V Královicích u Slaného startoval i JK Spongilit Hředle u Rakovníka pod vedením trenérky Jarmily Štolcové. "Celý náš tým si přijel soutěže hlavně užít, trénovalo se za každého počasí, zpocených triček, modřin a mozolů bylo nepočítaně, a proto tohle všechno milujeme. Koně jsou pro všechny členy týmu prostě diagnóza. Po celou dobu mistrovství byla pro koně týmu Spongilit typická modrá a zelená glitterová ozdoba ve tvaru koňské hlavy z kreativní dílny členky našeho týmu Martiny Němcové. S přípravou nám moc pomohly i Tereza Slabá a Dagmar Molíková, se kterými moc rádi trénujeme."

V juniorské kategorii si obtížnost úrovně S vyzkoušeli Vilém Fiška s Borcem a odměnou za jejich výkony jim byl titul II. vícemistra České republiky ozdobený bronzovou medailí. V kategorii dětí byla úspěšná i Alexandra Typoltová s Urwins Jaffou a po skvělých jízdách si odvezla stříbro s titulem I. vícemistryně České republiky, ve stejné kategorii ukázala veliké zlepšení Karolína Vitnerová s klisnou Darlun na sedmé příčce a na 14. místě dojela po absolvování celého závodu nejmladší účastnice Eliška Maierová na Sindibádovi.

Pro tým JK Spongilit výborně zajeli Jitka Šimoušková s Neapolitano Tüscök, seniorská mistryně WE ČR ve třídě P, další zlatá medailistka ve třídě L Alice Jiříčková s koněm Cik Cak a dále Daniel Jiříček s Larrym, Nikola Dušková s klisnou Jebeth Macy Fach a Tomáš Jiříček s Forrestem. Celkově z toho bylo v týmové soutěži pro JK Spongilit Hředle, jehož kapitánkou byla Adriana Štolcová, krásné třetí místo už potřetí za sebou.

"Byla to krásná třídenní jízda s přáteli a naší koňskou a workingovou rodinou. Náramně jsme si to užili a všem moc díky," okomentovala jezdeckou workingovou událost roku pro Rakovnický deník Jarmila Štolcová.

Fotbalisté Kosoře (v pruhovaném) vyhráli na hřišti Sokola Nové Strašecí vysoko 7:1.
Foto: Strašecí v depresi, Kosoř mu nadělila doma sedmičku