I. třída - 6. kolo

So. Lány C - So. Rakovník A 6 : 12 (23 : 40)
- Trpák R. 2, Jirkovský V. 2, Běloušek D. 1 (3), Libovický R. 0, čtyřhra Trpák R. – Jirkovský V.
- Čermák L. 4, Jansa S. st. 3, Jansa S. ml. 2, Stibor J. 1 + 1WO, čtyřhra Jansa S. st. - Čermák L.
So. Janov A - So. Olešná A 5 : 13 (26 : 43)
- Fric J. 2, Štindl R. 2, Tomášek M. 1, Amler M. 0
- Itner R. 4, Šebek T. 4, Procházka T. 2, Kočovský T. 1, čtyřhry Procházka T. – Šebek T. a Kočovský T. – Itner R.
KST Rakovník E - TJ Čistá 15 : 3 (47 : 11)
- Lepka M. 4, Froněk P. 4, Pisárová K. 4, Brabcová A. 1 (3), čtyřhry Froněk P. – Brabcová A. a Lepka M. – Pisárová K.
- Bezstarosti V. 1, Kašpar P. 1 (2), Bedenková L. 0 + 1WO, Kadavý V. 0, Musil M. 0 (2)
So. Nesuchyně A - So. Hředle B 5 : 13 (24 : 45)
- Šerák M. 3, Hetto T. 1, Šebek V. 1, Vopravil M. 0
- Beránek J. 4, Hájek M. 3, Pacourek J. ml. 3, Vitner R. 1, čtyřhry Beránek J. – Hájek M. a Pacourek J. ml. – Vitner R.
RC Rakovník A - So. Rakovník B 13 : 5 (45 : 27)
- Hejda L. 4, Niezgoda R. 3, Smitka L. 3, Cafourek M. 2, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R.
- Mladý V. 1, Jerhot J. 1, Sosna P. 1, Lukeš Z. 1, čtyřhra Sosna P. – Lukeš Z.



SK Pavlíkov A - So. Nové Strašecí A 7 : 11 (31 : 35)

- Mika L. 2 + 1WO, Mika Martin 1, Gebhart L. 0 + 1WO, Mrzena J. 0, čtyřhry Mika Martin – Mika L. a Gebhart L. – Mrzena J.
- Pittner K. 4, Libovický V. 3, Libovický P. 3 (3), Hrdý S. 1 (3)
1. KST Rakovník E 6 6 0 0 0 85:23 18
2. So. Olešná A 6 5 0 1 0 69:39 16
3. So. Rakovník A 5 4 1 0 0 66:24 14
4. So. Hředle B 6 3 1 2 0 67:41 13
5. So. Janov A 6 3 1 2 0 57:51 13
6. So. N. Strašecí A 6 3 1 2 0 54:54 13
7. So. Lány C 6 3 0 3 0 56:52 12
8. RC Rakovník A 5 2 0 3 0 41:49 9
9. So. Nesuchyně A 4 2 0 2 0 40:32 8
10. So. Rakovník B 6 0 0 6 0 17:91 6
11. SK Pavlíkov A 5 0 0 5 0 28:62 5
12. TJ Čistá 5 0 0 5 0 14:76 5

