KST Rakovník D – So. Kroučová A 14:4
Za stavu 1:1 po úvodních čtyřhrách se lídr v sestavě Lepka, Kapoun, Cír a Froněk rozjel naplno a nenechal nikoho na pochybách, že z Jandačova sálu se body nevozí. Kroučová se prakticky nedostala k ničemu, přesto je stále překvapením OP I. třídy na průběžné bronzové pozici.
– Lepka M. 4, Kapoun O. 4, Cír R. 3 (3), Froněk P. 2 (2), čtyřhra Cír R. – Kapoun O.
– Vajnar L. 0 + 2WO, Hájek M. 0 + 1WO, Beránek J. 0, Kováčik J. 0, čtyřhra Kováčik J. – Beránek J.

So. Hředle B – So. N.Strašecí A 8:10
Překvapivě blízko měli domácí k zisku cenného bodu hlavně zásluhou Dvořáčka a Martínka, ale hosté nakonec nejtěsnější výhru uhájili a drží naději na medailové pozice. Nejlépe zahrál Pittner se čtyřmi body, dva získal Hrdý.
– Dvořáček J. 3, Martínek J. 3, Vitner R. 1, Polášek M. 1
– Pittner K. 4, Hrdý S. 2, Fabinger F. 1, Červený Z. 1, čtyřhry Fabinger F. – Pittner K. a Červený Z. – Hrdý S.

So. Rakovník B – So. Nesuchyně A 6:12
Favorizovaní hosté byli v tradiční sestavě Hetto, Šerák, Krob a Šebek vyrovnanějším celkem a mohou si ještě myslet na bronz. Sokol se opíral o Stibora, jenž podlehl pouze Šerákovi, s dvěma body se k němu přidal Sosna, ale Jerhot i Kratochvíl se s výhrou nepotkali.
– Stibor J. 3, Sosna P. 2, Jerhot J. 0, Kratochvíl M. 0, čtyřhra Stibor J. – Sosna P.
– Šerák M. 4, Hetto T. 3, Krob M. 2, Šebek V. 2, čtyřhra Hetto T. – Šerák.

So. Nesuchyně B – So. Lány C 4:14
Poslední celek tabulky OP 
I. třídy nedokázal vzdorovat Lánům v čele s tradičními oporami Jirkovským a Trpákem, které nezklamaly ani tentokrát. Domácí prapor držel nejpevněji Štindl výhrami nad Kosárem a Lážnovským, ale to bylo málo.
– Štindl R. 2, Barsa T. 1, Vopravil M. 0, Micura D. 0, čtyřhra Štindl R. – Vopravil M.
– Jirkovský V. 4, Trpák R. 4, Kosár E. 3, Lážnovský J. 2, čtyřhra Jirkovský V. – Kosár E.

So. Olešná A – KST Rakovník E 10:8
Olešná znovu těsně porazila svého soupeře, v souboji jedniček přehrál Šebek Pisára, domácí se mohli opřít o vyhrané debly i body Procházky a Lédla. Kromě Pisára bodovali za KST dvakrát Hejda s Adamczukem, Fojtík si připsal vítězství nad Kočovským, ale zklamání se nakonec nevyhnuli.
– Šebek T. 4, Procházka T. 2, Lédl J. 2, Kočovský T. 0, čtyřhry Šebek T. – Procházka T. a Lédl J. – Kočovský T.
– Pisár J. 3, Hejda V. ml. 2, Adamczuk Jan 2, Fojtík J. 1.

RC Rakovník – SK Pšovlky A 8:10
Hosté využili oslabené sestavy Raků, oporou byl tradičně Kadeřábek, který byl i se čtyřhrou s Hospodářským u pěti bodů. Druhou polovinu obstarali Hospodářský se Šulitkou, v domácí dresu měl nejlepší formu Hejda se třemi body.
– Hejda L. 3, Cafourek M. 2, Smitka 2, čtyřhra Hejda L. – Cafourek M.
– Kadeřábek M. 3+1WO, Hospodářský ml. 1+1WO, Šulitka 1+1WO, Kadeřábek D. 0+1WO, čtyřhra Kadeřábek M. – Hospodářský J. ml. WO

