AVIA Čakovice – KST Rakovník 9:9

Utkání dvou celků ohrožených sestupem začalo lépe pro hosty, kteří pro sebe rozhodli tři bitvy na pět setů a vedli už 0:5 a po dalších singlech Vojáček – Bucifal 1:3 a Žydel – Vlček 1:3 už dokonce i 2:7. Pak však Bucifal nevyužil vedení v pátém setu nad Žydelem a domácí se nadechli k mohutnému náporu, který skončil vyrovnáním na 7:7. V závěru pak alespoň Bucifal proti Zatřepálkovi a Andrt proti Žydelovi vyválčili nerozhodný výsledek.
Body KST: Bucifal 3, Vlček 2, Andrt 1, V. Štepka 1, čtyřhry Bucifal – Vlček a Andrt – V. Štepka

Slavoj Praha – TJ Šanov 6:10

Po vyrovnaných deblech přehrál Hejda 3:2 Šmatláka, Volák J. Kubáta 3:0 a T. Cafourek M. Kubáta 3:2 a položili základ k náskoku, který už udrželi až do konce. Domácí tak jen snížili na 6:8, ale Hejda proti Gaydošovi a Volák se Šmatlákem už nezaváhali.
Body TJ Šanov: Hejda 4, Volák 3, T. Cafourek 1 , J. Cafourek 1, čtyřhra Hejda – Volák.

Slavoj Praha – KST Rakovník 10:6

Po výhrách Bucifala nad Gaydošem 3:2 a Lédla nad J. Kubátem 3:2 se Rakovník dostal do vedení, ale pak se karta začala obracet až na 8:4. Čech pak sice zdolal v pěti setech M. Kubáta a Lédl 3:1 Gaydoše, ale to na rozjetý Slavoj nestačilo.
Body KST: Bucifal 2, Lédl 2, Vlček 1, Čech 1.

AVIA Čakovice – TJ Šanov 10:3

I když T. Cafourek s Koděrou nestačili ve čtyřhře na domácí debl Hüttl – Zatřepálek, hosté šňůrou sedmi bodů potvrdili úlohu favorita a bojují stále o první místo v tabulce a o výhodnou pozici pro závěrečné play off o postup do II. ligy, který jim už dvakrát utekl jen o pověstný kousek.
Body TJ Šanov: J. Cafourek 3, Hejda 2, Volák 2, Koděra 1, T. Cafourek 1, čtyřhra Hejda – Volák.
„V Čakovicích jsme byli bez Lédla, kterého trápily bolesti zad, a Pavla čecha, domácí byli oslabeni o svoji jedničku. Andrt se Štepkou bodovali. V první půli se nám dařilo, ale nakonec jsme se strachovali o remízu. I v neděli na Slavoji to byl boj, ale domácí byli přece jen lepší, my jsme se na naše body hodně nadřeli,“ ohlédl se za víkendovými zápasy na zelených stolech Jiří Vlček z KST Rakovník.

Miroslav Koloc