II. třída - 6. kolo

So. Hředle C - So. Nové Strašecí B 12 : 6 (43 : 25)
- Martínek J. 3, Polášek M. 3, Vitner R. 2, Vitner K. 2, čtyřhry Dvořáček J. – Vitner R. a Polášek M. – Martínek J.
- Hrdý S. 3, Rovný P. 2, Zíma M. 1, Bouček J. 0
FC Jesenice - SK Přílepy 7 : 11 (30 : 41)
- Polák M. 3, Novotný A. 2, Růžička A. 1. Kotek P. 1 (3)
- Jílek J. 3, Jiříček J. 3, Holý K. 1 + 1WO, Havel V. 1, čtyřhry Holý K. – Havel V. a Jílek J. – Jiříček J.
R. Třtice A - So. Nesuchyně B 12 : 6 (45 :26)
- Vidrich F. 4, Jirák M. 4, Libovický T. 2, Novotný M. 1, čtyřhra Libovický T. - Jirák M.
- Barsa T. 2, Micura D. 1, Staněk M. 1, Jílek M. 1, čtyřhra Micura D. – Barsa T.
SK Pšovlky B - Žst. Rakovník 9 : 9 (33 : 36)
- Koleníková D. 4, Nachtigal V. ml. 3, Netrh V. 1, Mayer F. 0, čtyřhra Koleníková D. – Netrh V.
- Jílek R. 3, Chovan D. 2, Chvojan J. 2, Franěk F. 1, čtyřhra Jílek R. – Chovan D.

So. Olešná B - So. Rakovník C 9 : 9 (37 : 32)
- Kreidl P. 3, Itner R. 3, Hubka M. 1, Šebek M. 1, čtyřhra Itner R. – Kreidl P.
- Zach F. 4, Kratochvíl M. 2, Miller F. 1, Folk J. 1, čtyřhra Zach F. - Miller F.
So. Křivoklát A - SK Skryje A 9 : 9 (34 : 30)
- Jaroš L. 3, Povolný J. 2, Šnídl J. 2, Hauner M. 1, čtyřhra Jaroš L. – Povolný J.
- Jedlička J. 4, Šmíd Z. 2, Jedlička M. 1, Švarc J. 1, čtyřhra Jedlička J. – Šmíd Z.
1. So. Olešná B 6 5 1 0 0 71:37 17
2. So. Rakovník C 6 5 1 0 0 76:32 17
3. So. Hředle C 6 4 1 1 0 63:45 15
4. SK Přílepy 6 3 2 1 0 67:41 14
5. So. Křivoklát A 6 3 1 2 0 59:49 13
6. So. N. Strašecí B 6 2 2 2 0 55:53 12
7. R. Třtice A 6 2 1 3 0 50:58 11
8. Žst. Rakovník 5 1 2 2 0 39:51 9
9. SK Pšovlky B 6 1 1 4 0 32:76 9
10. SK Skryje A 6 0 2 4 0 46:62 8
11. FC Jesenice 4 1 0 3 0 30:42 6
12. So. Nesuchyně B 5 0 0 5 0 24:66 5

III. třída - 5. kolo

So. Lány D - So. Všetaty A 9 : 9 (33 : 37)
- Moravcová A. 3, Kosár E. 3, Lážnovský J. 2 (2), Hrbek D. 1, Matoušek F. 0 (2)
- Herink M. 4, Hrach R. 2, Gebhart V. 1, Uhrin P. 0, čtyřhry Uhrin P. – Hrach R. a Herink M. – Gebhart V.

III. třída - 6. kolo

TTC Nové Strašecí - So. Křivoklát B 17 : 1 (51 : 9)
- Jung R. 4, Hlad P. 4, Mazourek P. 4, Dvořák K. 3, čtyřhra Mazourek P. - Hlad P.
- Štěpnička J. 1, Novák F. 0, Šnídl J. 0, Lysý V. 0
So. Janov B - So. Olešná C 9 : 9 (33 : 31)
- Pacourek R. 4, Sladkovský J. 3, Veselský P. 1, Benda J. 0, čtyřhra Pacourek R. – Sladkovský J.
- Polák M. 3, Vít V. 2, Šebek M. 2, Pavlíček V. 1, čtyřhra Polák M. – Šebek M.

