První nepříjemnost nastala, když se nedostavil Lenner tým, jenž měl hrát dva zápasy. Prohrál tedy kontumačně 5:0 s FC Pivo a tři body si připsal i SVC Dragons. Následovalo utkání mezi FC Krakovem a Sokolem Branov. Moc hezký zápas, kterému nechyběl nápad, parádičky, góly, ale i trocha soubojů.

Krakov zaznamenal zlepšení, ale na technicky vybavené a zkušené hráče Branova nestačil. V Brance tentokrát nebyl T. Vodrážka, ale mladý Petr Kabele, který musel všechny přítomné přesvědčit o velkém přehledu a talentu. Několik střel vytáhl a hodně hráčům pomohl do kombinace ve hře. T. Vodrážka se naopak ujal role střelce a dal tři góly, po dvou přidal Mašek s Makarským  a jednu branku vsítil Koch. Jediný, kdo našel recept na Kabeleho, byl Bucek, ale to obrana Branova trochu podcenila rozehrávku – 1:8 (0:5).

Po malé pauze nastoupili svěřenci Marka Titlbacha hned k dalšímu zápasu proti Dragons. I tady padlo osm branek z jejich sálovek, ale za záda branovského strážce padly čtyři. O něco vyrovnanější utkání, ale Dragons začátek moc podcenili a nebránili poctivě, proto otevřel skóre T. Vodrážka a chvíli nato vymysleli Branovští krásnou akci na jeden dotek, když Koch pod nohou posunul na Makarského a bylo to 2:0.

M. Vodrážka chtěl nahrát vlastnímu gólmanovi, ale nevšiml si, že ten stojí mimo branku. Míč skončil v síti – 2:1. V tomto zápase nastoupil i Havel a hned si připsal dvě asistence. Nejdřív narazil T. Vodrážkovi a potom Makarskému – 4:1.

Pátý gól patřil Kochovi po individuální akci. Hosté nakonec Sokol potrestali i sami, když Nguen Duyen vystihl jejich rozehrávku a dostal je pod tlak. Na 6:2 zvýšil Havel a sedmý gól vymyslel sám gólman Kabele, který nabídl míč před otevřenou bránu Maškovi.

Brankový účet Branova podtrhl Makarský. Pak už padly góly jen dva, Dragons zapojil všechny síly, to naopak Branov výsledek už moc neřešil. Kabeleho prostřelil po kombinační akci Kandler a další rychlou akci zakončil Nguen An – 8:4 (6:2).

Jelikož vypadly dva zápasy nedostavením se Lenner týmu, zbyl čas, aby si to rozdal Dragons proti Krakovu. Za zmínku stojí určitě nejkrásnější moment celého dne, a to patička hráče Dragonu z první, která skončila ve vinglu krakovské branky. Dragons je v tabulce na prvním místě, i když má o jeden zápas víc než ostatní. Góly: Phan 3, Nguyen An 3, Telvák P., Kandler, Nguyen Duyen – Hejda 2, Bucek, Polcar.

Příští kolo očekávejte 18. ledna, první zápas se odehraje od 17 hodin a druhý od 17:40.

Statistiky:

Výsledky 4. kola: FC Krakov – Sokol Branov 1:8 (0:5), Sokol Branov – SCV Dragons 8:4 (6:2), SC Dragons – FC Krakov 9:4 (6:2), SCV Dragons – FC Lenner tým 5:0 kontumačně, FC Pivo – FC Lenner tým 5:0 kontumačně.

Tabulka po 4. hracím dni
SCV Dragons⋌ 7 5 1  1 46:24 16
Sokol Branov ⋌6 4  1  1 38:26 13
FC Pivo ⋌5 3 2 0 29:11  11
FC Krakov⋌ 6 0  1 5 13:33  1
FC Lenner tým ⋌6 0  1 5 12:45  1