1. KST Rakovník D ⋌13 13 0 0 0 179:55 39
2. So. Olešná A ⋌13 10 2 1 0 152:82 35
3. So. Kroučová A ⋌13 8 1 4 0 127:107 30
4. So. N. Strašecí A ⋌13 8 1 4 0 137:97 30
5. So. Nesuchyně A ⋌13 7 2 4 0 144:90 29
6. So. Lány C ⋌13 6 1 6 0 119:115 26
7. KST Rakovník E ⋌⋌13 5 2 6 0 117:117 25
8. SK Pšovlky A ⋌13 5 1 7 0 98:136 24
9. RC Rakovník A ⋌13 5 1 7 0 124:110 24
10. So. Rakovník B ⋌13 3 0 10 0 79:155 19
11. So. Hředle B ⋌13 2 1 10 0 87:147 18
12. S. Nesuchyně B ⋌13 0 0 13 0 41:193 13

II. třída – 14. kolo
So. Rakovník C – So. Janov 8:10 (32:36)
– Folk J. 3, Miller F. 2, Mladý V. 1+1WO, Lukeš Z. 0 (3), Jerhot J. 0+1WO (1)
– Fric J. 3, Tomášek M. 3, Sladkovský J. 1 (3), Amler M. 1 (2), Pacourek R. 0 (2), čtyřhry Tomášek M. – Sladkovský J. a Fric J. – Amler M.
SK Skryje A – Žst. Rakovník 11:7 (38:31)
– Jedlička J. 4, Švarc J. 3, Jedlička M. 3, Barták R. 0, čtyřhra Jedlička M. – Švarc J.
– Franěk F. 2, Chovan D. 2, Jílek R. 1, Chvojan J. 1, čtyřhra Jílek R. – Chovan D.
So. Nové Strašecí B – R. Třtice A 15 : 3 (48 : 17)
– Libovický R. 4, Libovický P. 3, Libovický V. 3 (3), Bouček J. 3, čtyřhry Libovický P. – Libovický V. a Libovický R. – Bouček J.
– Kolek V. 1 + 1WO, Vidrich F. 1, Novotný M. 0, Eis J. 0
TJ Čistá A – SK Přílepy 10:8 (35:35)
– Bedenk P. 3, Kadavý V. 3, Bezstarosti V. 2, Lepka M. 1, čtyřhra Bedenk P. – Bezstarosti V.
– Jiříček J. 3, Jílek J. 2, Havel V. 1, Kutílek J. 1, čtyřhra Jílek J. – Jiříček J.
B. SDH Lubná – So. Olešná B odloženo

SK Pavlíkov A – So. Křivoklát A odloženo
1. So. N. Strašecí B ⋌13 11 2 0 0 174:60 37
2. SK Přílepy ⋌13 9 1 3 0 142:92 32
3. So. Janov A ⋌13 8 1 4 0 134:100 30
4. SK Pavlíkov A ⋌12 7 1 4 0 118:98 27
5. So. Rakovník C ⋌13 6 2 5 0 128:106 27
6. So. Křivoklát A ⋌12 7 0 5 0 108:108 26
7. So. Olešná B ⋌12 5 3 4 0 118:98 25
8. TJ Čistá A ⋌13 4 3 6 0 114:120 24
9. Žst. Rakovník ⋌13 4 1 8 0 100:134 22
10. B. SDH Lubná ⋌12 3 2 7 0 89:125 20
11. SK Skryje A ⋌13 3 0 10 0 84:148 19
12. R. Třtice A ⋌13 1 0 12 0 57:177 15