ST Nouzov A - SK Hřebečníky 15 : 3 (50 : 19)
- Steffl J. 4, Beneš P. 3, Polák T. 3, Franěk M. 3, čtyřhry Polák T. – Beneš P. a Steffl J. – Franěk M.
- Krůta J. 1, Kašpar T. 1, Tomášek R. 1, Jirouš P. 0
So. Všetaty A - So. Hředle D 14 : 4 (49 : 27)
- Herink M. 4, Gebhart V. 3, Hrach R. 3, Uhrin P. 2, čtyřhry Herink M. – Gebhart V. a Hrach R. – Uhrin P.
- Novák T. ml. 2, Vitner T. 1, Mauer L. 1, Dvořák J. 0

RC Rakovník B - So. Lány D 8 : 10 (30 : 38)
- Kurtovič A. 3, Kolář M. 2, Spurný P. 2, Štrougal L. 0, čtyřhra Kurtovič A. - Kolář M.
- Lážnovský J. 4, Hrbek D. 2, Moravcová A. 2, Matoušek F. 1, čtyřhra Matoušek F. – Moravcová A.
B. SDH Lubná - So. Rakovník D 6 : 12 (26 : 41)
- Pokorný M. 4, Novák R. 1, Zuda A. 1, Volevecký M. 0
- Zach F. 3, Pitař M. 3, Zajíc V. 3, Zelenka V. 1 (2), Pondělíček F. 0 (2), čtyřhry Zach F. – Pitař M. a Zajíc V. – Zelenka V.
1. ST Nouzov A 6 6 0 0 0 81:27 18
2. So. Olešná C 6 3 2 1 0 69:39 14
3. So. Rakovník D 6 4 0 2 0 63:45 14
4. TTC Nové Strašecí 6 4 0 2 0 59:49 14
5. B. SDH Lubná 6 4 0 2 0 59:49 14
6. So. Všetaty A 6 3 1 2 0 60:48 13
7. So. Lány D 6 2 3 1 0 57:51 13
8. So. Janov B 6 2 1 3 0 51:57 11
9. SK Hřebečníky 6 2 0 4 0 40:68 10
10. So. Křivoklát B 6 1 1 4 0 44:64 9
11. So. Hředle D 6 1 0 5 0 30:78 8
12. RC Rakovník B 6 0 0 6 0 35:73 6

IV. třída - 6. kolo

So. Branov - So. Křivoklát C 10 : 8 (36 : 33)
- Mencl M. 4, Kruba V. 3, Pergler P. 2, Pokorný J. 0 (2), Šípek M. 0 (2), čtyřhra Pergler P. – Mencl M.
- Hošek P. 2, Šíma R. 2, Šiška J. 2, Pavlíček J. 1, čtyřhra Hošek P. – Pavlíček J.
SK Pavlíkov B - Velká Buková A 11 : 7 (40 : 26)
- Mašek V. 3, Pelc P. 3, Mika Marcel 3, Gebhart J. 1, čtyřhra Pelc P. – Mika Marcel
- Svoboda P. 3, Štefan Z. 2 Matějovský V. ml. 1, Matějovský P. 0, čtyřhra Svoboda P. – Štefan Z.
R. Třtice B - So. Všetaty B odloženo

