Éčko rakovnického KST si hladce poradilo s lánským céčkem a zatím je stoprocentní, když v čele soutěže má náskok pěti bodů. V II. třídě je lídrem Sokol Rakovník C, který zvládl městské derby s Žst. Rakovník. Vedoucí tým III. třídy - Nouzov, si bez problémů poradil s Novým Strašecím, které zdolal 12:6 a v čele soutěže má náskok již šest bodů, když zatím ještě neztratil ani bod. Stoprocentní je rovněž vedoucí tým IV. třídy - Sokol Nové Strašecí C. Tentokrát Novostrašečtí zdolali béčko Všetat 11:7. V nejnižší okresní soutěži je ve vedení Skřivaň, která zničila déčko Janova 16:2. 

I. třída - 10. kolo 

So. Lány C - KST Rakovník E 5 : 13 (25 : 41) 
- Trpák R. 2 + 1WO, Jirkovský V. 0 + 1WO, Libovický R. 0 + 1WO, Běloušek D. 0 (3), Hrbek D. 0 (1)
- Lepka M. 4, Kapoun O. 3, Adamczuk Janusz 3 (3), Froněk P. 1 (1), čtyřhry Kapoun O. – Adamczuk Janusz a Lepka M. – Froněk P.

So. Nesuchyně A - So. Janov A 10 : 8 (33 : 36) 
- Hetto T. 3, Šerák M. 3, Šebek V. 2, Vopravil M. 0, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Šebek V. – Vopravil M.
- Štindl R. 3, Tomášek M. 2, Amler M. 1, Fric J. 1 (1), Pacourek R. 1 (3)

RC Rakovník A - So. Rakovník A 5 : 13 (25 : 46) 
- Smitka L. 2, Hejda L. 1, Cafourek M. 1, Niezgoda R. 1
- Jansa S. st. 4, Jansa S. ml. 3, Stibor J. 3, Čermák L. 1, čtyřhry Jansa S. st. – Čermák L. a Jansa S. ml. – Stibor J. 

So. Olešná A - So. Nové Strašecí A 11 : 7 (41 : 34)
- Šebek T. 4, Itner R. 2, Kočovský T. 2, Procházka T. 2, čtyřhra Kočovský T. – Itner R. 
- Pittner K. 2, Libovický P. 2, Červený Z. 2, Libovický V. 0, čtyřhra Libovický V. - Pittner K. 

SK Pavlíkov A - TJ Čistá 14 : 4 (46 : 19) 
- Mika Martin 4, Mika L. 3, Mrzena J. 3, Gebhart L. 2, čtyřhry Mika Martin – Mika L. a Gebhart L. – Mrzena J.
- Bezstarosti V. 2, Kadavý V. 2, Kašpar P. 0, Musil M. 0

So. Rakovník B - So. Hředle B 4 : 14 (17 : 45) 
- Kratochvíl 2, Mladý V. 0 + 1WO, Lukeš Z. 0 + 1WO, Jerhot J. 0
- Pacourek J. ml. 4, Hájek M. 4, Beránek J. 3, Dvořáček J. 1 (1), čtyřhry Pacourek J. ml. – Dvořáček J. a Beránek J. - Hájek M.


1. KST Rakovník E 10 10 0 0 0 135:45 30
2. So. Hředle B 10 7 1 2 0 116:64 25
3. So. Rakovník A 9 7 1 1 0 112:50 24
4. So. Olešná A 10 7 0 3 0 103:77 24
5. So. Lány C 10 6 0 4 0 99:81 22
6. So. N. Strašecí A 10 5 1 4 0 95:85 21
7. So. Nesuchyně A 9 5 0 4 0 90:72 19
8. RC Rakovník A 9 4 0 5 0 76:86 17
9. So. Janov A 10 3 1 6 0 83:97 17
10. SK Pavlíkov A 10 2 0 8 0 69:111 14
11. So. Rakovník B 10 0 0 10 0 36:144 10
12. TJ Čistá 9 0 0 9 0 30:132 9


II. třída - 10. kolo

So. Hředle C - R. Třtice A 11 : 7 (38 : 32)
- Vitner R. 3, Polášek M. 3, Bečvář M. 2, Martínek J. 2, čtyřhra Bečvář M. - Vitner R.
- Libovický T. 4, Jirák M. 2, Vidrich F. 0, Novotný M. 0, čtyřhra Vidrich F. – Novotný M.