III. třída - 14. kolo
So. Rakovník D - So. Kroučová B 14 : 4 (49 : 24)
- Zajíc V. 4, Folk J. 4, Zelenka V. 3, Renč Z. 1 (2), Pondělíček F. 1 (2), čtyřhra Folk J. – Zelenka V.
- Píša J. 2, Fejfar V. 1, Staněk V. 0, Jelínek P. 0, čtyřhra Píša J. – Staněk V.
So. Hředle C - So. Olešná C 9 : 9 (34 : 33)
- Vitner K. 3, Vitner R. 3, Bečvář M. 1, Vyskočil J. ml. 1, čtyřhra Vyskočil J. ml. – Bečvář M.
- Bařtipán J. 4, Pavlíček V. 2, Šebek M. 1, Folber J. 1, čtyřhra Bařtipán J. – Pavlíček V.
FC Jesenice - So. Všetaty A 7 : 11 (34 : 37)
- Kotek P. 3, Polák M. 3, Růžička A. 1, Novotný A. 0
- Herink M. 4, Gebhart V. 2, Uhrin P. 2, Kurtovič A. 1, čtyřhry Herink M. – Gebhart V. a Kurtovič A. - Uhrin P.
So. Křivoklát B - SK Pavlíkov B 5 : 13 (27 : 45)
- Novák F. 2, Šnídl J. 1, Lysý V. 0, Štěpnička J. 0, čtyřhry Novák F. – Šnídl J. a Štěpnička J. – Lysý V.
- Polák M. 4, Mrzena J. st. 4, Mika Marcel 3, Vít K. 2
So. Srbeč A - SK Hřebečníky 7 : 11 (29 : 41)
- Jung R. 3, Mazourek P. 1, Hlad P. 1, Dvořák K. 0, čtyřhry Jung R. – Dvořák K. a Hlad P. – Mazourek P.
- Hejný P. 4, Hlaváček J. 3, Jirouš P. 3, Kolský V. 1
RC Rakovník B - SK Pšovlky B 6 : 12 (26 : 44)
- Kronich O. 3, Kolář M. 2, Cír J. 0, Spurný P. 0, čtyhra Spurný P. - Kronich O.
- Nachtigal V. 4 ml., Koleníková D. 3, Netrh V. 2, Mayer F. 2, čtyřhra Netrh V. - Koleníková D.

1. So. Olešná C 13 11 2 0 0 158:75 37
2. SK Pšovlky B 13 9 1 3 0 136:98 32
3. RC Rakovník B 13 9 0 4 0 125:109 31
4. So. Rakovník D 13 7 1 5 0 125:109 28
5. So. Všetaty A 13 6 3 4 0 123:111 28
6. So. Hředle C 13 6 3 4 0 125:109 28
7. So. Srbeč A 13 5 1 7 0 113:120 24
8. SK Hřebečníky 13 5 1 7 0 107:127 24
9. So. Kroučová B 13 4 3 6 0 101:133 24
10. SK Pavlíkov B 13 5 0 8 0 111:123 23
11. FC Jesenice 13 1 3 9 0 94:140 18
12. So. Křivoklát B 13 1 0 12 0 85:149 15

IV. třída - 4. kolo
So. Srbeč B - So. Branov 4 : 14 (20 : 44)
- Čermák P. 2, Baron P. 1, Červenka F. 0, Erlebach V. 0, čtyřhra Baron P. - Čermák P.
- Mencl M. 4, Kruba V. 4, Pokorný J. 3, Šípek M. 2, čtyřhra Mencl M. – Kruba V.
IV. třída - 14. kolo
So. Lány D - So. Skřivaň odloženo

So. Hředle D - SK Šanov 6 : 12 (29 : 38)
- Vyskočil J. ml. 3, Dvořák J. 2, Mauer L. 1, Skoupý J. 0
- Hlavata J. 3, Wachtel R. 3, Malecký V. 3, Kapoun M. 1, čtyřhry Wachtel R. - Kapoun M. a Malecký V. – Hlavata J.
Velká Buková A - SK Skryje B 14 : 4 (45 : 18)
- Svoboda P. 4, Matějovský V. st. 3, Rezek J. 3, Matějovský V. ml. 2, čtyřhry Matějovský V. st. – Matějovský V. ml. a Rezek J. - Svoboda P.
- Šmíd Z. 2, Barták R. 1, Slepička V. 1, Barták D. 0
So. Všetaty B - SK Slabce 8 : 10 (30 : 29)
- Kalík J. 3, Hrach R. 2, Bureš L. 1, Herink O. 1, čtyřhra Kalík J. - Hrach R.
- Tomášek R. 4, Čekal V. 3, Zuda A. 2, Němeček P. 0, čtyřhra Čekal V. – Tomášek R.
So. Srbeč B - R. Třtice B 2 : 16 (16 : 49)
- Baron P. 2, Čermák P. 0, Zelenka Z. 0, Erlebach V. 0
- Vondra P. 4, Vidrich F. 4, Eis J. 3, Videmann P. 3, čtyřhry Eis J. – Vidrich F. a Vondra P. – Videmann P.
So. Janov B - So. Branov 12 : 6 (44 : 21)
- Pacourek J. 3, Sladkovský J. 3, Veselský P. 3, Houdek P. st. 1, čtyřhry Veselský P. – Benda J. a Houdek P. st. – Sladkovský J.
- Mencl M. 4, Horn J. 1, Kruba V. 1, Šípek M. 0 (2), Pokorný J. 0 (2)
1. So. Janov B 13 11 2 0 0 157:77 37
2. SK Šanov 13 11 1 1 0 154:80 36
3. SK Slabce 13 10 1 2 0 146:88 34
4. So. Všetaty B 13 9 0 4 0 138:96 31
5. R. Třtice B 13 7 1 5 0 131:103 28
6. So. Branov 13 7 1 5 0 148:86 28
7. So. Hředle D 13 4 2 7 0 100:134 23
8. So. Lány D 12 4 1 7 0 98:118 21
9. So. Skřivaň 12 4 0 8 0 90:126 20
10. Velká Buková A 13 3 1 9 0 101:133 20
11. So. Srbeč B 13 1 0 12 0 61:173 15
12. SK Skryje B 13 1 0 12 0 62:172 15

