Rondo Teplice – HBC Rakovník 2:1 (1:0,0:1,1:0)

Úvodní nápor domácích vyústil po pěti minutách hry v první přesilovou hru po vyloučení Vostárka a Teplice ji dokázaly trochu šťastnou trefou za Gerlichova záda zužitkovat ve vedení 1:0. Rakovník pak hru více než vyrovnal, ale gólu se dočkali hosté až ve druhé třetině v oslabení po spolupráci Martina a Onřeje Tvarůžkových, když ještě předtím Martin Tvarůžek neproměnil samostatný nájezd nařízený za faul na pronikajícího Vostárka.

Poslední dějství přineslo převahu Rakovníka, v šancích se objevili Šíma a Stahl, ale rozhodnutí přinesla 39. minuta, kdy domácí vstřelili do otevřené obrany druhý gól a kýžené vyrovnání nepřinesla ani závěrečná power play hostů.

Rondo Teplice – HBC Rakovník 2:3 (0:0,0:1,2:2)

Do čtvrtého finálového utkání vstoupili lépe hosté, kteří si díky svojí aktivitě vytvářeli šance, avšak góly prozatím nepřicházely. Tepličtí díky přesilovým hrám postupně srovnali hru, avšak diváci si na branku museli počkat až do prostřední části. Tu hosté herně ovládali, ale brankově svoji převahu vyjádřili pouze jednou. Pospíšil vyslal do úniku Milana Sýkoru mladšího, který střelou nad vyrážečku poslal Rakovnické do vedení – 0:1.

V třetí části hráli domácí další přesilovou hru, když po pravé straně unikl opět Sýkora ml., naservíroval míček na volného Šímu, který v oslabení zvýšil již na 2:0! Rakovničtí však jakoby se výhry zalekli, pod tíhou okamžiku dělali zbytečné chyby, které Teplice během chvíle potrestaly a srovnaly – 2:2.Hosté však naštěstí měli Sýkoru mladšího, který dokonale nahradil svého otce a svůj životní zápas dokonal v 7. minutě dalším únikem, po kterém našel opět volného Šímu a ten střelou na lapačku rozhodl – 2:3. V závěru se domácí ještě pokusili srovnat, odvolali brankáře a vytvořili si tlak, ale Rakovničtí výhru i díky velké obětavosti ubránili a se závěrečnou sirénou naskákali jeden na druhého a začali slavit obrovský úspěch, největší v historii rakovnického hokejbalu.

HBC Rakovník: Gerlich – Pospíšil, Cafourek, O. Tvarůžek, Suchý, Sunkovský, Martínek – M. Tvarůžek, Hradecký, Myslivec, Šíma, Stahl, Sýkora ml., Hildebrand, Vostárek, Polívka – Schierl.