SK Skryje B - So. Kroučová 11 : 7 (35 : 27)
- Zíma P. 3, Šmíd Z. 2 + 1WO, Barták R. 1 + 1WO, Slepička V. 1 + 1WO, čtyřhra Zíma P. – Šmíd Z.
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 3, Valeš M. 0, Milotová A. 0 (1), čtyřhra Fejfar V. – Valeš M.
SK Pšovlky C - So. Hředle E 10 : 8 (34 : 39)
- Švejkovský Z. 4, Kadeřábek D. 3, Čechová E. 3, Růžička J. 0
- Novák T. ml. 2, Dvořák J. 2, Vitner L. 1, Hrbek M. 1, čtyřhry Vitner L. – Novák T. ml. a Hrbek M. – Dvořák J.
SK Šanov - ST Nouzov B 12 : 6 (42 : 26)
- Wachtel R. 4, Hlavata J. 4, Kapoun M. 2, Malecký V. 1 (2), Wachtel J. 0 (2), čtyřhra Wachtel R. - Kapoun M.
- Zeman J. 2, Devera L. 1, Nachtigal V. st. 1, Sušánka L. 1 (2), Demchuk M. 0 (2), čtyřhra Zeman J. – Devera L.
So. Nové Strašecí C - So. Janov C 14 : 4 (46 : 13)
- Bouček J. 4, Bünter M. 4, Bujdák P. 3, Valchář P. 1, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Bujdák P. – Valchář P.
- Macek Z. st. 2, Wágnerová A. 1, Dušek V. 1, Fuxa R. 0
1. So. Kroučová 7 6 0 1 0 83:43 19
2. SK Šanov 7 6 0 1 0 83:43 19
3. So. N. Strašecí C 6 6 0 0 0 81:27 18
4. ST Nouzov B 7 5 1 1 0 84:42 18
5. So. Hředle E 7 2 2 3 0 62:64 13
6. So. Janov C 7 3 0 4 0 57:69 13
7. So. Branov 6 3 0 3 0 49:59 12
8. So. Všetaty B 6 3 0 3 0 44:64 12
9. SK Pšovlky C 7 2 1 4 0 47:79 12
10. R. Třtice B 6 2 1 3 0 61:47 11
11. Velká Buková A 7 2 0 5 0 52:74 11
12. SK Pavlíkov B 7 2 0 5 0 51:75 11
13. SK Skryje B 7 2 0 5 0 50:76 11
14. So. Křivoklát C 7 0 1 6 0 42:84 8

V. třída - 6. kolo

So. Lány E - So. Nové Strašecí D 6 : 12
- nedošel zápis
So. Janov D - Velká Buková B 9 : 9 (32 : 35)
- Mrázek J. ml. 4, Wágnerová A. 3, Pacourek M. 1, Šorsáková V. 0, čtyřhra Mrázek J. ml. - Pacourek M.
- Štefan Z. 3, Matějovský P. 2, Kafka L. 2, Zika J. 1, čtyřhra Kafka L. - Štefan Z.
R. Třtice C - So. Nesuchyně C 13 : 5 (41 : 21)
- Eis J. 4, Vojtík P. 3, Svobodová L. 3, Eis V. 1, čtyřhry Eis J. – Eis V. a Vojtík P. – Svobodová L.
- Pátek R. 2, Chládek D. 2, Pátek Š. 1, Kafka V. 0
So. Skřivaň - B. TTC Rynholec B 11 : 7 (41 : 31)
- Ledvinka M. 4, Němeček P. 2, Gebhart F. 2, Broum Z. 1 (3), Megerle M. 0 (1), čtyřhry Ledvinka M. - Broum Z. a Megerle M. – Gebhart F.
- Fejfar T. 3, Píša J. 2, Vondra J. 1, Halenková P. 1
So. Olešná D - B. TTC Rynholec A odloženo

ST Nouzov C - SK Skryje C 15 : 3 (48 : 18)
- Demchuk M. 4, Polák Jiří 4, Šťastný D. 3, Polák Josef 2 (2), Franěk J. 0 (2), čtyřhry Polák Jiří – Demchuk M. a Šťastný D. – Franěk J.
- Šmíd P. 2, Hošek P. 1, Špaček M. 0, Hůla V. 0


1. So. Skřivaň 6 5 1 0 0 82:26 17
2. So. N. Strašecí D 6 5 1 0 0 73:35 17
3. ST Nouzov C 6 5 0 1 0 72:36 16
4. B. TTC Rynholec B 6 4 1 1 0 78:30 15
5. B. TTC Rynholec A 5 3 1 1 0 56:34 12
6. R. Třtice C 6 3 0 3 0 55:53 12
7. So. Janov D 6 1 2 3 0 46:62 10
8. So. Lány E 6 2 0 4 0 43:65 10
9. Velká Buková B 6 1 1 4 0 42:66 9
10. SK Skryje C 6 1 0 5 0 21:87 8
11. So. Olešná D 5 1 0 4 0 32:58 7
12. So. Nesuchyně C 6 0 1 5 0 30:78 7