V A. lize je pět kol před koncem soutěže jasné, že o postup do celostátní superligy se rozhodne mezi Zákeřňáky DC Praha, kteří vedou se čtyřbodovým náskokem před týmem Viktoria Radim a šestibodovým před Podlesáky Králův Dvůr. Vynikající šesté místo udržují Řenčováci Řevničov.

B. liga D
Maniac Darts Rakovník nestačil v dalším ligovém kole doma na lídra soutěže Qvýčepu Příbram a prohrál 7:11. Tým Qvýčepu Příbram si v čele soutěže vypracoval již devítibodový náskok a je tedy hlavním adeptem na postup do extraligy. Tým Maniac Darts figuruje na pátém místě.

C. liga A
I v této skupině je pravděpodobně o postupujících do vyšší ligy rozhodnuto. Vedoucí Cannabis 666 Žebrák a Pavon Hořovice si před svými pronásledovateli udržují deseti, respektive dvanáctibodový náskok. Bakalář DC Nový Dům porazil Good Bulldog Beroun na jejich hracím místě 12:6 a dotáhl se tak bodově na Albixon Chlumec, se kterým se již příští neděli, 13.3. v přímém souboji utká o pátou příčku v této skupině. Rezerva Maniac Darts má své utkání odloženo na tuto neděli.

C. liga B
O vítězi této skupiny je prakticky rozhodnuto již delší dobu. Budou to Bizoni Cvrčovice, kteří opět zvítězili, tentokrát nad týmem Marná Snaha Slaný. O druhém postupujícím se rozhodne mezi týmy z Nového Strašecí, protože New Bubu Team Nové Strašecí v posledním kole prohrál s Černovoláky. Sport Team Nové Strašecí doslova deklasoval Tuchodřeva Tuchoměřice 16:2 a na své rivaly (New Bubu) již ztrácí jediný bod. Je pravděpodobné, že se tato situace vyřeší v jejich vzájemném utkání, které je na programu až 10. dubna. Další zástupce Rakovnicka, Lišáci Lišany doma prohráli s týmem Figury Libčice nad Vltavou 7:11.

Středočeský pohár UŠO
V pondělí proběhl na hracím místě Nový Dům poslední únorový turnaj zařazený do Středočeského poháru UŠO. V tomto turnaji, stejně jako bodování za celý měsíc, vyhrál extraligový hráč Karel Poklop (ŠK Řenčováci Řevničov). Na druhém místě za únor se umístil Jaroslav Kos (Lišáci Lišany) a třetí Jiří Kulhánek (Bakalář DC Nový Dům). Nejlepší ženou února byla Jaroslava Fořtová (Lišáci Lišany).


Od března se budou soutěže Středočeského poháru hrát také na novém hracím místě v restauraci Sokolovna v Panoším Újezdě