SK Pšovlky B - FC Jesenice 10 : 8 (32 : 33)
- Nachtigal V. ml. 4, Koleníková D. 3 (3), Netrh V. 2 (3), Mayer F. 0, čtyřhra Koleníková D. - Nachtigal V. ml. 
- Novotný A. 2 + 1WO, Kotek P. 1 + 1WO, Polák M. 1, Klekner V. 1 (3), Růžička A. 0 (1), čtyřhra Kotek P. – Novotný A.

So. Olešná B - So. Nové Strašecí B 9 : 9 (32 : 35)
- Itner R. 2, Hubka M. 2, Bařtipán J. 2, Kreidl P. 2, čtyřhra Itner R. – Kreidl P.
- Libovický P. 3, Zíma M. 3, Hrdý S. 1, Rovný P. 1, čtyřhra Libovický P. – Zíma M.

So. Křivoklát A - SK Přílepy 7 : 11 (31 : 39)
- Hauner M. 2, Jaroš L. 2, Šnídl J. 0 + 1WO, Povolný J. 0, čtyřhry Hauner M. – Šnídl J. a Jaroš L. – Povolný J.
- Jílek J. 4, Havel V. 3, Jiříček J. 2, Holý K. 2 (3)

SK Skryje A - So. Nesuchyně B odloženo

So. Rakovník C - Žst. Rakovník 14 : 4 (48 : 24) 
- Zach F. 4, Miller F. 4, Kratochvíl M. 2, Folk J. 2, čtyřhry Folk J. – Kratochvíl M. a Zach F. – Miller F. 
- Jílek R. 2, Franěk F. 1, Chovan D. 1, Chvojan J. 0s

1. So. Rakovník C 10 8 2 0 0 129:51 28
2. So. Hředle C 10 7 2 1 0 110:70 26
3. So. Olešná B 9 7 2 0 0 107:55 25
4. So. N. Strašecí B 10 4 4 2 0 95:85 22
5. SK Přílepy 9 5 2 2 0 100:62 21
6. So. Křivoklát A 10 5 1 4 0 92:88 21
7. SK Pšovlky B 10 3 2 5 0 69:111 18
8. R. Třtice A 10 3 1 6 0 78:102 17
9. Žst. Rakovník 10 2 2 6 0 75:105 16
10. FC Jesenice 9 2 0 7 0 68:94 13
11. SK Skryje A 9 0 2 7 0 61:101 11
12. So. Nesuchyně B 8 1 0 7 0 42:102 10

III. třída - 10. kolo 

TTC Nové Strašecí - ST Nouzov A 6 : 12 (23 : 38)
- Dundr M. 2, Hlad P. 2, Jung R. 2 
- Franěk M. 2 + 1WO, Sušánka L. 1 + 1WO, Beneš P. 1 + 1WO (3), Polák T. 1 + 1WO, Steffl J. 1 (1), čtyřhry Franěk M. - Steffl J. a Polák T. – Beneš P. WO

So. Všetaty A - So. Janov B 9 : 9 (40 : 33) 
- Hrach R. 3, Herink M. 2, Uhrin P. 2, Gebhart V. 2
- Pacourek R. 4, Benda J. 1, Veselský P. 1, Sladkovský J. 1, čtyřhry Sladkovský J. – Pacourek R. a Benda J. – Veselský P.

RC Rakovník B - So. Křivoklát B 8 : 10 (41 : 39) 
- Kurtovič A. 2, Kolář M. 2, Cír J. 2, Spurný P. 1, čtyřhra Kurtovič A. – Kolář M. 
- Lysý V. 3, Šnídl J. 3, Novák F. 2, Štěpnička J. 1, čtyřhra Novák F. - Šnídl J.

