyřhry Jirkovský V. – Trpák R. a Běloušek D. – Lážnovský J.
- Kadavý V. 2, Votroubek A. 1, Kašpar P. 1, Bezstarosti V. 0


I. třída - 3. kolo
So. Rakovník B - So. Janov A 5 : 13 (24 : 43)
- Mladý V. 3, Jerhot J. 1, Sosna P. 0, Lukeš Z. 0, čtyřhra Sosna P. – Lukeš Z.
- Fric J. 4, Tomášek M. 3, Amler M. 3, Štindl R. 2, čtyřhra Fric J. – Amler M.


I. třída - 5. kolo 
So. Lány C - So. Nové Strašecí A 11 : 7 (40 : 31) 
- Jirkovský V. 4, Trpák R. 3, Běloušek D. 2, Libovický R. 1, čtyřhra Trpák R. – Jirkovský V.
- Pittner K. 2, Libovický V. 2, Červený Z. 2, Hrdý S. 0, čtyřhra Libovický V. – Pittner K.
SK Pavlíkov A - RC Rakovník A 8 : 10 (32 : 38) 
- Mika L. 4, Mika Martin 3, Mrzena J. 1, Gebhart L. 0 
- Smitka L. 2, Cafourek M. 2, Hejda L. 2, Niezgoda R. 2, čtyřhry Smitka L. – Cafourek M. a Niezgoda R. – Hejda L.

So. Rakovník B - So. Nesuchyně A 2 : 16 (19 : 50) 
- Mladý V. 1, Sosna P. 1, Lukeš Z. 0, Jerhot J. 0
- Hetto T. 4, Šerák M. 4, Barsa T. 4, Šebek V. 2, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Barsa T. – Šebek V.
So. Hředle B - KST Rakovník E 8 : 10 (31 : 37)
- Pacourek J. 3, Hájek M. 2, Beránek J. 1, Polášek M. 0 + 1WO, čtyřhra Beránek J. – Hájek M.
- Kapoun O. 4, Pisárová K. 2, Froněk P. 2 (3), Lepka M. 1, čtyřhra Pisárová K. – Lepka M.
TJ Čistá - So. Janov A 3 : 15 (19 : 47) 
- Musil M. 1, Kadavý V. 1, Bezstarosti V. 1, Kašpar P. 0 
- Amler M. 4, Tomášek M. 4, Štindl R. 3, Fric J. 2, čtyřhry Štindl R. – Tomášek M. a Amler M. – Fric J.

So. Olešná A - So. Rakovník A 4 : 14 (25 : 47) 
- Procházka T. 2, Šebek T. 1 + 1WO, Lédl J. 0 (1), Kočovský T. 0
- Jansa S. st. 4, Jansa S. ml. 3 + 1WO, Stibor J. 1 + 1WO (3), Čermák L. 1 + 1WO, čtyřhry Čermák L. - Jansa S. st. a Jansa S. ml. - Stibor J.

1. KST Rakovník E 5 5 0 0 0 70:20 15
2. So. Olešná A 5 4 0 1 0 56:34 13
3. So. Janov A 5 3 1 1 0 52:38 12
4. So. Rakovník A 4 3 1 0 0 54:18 11
5. So. Lány C 5 3 0 2 0 50:40 11
6. So. Hředle B 5 2 1 2 0 54:36 10
7. So. N. Strašecí A 5 2 1 2 0 43:47 10
8. So. Nesuchyně A 3 2 0 1 0 35:19 7
9. RC Rakovník A 4 1 0 3 0 28:44 6
10. So. Rakovník B 5 0 0 5 0 12:78 5
11. SK Pavlíkov A 4 0 0 4 0 21:51 4
12. TJ Čistá 4 0 0 4 0 11:61 4

II. třída - 4. kolo
R. Třtice A - So. Rakovník C 4 : 14 (20 : 46)
- Libovický T. 2, Jirák M. 2, Novotný M. 0, Vidrich F. 0
- Cibulka J. 4, Kratochvíl M. 3, Folk J. 3, Miller F. 2, čtyřhry Miller F. – Cibulka J. a Folk J. – Kratochvíl M. 


