Domácí ale podali nejlepší výkon v sezoně. V první třetině dvakrát vedli a s favoritem drželi krok do 36. minuty. Poté hosté proměnili dvě šance a dostali se do dvoubrankového vedení. Ve třetí části Kladenští hned po půl minutě přidali další branku – 2:5. Poté sice měli domácí k dispozici několik přesilovek, šance ale neproměnili. Naopak v 50. minutě zvýšil svou druhou trefou Dudáček. Policisté sice vzápětí snížili na 3:6, drama se ale nekonalo.

Lány už v předešlém kole částečně protrhly střeleckou bídu a teď proti Hořovicím se jim v koncovce opět dařilo. Měly to ale usnadněné, protože jejich soupeř dal dohromady pouze s deset hráčů a poté, co se mu tři borci zranili, z utkání v jeho polovině odstoupil. Domácí Michl stihl do 5. minuty dát gól a vyfasovat 5+OK.

Beroun – Důl Kladno 3:7 (2:2, 0:2, 1:3, Kacovský, Hipča, Eliášek – Dudáček 2, Michálek, Karas M., Koubek, Štechmiller, Krása),

Lány – Hořovice B 9:2 nedohráno (7:1, 2:1, – , Fišer 2, Husák 2, M. Štross 2,, Michl, Slánička, I. Rybář), Žebrák – Obecnice 6:1 (1:1, 3:0, 2:0, Jícha 2, Foltýn 2, Rambousek, Belda – Veselý), Cerhovice – Příbram 7:4.

8. SKP Beroun 4 0 0 4  10:23  0

Páté kolo: Důl Kladno – HC Lány (ne, 11.30, zimní stadion Kladno, II. plocha), HK Příbram 99 – SKP Beroun, Sl. Obecnice – Sok. Cerhovice, Sp. Hořovice – Sp. Žebrák.