B. SDH Lubná - So. Olešná C 5 : 13 (27 : 43) 
- Pokorný M. 4, Volevecký M. 1, Zuda A. 0, Novák R. 0
- Polák M. 3, Šebek M. 3, Vít V. 3, Svoboda V. 2, čtyřhry Šebek M. – Polák M. a Vít V. – Svoboda V.

So. Rakovník D - SK Hřebečníky 6 : 12 (25: 37) 
- Zach F. 4, Pondělíček F. 0, Zelenka V. 0, Sosna Pavel 0, čtyřhra Zach F. – Zelenka V.
- Hejný P. 3, Tomášek R. 3, Jirouš P. 3, Kašpar T. 2, čtyřhra Jirouš P. – Kašpar T.

So. Lány D - So. Hředle D odloženo


1. ST Nouzov A 10 10 0 0 0 133:47 30
2. So. Olešná C 10 6 2 2 0 110:70 24
3. B. SDH Lubná 10 6 1 3 0 94:86 23
4. So. Rakovník D 10 6 0 4 0 99:81 22
5. TTC Nové Strašecí 10 6 0 4 0 92:88 22
6. So. Všetaty A 10 4 3 3 0 94:86 21
7. SK Hřebečníky 10 4 2 4 0 80:100 20
8. So. Janov B 10 3 2 5 0 87:93 18
9. So. Lány D 9 2 3 4 0 76:86 16
10. So. Křivoklát B 10 2 1 7 0 69:111 15
11. So. Hředle D 9 2 1 6 0 61:101 14
12. RC Rakovník B 10 0 1 9 0 67:113 11

IV. třída - 10. kolo

So. Branov - R. Třtice B odloženo

SK Skryje B - SK Pavlíkov B 11 : 7 (37 : 26) 
- Barták R. 3, Šmíd Z. 3, Slepička V. 2, Zíma P. 2, čtyřhra Slepička V. - Barták R.
- Mika Marcel 4, Pelc P. 2, Gebhart J. 0, Mika T. 0, čtyřhra Pelc P. - Mika Marcel

SK Pšovlky C - So. Křivoklát C 11 : 7 (34 : 33) 
- Čechová E. 3 + 1WO, Švejkovský Z. 3, Růžička J. 2, Kadeřábek D. 1, čtyřhra Čechová E. – Růžička J. 
- Šiška J. 3 (3), Šíma R. 1, Hošek P. 1, Durčiak J. 1, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.

SK Šanov - Velká Buková A 11 : 7 (36 : 28) 
- Hlavata J. 4, Kapoun M. 3, Wachtel R. 2, Štromajer E. 0 (3), Malecký V. 0 (1), čtyřhry Wachtel R. - Kapoun M. a Malecký V. – Hlavata J.
- Svoboda P. 3, Rezek J. 2, Matějovský V. ml. 1, Štefan Z. 1 (2), Matějovský P. 0 (2)

So. Nové Strašecí C - So. Všetaty B 11 : 7 (46 : 27) 
- Bünter M. 4, Videmann P. 4, Dundr M. 2, Valchář P. 0, čtyřhra Bouček J. - Bünter M. 
- Kalík J. 2, Bureš L. 2, Herink O. 1, Pešek L. 1, čtyřhra Pešek L. – Bureš L.

So. Janov C - So. Kroučová 4 : 14 (18 : 47)
- Pacourek J. st. 2, Houdek P. st. 2, Kapoun K. 0, Fuxa R. 0
- Kováčik J. 4, Fejfar V. 3, Jelínek P. 3, Valeš M. 2, čtyřhry Kováčik J. – Fejfar V. a Valeš M. – Jelínek P.

ST Nouzov B - So. Hředle E 16 : 2 (51 : 13) 
- Sušánka L. 4, Steffl J. 4, Devera L. 3, Zeman J. 3, čtyřhry Zeman J. – Steffl J. a Devera L. - Sušánka L 
- Novák T. ml. 2, Vyskočil J. st. 0, Hrbek M. 0, Dvořák J. 0