II. třída - 5. kolo
So. Křivoklát A - So. Hředle C 8 : 10 (30 : 41)
- Povolný J. 2, Jaroš L. 2, Hauner M. 1, Šnídl J. 1, čtyřhry Hauner M. – Šnídl J. a Jaroš L. – Povolný J.
- Polášek M. 3, Dvořáček J. 3, Vitner R. 2, Martínek J. 2
SK Skryje A - So. Olešná B 8 : 10 (31 : 35)
- Jedlička J. 4, Jedlička M. 2, Švarc J. 1, Šmíd Z. 0, čtyřhra Šmíd Z. – Jedlička J.
- Hubka M. 3, Kreidl P. 3, Itner R. 2, Bařtipán J. 1, čtyřhra Bařtipán J. - Hubka M. 
So. Rakovník C - SK Pšovlky B 16 : 2 (52 : 15)
- Miller F. 4, Kratochvíl M. 4, Zach F. 3 + 1WO, Folk J. 1 + 1WO, čtyřhry Miller F. - Zach F. a Folk J. - Kratochvíl M. 
- Koleníková D. 1, Netrh V. 1 (3), Nachtigal V. 0, Mayer F. 0 (3)
Žst. Rakovník - R. Třtice A 9 : 9 (34 : 34)
- Jílek R. 3, Chovan D. 3, Franěk F. 2, Chvojan J. 0 (2), Hruška L. 0 (2), čtyřhra Jílek R. – Chovan D. 
- Vidrich F. 3, Jirák M. 3, Vondra P. 1, Kolek V. 1, čtyřhra Kolek V. - Jirák M.

So. Nesuchyně B - FC Jesenice odloženo

SK Přílepy - So. Nové Strašecí B 9 : 9 (33 : 36) 
- Jílek J. 3, Havel V. 3, Jiříček J. 2, Holý K. 1, 
- Libovický P. 3, Zíma M. 2, Hrdý S. 1, Bünter M. 1, čtyřhry Libovický P. – Zíma M. a Hrdý S. –Bünter M.
1. So. Rakovník C 5 5 0 0 0 67:23 15
2. So. Olešná B 5 5 0 0 0 62:28 15
3. So. Hředle C 5 3 1 1 0 51:39 12
4. SK Přílepy 5 2 2 1 0 56:34 11
5. So. Křivoklát A 5 3 0 2 0 50:40 11
6. So. N. Strašecí B 5 2 2 1 0 49:41 11
7. R. Třtice A 5 1 1 3 0 38:52 8
8. Žst. Rakovník 4 1 1 2 0 30:42 7
9. SK Pšovlky B 5 1 0 4 0 23:67 7
10. SK Skryje A 5 0 1 4 0 37:53 6
11. FC Jesenice A 3 1 0 2 0 23:31 5
12. So. Nesuchyně B 4 0 0 4 0 18:54 4


III. třída - 4. kolo 
ST Nouzov A - So. Lány D 11 : 7 (40 : 28) 
- Steffl J. 4, Franěk M. 3, Beneš P. 2, Polák T. 1, čtyřhra Franěk M. – Steffl J.
- Kosár E. 3, Moravcová A. 2, Lážnovský J. 1, Hrbek D. 01, čtyřhra Moravcová A. – Kosár E. 


III. třída - 5. kolo 
B. SDH Lubná - TTC Nové Strašecí 13 : 5 (44 : 23)
- Pokorný M. 4, Novák R. 3, Zuda A. 3, Volevecký M. 2, čtyřhra Novák R. - Zuda A. 
- Jung R. 3, Hlad P. 1, Mazourek P. 0, Dvořák K. 0, čtyřhra Mazourek P. - Hlad P. 
So. Rakovník D - RC Rakovník B 15 : 3 (46 : 14) 
- Zach F. 4, Pitař M. 4, Zajíc V. 3 + 1WO, Pondělíček F. 1 (2), Zelenka V. 0 (2), čtyřhry Zach F. – Pitař M. a Zajíc V. – Zelenka V.
- Kurtovič A. 1, Spurný P. 1, Cír J. 1, Kolář M. 0
So. Lány D - So. Všetaty A odloženo

So. Hředle D - ST Nouzov A 4 : 14 (24 : 45) 
- Vitner T. 2, Novák T. ml. 1, Dvořák J. 0, Mauer L. 0, čtyřhra Novák T. ml. – Vitner T.
- Franěk M. 4, Beneš P. 3, Polák T. 3, Steffl J. 2 (2), Zeman J. 1 (2), čtyřhra Franěk M. – Steffl J.

