V dosavadním průběhu odehraných dvaceti kol z celkového počtu dvaadvacet se zatím vedlo lépe Kanoistickému klubu Rakovník, který je v tabulce Krajského přeboru I. třídy na šestém místě ve středu tabulky s jednatřiceti body. V celé sezoně se rakovnický KK opíral hlavně o výkony Pavla Štěpánka a Jiřího Lédla.

„Začátek soutěže pro nás poznamenala neúplná sestava a těsné porážky v Rudné a Benešově, ale postupem dalších duelů jsme sbírali důležité body i s nadějí postupu do závěrečného play off. V závěru nás ale přibrzdila porážka na domácích stolech s Tatranem Sedlčany,“ poznamenal hráč rakovnického klubu KK Jiří Lédl.

Klopýtnutí v domácím prostředí však nemusí KK Rakovník mrzet, protože svaz stolního tenisu vydal prohlášení, že se poslední dvoukolo, které mělo být sehráno v březnu, nejen odkládá do odvolání, ale závěrečná nadstavba soutěže včetně play off se ruší a hrát se nebude.

Opačné starosti měl druhý zástupce v I. třídě KST Rakovník C, který je s velkým odstupem na posledním dvanáctém místě s jasnou vidinou sestupu o jedno krajské patro níže i bez ohledu na případné závěrečné duely. Na medailových pozicích se tak od třetího místa nahoru seřadil Benešov, Příbram a už teď jasní vítězové ze Slaného, které s největší pravděpodobností čeká zasloužený postup do středočeské divize.

Miroslav Koloc