1. So. N. Strašecí C 12 12 0 0 0 162:54 36
2. So. Kroučová 12 10 0 2 0 143:73 32
3. ST Nouzov B 12 9 1 2 0 146:70 31
4. SK Šanov 12 9 0 3 0 136:80 30
5. SK Skryje B 12 7 0 5 0 106:110 26
6. R. Třtice B 10 6 1 3 0 108:72 23
7. So. Janov C 12 5 0 7 0 92:124 22
8. SK Pšovlky C 12 4 1 7 0 88:128 21
9. So. Všetaty B 12 4 0 8 0 86:130 20
10. So. Hředle E 12 3 2 7 0 95:121 20
11. So. Branov 11 4 0 7 0 77:121 19
12. Velká Buková A 12 3 0 9 0 86:130 18
13. SK Pavlíkov B 11 3 0 8 0 76:122 17
14. So. Křivoklát C 12 0 1 11 0 75:141 13


V. třída - 10. kolo 

So. Lány E - R. Třtice C odloženo

So. Skřivaň - So. Janov D 16 : 2 (52 : 20) 
- Němeček P. 4, Gebhart F. 4, Megerle M. 3, Ledvinka M. 2 (2), Broum Z. 1 (2), čtyřhry Broum Z. - Ledvinka M. a Gebhart F. – Megerle M.
- Pacourek M. 2, Wágnerová A. 0, Šorsáková V. 0, Mrázek J. ml. 0

So. Olešná D - So. Nové Strašecí D 9 : 9 (29 : 31) 
- Folber J. 4, Vaic M. 2, Pavlíček V. 2 (2), Svoboda D. 1, Těšínský Matouš 0 (2)
- Doubravský P. 3, Dundr M. 2, Pokorný J. 2, Vyskočil Z. 0, čtyřhry Dundr M. – Vyskočil Z. a Pokorný J. - Doubravský P. 

ST Nouzov C - Velká Buková B 9 : 9 (32 : 38) 
- Polák Jiří 3, Demchuk M. 3, Šťastný D. 2, Polák Josef 0 (2), Franěk J. 0 (2), čtyřhra Šťastný D. – Polák Josef
- Štefan Z. 4, Matějovský P. 2, Duchoň R. 1, Kafka L. 1, čtyřhra Kafka L. – Matějovský P.

SK Skryje C - So. Nesuchyně C 10 : 8 (34 : 32) 
- Krauz J. 3, Špaček M. 2, Šimůnek L. 2, Hůla V. 2, čtyřhra Špaček M. – Krauz J.
- Chládek D. 4, Pátek R. 3, Pátek Š. 0, Kafka V. 0, čtyřhra Pátek R. – Chládek D.

B. TTC Rynholec A - B. TTC Rynholec B 9 : 9 (36 : 32) 
- Dundrová G. 4, Špička M. 2, Špička A. 1, Batelka D. 1, čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
- Píša J. 3, Fejfar T. 3, Halenková P. 2, Vondra J. 0, čtyřhra Píša J. - Fejfar T.


1. So. Skřivaň 9 8 1 0 0 126:36 26
2. B. TTC Rynholec B 10 7 2 1 0 129:51 26
3. So. N. Strašecí D 9 7 2 0 0 107:55 25
4. B. TTC Rynholec A 9 6 2 1 0 111:51 23
5. ST Nouzov C 10 6 1 3 0 101:79 23
6. Velká Buková B 10 3 2 5 0 80:100 18
7. R. Třtice C 9 3 1 5 0 76:86 16
8. SK Skryje C 10 3 0 7 0 43:137 16
9. So. Janov D 10 1 3 6 0 70:110 15
10. So. Olešná D 10 2 1 7 0 68:112 15
11. So. Lány E 8 3 0 5 0 61:83 14
12. So. Nesuchyně C 10 0 1 9 0 54:126 11

Okresní přebory jednotlivců
Termín konání: sobota 16. prosince 
Místo konání: sokolovna Rakovník 
Prezentace: 08:00 – 08:30 hodin
Losování: 08:45 hodin 
Zahájení: 09:00 hodin
Startovné: zdarma

Pohár Rakovnického deníku
Řídící komise poháru Rakovnického deníku upozorňuje družstva stolního tenisu, která se přihlásila do tohoto poháru ročníku 2017/2018, že utkání 1. kola musí být odehrána do 22. prosince 2017.