SK Hřebečníky - So. Janov B 11 : 7 (39 : 24) 
- Hejný P. 3, Tomášek R. 2 + 1WO, Hlaváček J. 2, Jirouš P. 1 (3), čtyřhry Hejný P. – Hlaváček J. a Jirouš P. – Tomášek R.
- Pacourek R. 4, Sladkovský J. 2 (3), Benda J. 0 + 1WO, Dušek V. 0
So. Olešná C - So. Křivoklát B 12 : 6 (45 : 24) 
- Šebek M. 4, Vít V. 4, Svoboda V. 3, Polák M. 1
- Štěpnička J. 2, Novák F. 1, Šnídl J. 1, Lysý V. 0, čtyřhry Štěpnička J. – Lysý V. a Novák F. - Šnídl J.

1. ST Nouzov A 5 5 0 0 0 66:24 15
2. B. SDH Lubná 5 4 0 1 0 53:37 13
3. So. Olešná C 5 3 1 1 0 60:30 12
4. So. Rakovník D 5 3 0 2 0 51:39 11
5. TTC Nové Strašecí 5 3 0 2 0 42:48 11
6. SK Hřebečníky 5 2 0 3 0 37:53 9
7. So. Janov B 5 2 0 3 0 42:48 9
8. So. Lány D 4 1 2 1 0 38:34 8
9. So. Všetaty A 4 2 0 2 0 37:35 8
10. So. Křivoklát B 5 1 1 3 0 43:47 8
11. So. Hředle D 5 1 0 4 0 26:64 7
12. RC Rakovník B 5 0 0 5 0 27:63 5


IV. třída - 4. kolo
SK Pavlíkov B - So. Kroučová 7 : 11 (24 : 41) 
- Pelc P. 3, Mika Marcel 2, Mašek V. 1, Mika T. 0, čtyřhra Mika Marcel – Pelc P.
- Jelínek P. 3, Fejfar V. 3, Kováčik J. 3, Valeš M. 1, čtyřhra Jelínek P. – Fejfar V. 


IV. třída - 5. kolo
So. Nové Strašecí C - So. Branov odloženo

So. Janov C - SK Šanov 7 : 11 (25 : 38) 
- Pacourek J. st. 2, Houdek P. st. 2, Kapoun K. 1, Macek Z. st. 1, čtyřhra Pacourek J. st. - Houdek P. st. 
- Hlavata J. 4, Kapoun M. 3, Wachtel R. 3, Štromajer E. 0, čtyřhry Kapoun M. - Wachtel R. 
ST Nouzov B - SK Pšovlky C 9 : 9 (35 : 33) 
- Devera L. 2, Zeman J. 2, Steffl 2 (2), Polák Jiří 1, Nachtigal V. st. 0 (2), čtyřhry Nachtigal V. st. - Sušánka L. a Devera L. – Zeman J. 
- Kadeřábek D. 3, Švejkovský Z. 3, Čechová E. 3, Růžička J. 0
So. Hředle E - SK Skryje B 12 : 6 (40 : 24) 
- Vitner L. 3, Skoupý J. 3, Dvořák J. 2, Hrbek M. 1 (2), Novák T. ml. 1 (2), čtyřhry Vitner L. - Skoupý J. a Hrbek M. – Dvořák J.
- Zíma P. 2, Barták R. 2, Šmíd Z. 2, Slepička V. 0
So. Kroučová - R. Třtice B 12 : 6 (41 : 25) 
- Kováčik J. 4, Fejfar V. 3, Jelínek P. 2, Staněk V. 1, čtyřhry Jelínek P. - Fejfar V. a Kováčik J. – Milotová A.
- Vidrich F. 3, Vondra P. 2, Eis J. 1, Vožech J. 0
So. Všetaty B - SK Pavlíkov B 10 : 8 (38 : 29)
- Kalík J. 3, Herink O. 2, Pešek L. 2, Bureš L. 2, čtyřhra Pešek L. – Bureš L.
- Mika Marcel 4, Pelc P. 3, Mašek V. 0, Mika T. 0, čtyřhra Pelc P. – Mika Marcel
Velká Buková A - So. Křivoklát C 10 : 8 (37 : 36) 
- Svoboda P. 4, Rezek J. 2, Matějovský V. ml. 2, Matějovský V. st. 1, čtyřhra Matějovský V. ml. – Matějovský V. st.
- Šíma R. 2, Šiška J. 2, Durčiak J. 2, Hošek P. 1, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
V. třída - 4. kolo 
So. Janov D - B. TTC Rynholec B 2 : 16 (16 : 49) 
- Mrázek J. ml. 1, Pacourek M. 1, Wágnerová A. 2, Šorsáková V. 0, 
- Fejfar T. 4, Píša J. 4, Halenková P. 3, Vondra J. 3, čtyřhry Halenková P. - Vondra J. a Fejfar T. – Píša J.

