HBC Ďáblové Praha B - HBC Rakovník 3:4 ( 1:1, 1:1, 1:2 )

Skóre zápasu otevřel v přesilové hře Kučaba po akci Koloce s Náprstkem na 0:1 a i když o těsné vedení Rakovník v poslední minutě přišel, začátek druhé třetiny našel ve střelecké formě Hejdu po Kučabově a Pospíchalově asistenci na 1:2.

Domácí pak dokázali na přelomu třetin dvěma brankami zápas otočit, ale závěr patřil opět Rakovníku. Na 3:3 vyrovnal v 35. minutě M. Tvarůžek po Tlustého přihrávce a začínalo se znovu. Rozhodující moment střetnutí přišel v 38. minutě, kdy Ďáblové hráli přesilovku, ale míček jim vypíchl M. Tvarůžek a svůj bleskový únik zakončil čtvrtým a rozhodujícím gólem.

“V takovém mrazu se hraje velmi špatně, tvrdý míček se obtížně kontroluje a počasí hokejbalové kvalitě rozhodně nepřispělo. V závěrečné desetiminutovce jsme dokázali zápas rozhodnout a tři body samozřejmě vítám,“ uvedl pro Rakovnický deník trenér Roman Němeček.

HBC Rakovník: Hubálek- Pospíchal, Lisner, Náprstek, Cafourek, Kučaba, M. Tvarůžek, Koloc, Hejda, Prajzler, Tlustý, Martínek, Šik. Trenér Roman Němeček.

MIROSLAV KOLOC