Atlantik měl zoufalý úvod soutěže, bylo to jen tím, že většina hráčů je fotbalistů a těm ještě neskončily soutěže?
Vstup do sezony nám vůbec nevyšel z několika důvodů. Příchod klíčového hráče Milana Poláka byl dotažen až po 2. kole. Někteří hráči byli zranění z velkého fotbalu, ale hlavně jsme do sezony vstoupili prakticky jen s jedním tréninkem, takže přišlo rychlé vystřízlivění po prvních dvou kolech. Až budeme hrát s Čechií Slaný teď, tak to bude naprosto vyrovnaný zápas. V 1. kole nás Čechie na naší palubovce vycvičila prohrou 7:0 a v 2. kole jsme doplatili na souhru s velkým fotbalem a zápas do Turnova prakticky jeli jen "odehrát" bez možnosti střídání.

Postupně jste se rozehráli k velkým výkonům a týmová chemie fungovala dokonale. Byli jste se vším spokojeni?
Podařilo se nám dotáhnout příchod bývalého reprezentanta ve futsalu Milana Poláka, což zvedlo naši hru především v obranných řadách. Dále se postupně zapojil Tomáš Vodrážka, vynikající střelec, který má s divizí v barvách Atlanticu bohaté zkušenosti. Na tři zápasy nám vypomohl Matěj Schwendt, jenž žije ve Švýcarsku, ale v době své dovolené nám výrazně pomohl. Od 3. zápasu jsme maximálně spokojeni, protože jsme remizovali s Mělníkem B, následně prohráli na půdě výborných Teplic, ale poté přišla ta série 7 výher v řadě, která nás poslala na horní patra tabulky. Tým fungoval, a to jsme se k žádnému zápasu nesešli v úplně nejoptimálnější sestavě, neboť nám vždy někdo chyběl.

Zaslouží si někdo individuální pochvalu, třeba brankář nebo nějaký střelec?
Narozdíl od minulých sezon máme dva vyrovnané brankáře, tudíž když jeden brankář nemůže, tak máme druhého. To je velké plus. Hrajeme dobře kolektivně a jsou zápasy, kdy tým táhne střelecky vždycky někdo jiný.

Kdo vůbec rozhoduje o taktických věcech, střídání, prostě trénuje tým?
Trenéry týmu jsou dva bývalí druholigoví hráči Atlanticu Rakovník Tomáš Rendl a Adam Doležal, kteří mají na starost taktickou připravenost týmu. S některými herními signály má týmu co říct i Milan Polák.

Kde slavíte svoje triumfy nejraději? Nebo máte víc míst? Jaká byla předvánoční rozlučka?
Vzhledem k tomu, že téměř celá podzimní část až na poslední čtyři zápasy probíhala zároveň s velkým fotbalem, tak na posezení nebylo moc času. Někdy jsme si zašli sednout do některé z místních restaurací. Rozloučení se sezonou bylo ovšem podařené. To jsme se sešli téměř kompletní.

Jaký jste měli vánoční program? Sejdete se na nějakém silvestrovském fotbálku, či nějakém turnaji?
Přes vánoční svátky se někteří kluci zúčastnili Vánočního turnaje Josefa Fujdiara na Kladně, kde obsadili 6. místo. Silvestrovský fotbálek budeme mít s kluky z SK Rakovník, kteří tvoří většinu kádru, a zváni jsou další přátelé a kamarádi.

Jaké máte cíle do druhé poloviny sezony?
Cíl je pořád stejný – záchrana. Máme k ní nakročeno nejlepším způsobem, tak je třeba hned na začátku jarní části získat zhruba deset bodů, abychom následně měli klid, protože v závěru sezony, až bude velký fotbal, by byl boj o záchranu složitější.