R. Třtice C - B. TTC Rynholec A 4 : 14 (16 : 45) 
- Eis J. 4, Svobodová L. 0, Vojtík P. 0, Eis V. 0
- Špička A. 3, Batelka D. 3, Špička M. 3, Dundrová G. 3, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
So. Olešná D - ST Nouzov C 4 : 14 (15 : 43) 
- Folber J. 2 (2), Vaic M. 0, Svoboda D. 0, Těšínský Matouš O, Těšínský Michal 0 (2), čtyřhry Folber J. – Vaic M. a Pavlíček V. – Kočovský L. 
- Šťastný D. 4, Polák Jiří 4, Demchuk M. 3, Kupcová I. 2 (3), Polák Josef 1 (1)
1. So. Kroučová 6 6 0 0 0 76:32 18
2. ST Nouzov B 6 5 1 0 0 78:30 17
3. SK Šanov 6 5 0 1 0 71:37 16
4. So. N. Strašecí C 5 5 0 0 0 67:23 15
5. So. Hředle E 6 2 2 2 0 54:54 12
6. So. Janov C 6 3 0 3 0 53:55 12
7. So. Všetaty B 6 3 0 3 0 44:64 12
8. R. Třtice B 6 2 1 3 0 61:47 11
9. Velká Buková A 6 2 0 4 0 45:63 10
10. SK Pšovlky C 6 1 1 4 0 37:71 9
11. So. Branov 5 2 0 3 0 39:51 9
12. SK Pavlíkov B 6 1 0 5 0 40:68 8
13. SK Skryje B 6 1 0 5 0 39:69 8
14. So. Křivoklát C 6 0 1 5 0 34:74 7


V. třída - 5. kolo 
ST Nouzov C - So. Lány E 13 : 5 (46 : 23) 
- Demchuk M. 3 + 1WO, Šťastný D. 2 + 1WO, Polák Josef 1 + 1WO, Kupcová I. 1 + 1WO, čtyřhry Polák Jiří – Šťastný D. a Kupcová I. - Demchuk M. WO
- Matoušek F. 2, Chalupa J. 2, Cibík P. 1
SK Skryje C - So. Olešná D 13 : 5 (43 : 21) 
- Hošek P. 4, Krauz J. 4, Špaček M. 2, Šimůnek L. 2, čtyřhra Krauz J. – Šimůnek L.
- Svoboda D. 2, Vaic M. 1, Těšínský Martin 1, Těšínský Michal 0, čtyřhra Vaic M. – Svoboda D.
B. TTC Rynholec A - So. Skřivaň 9 : 9 (32 : 32) 
- Dundrová G. 4, Špička M. 3, Batelka D. 1, Špička A. 0, čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
- Ledvinka M. 3, Němeček P. 2, Broum Z. 2, Gebhart F. 1, čtyřhra Ledvinka M. - Broum Z.
B. TTC Rynholec B - R. Třtice C 12 : 6 (42 : 26) 
- Fejfar T. 4, Píša J. 3, Vondra J. 2, Halenková P. 1, čtyřhry Halenková P. - Vondra J. a Píša J. – Fejfar T.
- Vojtík P. 3, Eis J. 2, Vojtík P. 1, Eis V. 0
So. Nesuchyně C - So. Janov D 9 : 9 (32 : 32) 
- Barsa T. 4, Pátek R. 3, Chládek D. 1, Pátek Š. 0, čtyřhra Pátek R. – Barsa T.
- Wágnerová A. 3, Pacourek M. 2, Mrázek J. ml. 2, Šorsáková V. 1, čtyřhra Pacourek M. – Šorsáková V. 
Velká Buková B - So. Nové Strašecí D 6 : 12 (28 : 42) 
- Kafka L. 2, Štefan Z. 1, Matějovský P. 1, Zika J. 1, čtyřhra Štefan Z. - Kafka L. 
- Dundr M. 4, Doubravský P. 4, Pokorný J. 3, Lučanský L. 0, čtyřhra Doubravský P. – Lučanský L.