V. třída - 13. kolo
SK Pšovlky C - ST Nouzov 7 : 11 (30 : 43)
- Čechová E. 3, Šulitka V. 3, Růžička J. 1 (3), Kadeřábek D. 0, Nachtigal V. st. 0 (1)
- Polák T. 4, Franěk M. 2, Polák Jiří 2, Sušánka L. 1, čtyřhry Franěk M. – Polák Jiří a Sušánka L. - Polák T.
V. třída - 14. kolo
ST Nouzov - TJ Čistá B 10 : 8 (35 : 29)
- Polák T. 3, Franěk M. 3, Sušánka L. 2, Polák Jiří 1, čtyřhra Polák T. – Sušánka L.
- Kašpar P. 4, Zeman J. 2, Plincner L. 1, Steinbach S. 0, čtyřhra Kašpar P. - Plincner L.
So. Hředle E - So. Nové Strašecí D 1 : 17 (14 : 51)
- Vitner L. 1, Hrbek M. 0, Skoupý J. 0, Mauer L. 0
- Bouček J. 4, Bünter M. 4, Libovický R. 4, Bujdák P. 3, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Bujdák P. – Libovický R.
Velká Buková B - So. Lány E 2 : 16 (17 : 50)
- Matějovský P. 1, Kafka L. 1, Štefan Z. 0, Duchoň R. 0
- Moravcová A. 4, Hrbek D. 4, Matoušek F. 4, Trpáková K. 2, čtyřhry Hrbek D. – Matoušek F. a Moravcová A. - Trpáková K.
So. Křivoklát C - SK Pavlíkov C 13 : 5 (44 : 21)
- Šiška J. 3, Šíma R. 3, Durčiak J. 3, Pastor J. 2, čtyřhry Durčiak J. – Pastor J. a Šiška J. – Šíma R.
- Mika Marcel 4, Mika T. 1, Grech N. 0, Truksa M. 0
So. Nové Strašecí C - R. Třtice C 1 : 17 (10 : 51)
- Pokorný J. 1, Vyskočil Z. 0, Mikšovský V. 0, Dundr M. 0
- Vojtík P. 4, Vondra J. 4, Halenková P. 4, Svobodová L. 3, čtyřhry Vojtík P. – Svobodová L. a Vondra J.- Halenková P.
So. Janov C - SK Pšovlky C 8 : 10 (27 : 37)
- Pacourek J. 4, Wágnerová A. 2, Konopásek F. 1, Šorsáková V. 0, čtyřhra Pacourek J. – Wágnerová A.
- Čechová E. 3, Šulitka V. 3, Růžička J. 2, Kadeřábek D. 1, čtyřhra Kadeřábek D. – Šulitka V.

1. So. N. Strašecí D 13 11 2 0 0 177:55 37
2. So. Křivoklát C 13 9 2 2 0 134:100 33
3. So. Hředle E 13 9 2 2 0 158:76 33
4. ST Nouzov 13 8 2 3 0 145:89 31
5. R. Třtice C 13 8 1 4 0 134:100 30
6. So. Lány E 13 6 2 5 0 130:104 27
7. SK Pšovlky C 13 6 1 6 0 114:120 26
8. TJ Čistá B 13 4 3 6 0 121:111 24
9. So. Janov C 13 4 1 8 0 85:149 22
10. SK Pavlíkov C 13 2 2 9 0 84:150 19
11. Velká Buková B 13 1 2 10 0 72:162 17
12. So. N. Strašecí C 13 0 0 13 0 48:186 13