1. So. Skřivaň 5 4 1 0 0 71:19 14
2. B. TTC Rynholec B 5 4 1 0 0 71:19 14
3. So. N. Strašecí D 5 4 1 0 0 61:29 14
4. ST Nouzov C 5 4 0 1 0 57:33 13
5. B. TTC Rynholec A 5 3 1 1 0 56:34 12
6. R. Třtice C 5 2 0 3 0 42:48 9
7. So. Lány E 5 2 0 3 0 37:53 9
8. So. Janov D 5 1 1 3 0 37:53 8
9. Velká Buková B 5 1 0 4 0 33:57 7
10. So. Olešná D 5 1 0 4 0 32:58 7
11. SK Skryje C 5 1 0 4 0 18:72 7
12. So. Nesuchyně C 5 0 1 4 0 25:65 6

Autor: Josef Rod

10.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský technik 20 000 Kč Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) Topič, strojník chlazení. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, platné osvědčení k obsluze kotlů PK4: 4. třída, čistý trestní rejstřík. , Náplň práce: obsluha středotlaké parní kotelny, provádění pravidelných rozborů napájecí a kotelní vody, obsluha chladících čpavkových kompresorů, obsluha vzduchového kompresoru., Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: zaslat životopis na e-mail lenka.kutkova@pivobakalar.cz. Pracoviště: Tradiční pivovar v rakovníku, a.s., Havlíčkova, č.p. 69, 269 01 Rakovník 1. Informace: Lenka Kůtková, . Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 115 Kč Provozní zámečníci, údržbáři Provozní zámečník, elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 115 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: RAKO 3 Lubná u Rakovníka, Požadavky: výuční list v oboru zámečník, obráběč kovů nebo v jiném příbuzném oboru, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, Nabízíme: zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé firemní benefity, práce v nepřetržitém provozu, Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, na soukromé životní pojištění, na stravování, 13. plat atd., Kontakt:Ing. Jana Knappová 313523792, 739681317 (7:00-15:00), e-mail: jana.knappova@lb.cz nebo osobně: Závod RAKO 3 Lubná u Rakovníka (7:00-15:00). Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: Jana Knappová, +420 313 523 792/739 681 317. Řemeslné práce - Řemeslné práce Ostatní řemeslní pracovníci a 105 Kč Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu (kromě cihel a dlaždic) Obsluha pecí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 105 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Nabízíme zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v plně automatizovaném nepřetržitém provozu s odpovídajícím finančním ohodnocením a řadou zaměstnaneckých benefitů., Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost.. Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: Jana Knappová, +420 313 523 792/739 681 317. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 12 400 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník, manipulant. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12400 kč, mzda max. 14400 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Požadujeme manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost. Znalost ukrajinského nebo ruského jazyka výhodou., Kontakt: tel. 734622444 nebo e-mailem info@iveba.cz. Pracoviště: Iveba s.r.o. - pracoviště rakona, č.p. 402, Ottova, č.p. 402, 269 01 Rakovník 1. Informace: Petr Baťko, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Závěrečným podnikem tuzemské rallyové sezony byl 39. ročník SVK Rally Příbram.
26

Rally Příbram ovládl posedmé v kariéře Václav Pech

Ilustrační foto

Novému Strašecí se nedaří, prohrálo potřetí za sebou

Rakovník body nebral, navíc přišel o vyloučeného Sklenku

Praha - Fotbalistům SK Rakovník umělka neseděla, i proto podlehli v dalším kole divize domácí Aritmě Praha. Mužstvu z hlavního města stačila na vítězství jediná branka.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT